İzmihlal Pdf İndir – KARAKUM YAYINEVİ Pdf İndir PDF Kitap İndir - İzmihlal Pdf İndir – KARAKUM YAYINEVİ Pdf İndir Kitap İndir

İzmihlal Pdf İndir – KARAKUM YAYINEVİ Pdf İndir

İzmihlal Pdf İndir – KARAKUM YAYINEVİ Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


İzmihlal Pdf İndir – KARAKUM YAYINEVİ Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


İzmihlal Pdf İndir – KARAKUM YAYINEVİ Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

İzmihlal Pdf İndir – İzmihlal PDF EPUB İndir

İzmihlal Kitabı Hakkında Bilgiler

İzmihlal Kitabı KARAKUM YAYINEVİ çıkarmış olduğu İzmihlal Kitabını PDF İndirİzmihlal 21.06.2021 Pdf İndir

İzmihlal PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan İzmihlal kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için İzmihlal Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KARAKUM YAYINEVİ ait olan İzmihlal kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

İzmihlal Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

İzmihlal Kitabı 21.06.2021 tarihinde Kutlu Altay Kocaova tarafından yazılıp KARAKUM YAYINEVİ tarafından basılmıştır. İzmihlal kitabında toplamda 304 sayfa bulunmaktadır. Sizler için İzmihlal kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

İzmihlal Kitabı Özeti – İzmihlal Kitabı Açıklaması

“Tal’at Bey, Osmanlı’ya karşı ilân edilmemiş bir savaşın başladığına emindi. Gelen telgraf haberleriyle yabancı büyükelçilerin verdiği haberlerin derlenip, rapor hâline getirilmesini istedi ve İttihâd ve Terakkî Cemiyeti’nin İstanbul’daki genel merkez üyesi olsun olmasın, bütün etkili üyelerini toplantıya çağırdı. Birkaç sa’ât içinde çağrılanların hepsi bir araya gelmişti.
Rapor, her üye için birer adet çoğaltılmıştı. Tal’at Bey, hepsinden önce raporu okumalarını istedi. Saldırılar, Paris büyükelçilerimiz Mehmed Rıfat Paşa ile Sofya büyükelçimiz Ali Fethi Bey büyükelçiliklere girmek üzereyken yapılmış. Sofya’da VMRO, Paris’te de Taşnak mensûblarının bombalı saldırısı şeklinde gerçekleşmiş. At arabalarının ağzına kadar barut ve bomba doldurup patlatmışlar. Büyükelçiliklerin içinde bulunan herkes patlama ve yangının etkisiyle ölmüş. Ancak farklı bir durum var. O da rahmetli Mehmed Rıfat Paşa ile rahmetli Ali Fethi Bey’in öldürülme şekli. İkisi de uzaktan, bir keskin nişancı tarafından, ense köklerinden vurularak şehîd olmuşlar. Tal’at Bey, bunu söylediği ân, Halil Bey’in şaşkınlık ve öfke dolu sözü duyuldu. “Enverim gibi…”
***
Elinizdeki eser, Türkiye’nin yakın târihine dâir yaratılan alternatif evren üzerinden ortaya konan bir simülasyondur. Bir tür distopya diyebileceğimiz bu eser, 20. yüzyılın başlarında, Balkan Fâciâsı’nın hemen ardından yaşanan iktidâr çekişmeleri üzerinden neler olabileceğini irdelemekte ve buna göre ortaya bir kurgu koymaktadır.
Burada karakterlerin bir kısmı gerçek, bir kısmı ise kurgudur. Târihî olarak gerçekten yaşamış karakterlerin, romandaki yaşamı da kurgudur. Dolayısıyla roman, İttihâd ve Terakkî Cemiyeti ve yapısı üzerine biraz daha düşündürmeyi amaçlamaktadır.

İzmihlal Pdf İndir – KARAKUM YAYINEVİ Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Sevişen Beden Alfa Yayınları

Kitap Adı: İzmihlal

Yayınevi / Marka: KARAKUM YAYINEVİ

Yazar: Kutlu Altay Kocaova

Basım Tarihi: 21.06.2021

Sayfa Sayısı: 304

İzmihlal Kitabı İndirme Linkleri – İzmihlal İndir

İzmihlal Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. İzmihlal Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

İzmihlal PDF Google Drive İndirme Linki

İzmihlal Pdf İndir - KARAKUM YAYINEVİ Pdf İndir

İzmihlal PDF Yandex Disk İndirme Linki

İzmihlal Pdf İndir - KARAKUM YAYINEVİ Pdf İndir

İzmihlal PDF Alternatif İndirme Linki

İzmihlal Pdf İndir - KARAKUM YAYINEVİ Pdf İndir

Rate this post

İzmihlal Pdf İndir – KARAKUM YAYINEVİ Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


İzmihlal Pdf İndir – KARAKUM YAYINEVİ Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


İzmihlal Pdf İndir – KARAKUM YAYINEVİ Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel Deneme Bonusu Veren Siteler