Tünelden Önceki Beyaz Ev Pdf İndir – YEDİVEREN YAYINLARI Pdf İndir PDF Kitap İndir - Tünelden Önceki Beyaz Ev Pdf İndir – YEDİVEREN YAYINLARI Pdf İndir Kitap İndir

Tünelden Önceki Beyaz Ev Pdf İndir – YEDİVEREN YAYINLARI Pdf İndir

Tünelden Önceki Beyaz Ev Pdf İndir – YEDİVEREN YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Tünelden Önceki Beyaz Ev Pdf İndir – YEDİVEREN YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Tünelden Önceki Beyaz Ev Pdf İndir – YEDİVEREN YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Tünelden Önceki Beyaz Ev Pdf İndir – Tünelden Önceki Beyaz Ev PDF EPUB İndir

Tünelden Önceki Beyaz Ev Kitabı Hakkında Bilgiler

Tünelden Önceki Beyaz Ev Kitabı YEDİVEREN YAYINLARI çıkarmış olduğu Tünelden Önceki Beyaz Ev Kitabını PDF İndirTünelden Önceki Beyaz Ev 21.06.2021 Pdf İndir

Tünelden Önceki Beyaz Ev PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Tünelden Önceki Beyaz Ev kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Tünelden Önceki Beyaz Ev Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. YEDİVEREN YAYINLARI ait olan Tünelden Önceki Beyaz Ev kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Tünelden Önceki Beyaz Ev Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Tünelden Önceki Beyaz Ev Kitabı 21.06.2021 tarihinde Işıl Işık tarafından yazılıp YEDİVEREN YAYINLARI tarafından basılmıştır. Tünelden Önceki Beyaz Ev kitabında toplamda 304 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Tünelden Önceki Beyaz Ev kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Tünelden Önceki Beyaz Ev Kitabı Özeti – Tünelden Önceki Beyaz Ev Kitabı Açıklaması

Çocukluğundan beri yurt dışında yaşamını sürdüren Eren, dedesinin ölüm haberiyle birlikte İstanbul’a gelir. Cenaze işlemlerini bir an önce bitirip geri dönmeyi planlamaktadır. Ancak hiçbir şey planladığı gibi gitmez. Çünkü çocukluğunun geçtiği, içerisinde annesini kaybettiği ve dedesinden miras kalan Beyaz Ev’e yıllar sonra ilk adımını atmıştır.
Eren’i Beyaz Ev’de birçok gizemli olay beklemektedir. İlk olarak evin sınırlarındaki bir ormanda insan parçaları bulunur. Hemen ardından ise evin içerisinde doğaüstü ve açıklanamayan olaylar yaşanır. Günden güne karmaşıklaşan olaylar dizisine, 162 odalı Beyaz Ev’in lanetli olduğu ve zaman içerisinde kendiliğinden büyüdüğü dedikoduları eklenir. Üstelik Eren, soruşturmayı yürüten Komiser Emris tarafından da baş şüpheli ilan edilmiştir.
Eren ve Emris için tüm bu gizemli olayları çözmek kolay olmayacaktır. Çünkü hiçbir şey tahmin ettikleri gibi değildir ve olayların sonunda çok büyük bir sürpriz onları beklemektedir.
Korku hikâyelerinin başarılı anlatıcısı ve araştırmacısı Işıl Işık’tan, her sayfası merak ve heyecan dolu bir polisiye roman sizleri bekliyor.
Korkularınızla yüzleşmeye ve gizemli olayları çözmeye hazır mısınız?

Tünelden Önceki Beyaz Ev Pdf İndir – YEDİVEREN YAYINLARI Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Evrenos Fırtınası Gazi Evrenos Bey İrfan Söyler Babıali Kültür Yayıncılığı

Kitap Adı: Tünelden Önceki Beyaz Ev

Yayınevi / Marka: YEDİVEREN YAYINLARI

Yazar: Işıl Işık

Basım Tarihi: 21.06.2021

Sayfa Sayısı: 304

Tünelden Önceki Beyaz Ev Kitabı İndirme Linkleri – Tünelden Önceki Beyaz Ev İndir

Tünelden Önceki Beyaz Ev Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Tünelden Önceki Beyaz Ev Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Tünelden Önceki Beyaz Ev PDF Google Drive İndirme Linki

Tünelden Önceki Beyaz Ev Pdf İndir - YEDİVEREN YAYINLARI Pdf İndir

Tünelden Önceki Beyaz Ev PDF Yandex Disk İndirme Linki

Tünelden Önceki Beyaz Ev Pdf İndir - YEDİVEREN YAYINLARI Pdf İndir

Tünelden Önceki Beyaz Ev PDF Alternatif İndirme Linki

Tünelden Önceki Beyaz Ev Pdf İndir - YEDİVEREN YAYINLARI Pdf İndir

Rate this post

Tünelden Önceki Beyaz Ev Pdf İndir – YEDİVEREN YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Tünelden Önceki Beyaz Ev Pdf İndir – YEDİVEREN YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Tünelden Önceki Beyaz Ev Pdf İndir – YEDİVEREN YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel Deneme Bonusu Veren Siteler