Sana Kalbimi Açtım Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir PDF Kitap İndir - Sana Kalbimi Açtım Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir Kitap İndir

Sana Kalbimi Açtım Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir

Sana Kalbimi Açtım Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Sana Kalbimi Açtım Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Sana Kalbimi Açtım Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Sana Kalbimi Açtım Pdf İndir – Sana Kalbimi Açtım PDF EPUB İndir – Sana Kalbimi Açtım Pdf Kitap İndir

Sana Kalbimi Açtım Kitabı Hakkında Bilgiler

Sana Kalbimi Açtım Kitabı EPSİLON YAYINEVİ çıkarmış olduğu Sana Kalbimi Açtım Kitabını PDF İndirSana Kalbimi Açtım 07.06.2021 Pdf İndir

Sana Kalbimi Açtım PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Sana Kalbimi Açtım kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Sana Kalbimi Açtım Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. EPSİLON YAYINEVİ ait olan Sana Kalbimi Açtım kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Sana Kalbimi Açtım Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Sana Kalbimi Açtım Kitabı 07.06.2021 tarihinde Julia Quinn tarafından yazılıp EPSİLON YAYINEVİ tarafından basılmıştır. Sana Kalbimi Açtım kitabında toplamda 104 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Sana Kalbimi Açtım kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Sana Kalbimi Açtım Kitabı Özeti – Sana Kalbimi Açtım Kitabı Açıklaması

The New York Times’ın çoksatan ödüllü yazarı, tarihi kurgu kitaplarının kraliçesi Julia Quinn’den tutkunun, iyiliğin ve heyecanın doruklarında bir aşk romanı… 
Bu hafta herkes Leydi Neeley’nin salı akşamı vereceği ziyafeti iple çekiyor. Konuklar sayıca pek fazla değil, seçkin de sayılmazlar ama geçen senenin ziyafeti, özellikle de ziyafetin menüsü dillerden düşmüyor ve bu yüzden göbek çevresi büyükçe olanlar başta olmak üzere tüm Londralılar bu seneki davete katılmaya can atıyor.
 
Bu satırların yazarına bir davetiye bahşedilmedi; bu sebepten kendisi bir testi şarap, bir somun ekmek ve gazetedeki köşesiyle evde kös kös oturmak durumunda. Neyse ki, sevgili okurlar, ona acımanıza gerek yok. Zira yemekli vodvilin konuklarının aksine o, Leydi Neeley’nin muhabbetine katlanmak zorunda kalmayacak!
 
LEYDİ WHISTLEDOWN’IN CEMİYET NOTLARI, 27 Mayıs 1816
 
Haftanın en gözde daveti, Leydi Neeley’nin yakut bileziğinin çalınmasıyla son günlerin en meşhur davetine dönüşmüştü. Ancak davetlilerden iki kişi için bu olaylı gece bir polisiyeden çok daha fazla heyecan vadediyor: Zarafetiyle ve muhteşem çeyiziyle sezonun zengin bekârlarından Leydi Mathilda Howard ve servet avcılığıyla ün salmış, yakışıklı beş parasız asker Peter Thompson. Onlar tüm benlikleriyle aşka düşmek üzere. Üstelik haklarında çıkan tüm dedikodulara rağmen…
 
Sana Kalbimi Açtım, sizi kusursuz bir aşkın kollarında tutkulu bir dansa davet ediyor!
 
“Tam anlamıyla kusursuz bir hikâyeci.”
 
“Julia Quinn sizi tatlı düşlere sürükleyecek.”
-ROMANTIC TIMES

Sana Kalbimi Açtım Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Kitap Adı: Sana Kalbimi Açtım

Yayınevi / Marka: EPSİLON YAYINEVİ

Yazar: Julia Quinn

Basım Tarihi: 07.06.2021

Sayfa Sayısı: 104

Sana Kalbimi Açtım Kitabı İndirme Linkleri – Sana Kalbimi Açtım İndir

Sana Kalbimi Açtım Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Sana Kalbimi Açtım Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

İlgilinizi Çekebilir  İnsan Pdf İndir - A7 KİTAP Pdf İndir

Sana Kalbimi Açtım PDF Google Drive İndirme Linki

Sana Kalbimi Açtım Pdf İndir - EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir

Sana Kalbimi Açtım PDF Yandex Disk İndirme Linki

Sana Kalbimi Açtım Pdf İndir - EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir

Sana Kalbimi Açtım PDF Alternatif İndirme Linki

Sana Kalbimi Açtım Pdf İndir - EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir

Rate this post

Sana Kalbimi Açtım Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Sana Kalbimi Açtım Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Sana Kalbimi Açtım Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
ilahi sözleri ilahi sözleri Tümbet Giriş