Nefret Mektupları Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir PDF Kitap İndir - Nefret Mektupları Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir Kitap İndir

Nefret Mektupları Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir

Nefret Mektupları Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Nefret Mektupları Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Nefret Mektupları Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Nefret Mektupları Pdf İndir – Nefret Mektupları PDF EPUB İndir – Nefret Mektupları Pdf Kitap İndir

Nefret Mektupları Kitabı Hakkında Bilgiler

Nefret Mektupları Kitabı EPSİLON YAYINEVİ çıkarmış olduğu Nefret Mektupları Kitabını PDF İndirNefret Mektupları 07.06.2021 Pdf İndir

Nefret Mektupları PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Nefret Mektupları kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Nefret Mektupları Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. EPSİLON YAYINEVİ ait olan Nefret Mektupları kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Nefret Mektupları Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Nefret Mektupları Kitabı 07.06.2021 tarihinde Vi Keeland tarafından yazılıp EPSİLON YAYINEVİ tarafından basılmıştır. Nefret Mektupları kitabında toplamda 336 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Nefret Mektupları kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Nefret Mektupları Kitabı Özeti – Nefret Mektupları Kitabı Açıklaması

Her şey mavi bir kâğıda yazılmış gizemli bir mektupla başlar…
 
Charlotte Darling yıkılan hayalleri ve umutlarıyla birlikte daha kutusundan bile çıkarmadığı gelinliğini satmak için bir ikinci el mağazasına geldiğinde kaderinin değişmek üzere olduğunun farkında değildir.
 
Mağazada eski bir gelinlik dikkatini çeker. Gelinliğin etek kısmına bir aşk mektubu iliştirilmiştir…
 
“Hayallerimi gerçekleştirdiğin için teşekkür ederim…”
 
Charlotte bu hikâyenin nasıl burada sonlandığını merak ederek bu mektubun peşine düşmeye karar verir. Charlotte, buna cesaret etmezse bu duygu yüklü mektubun yazarının terk edilmiş, kibirli, şüpheci ve hükmetmeyi seven bir adama ait olduğunu öğrenemeyecektir. Ama kader onları bir araya getirir ve kaderin onlar için gizli planları vardır. Dahası, aralarında başlayacak bu yeni hikâye birbirlerinin yaralarını sarmaya yetecek midir?
 
“Bu tatlı, eğlenceli hikâyede yazarlarımız Keeland ve Ward, kalemlerini konuşturmuşlar. Kesinlikle romantik bir hikâye.”
 —Publishers Weekly
 
Nefret Mektupları eğlenceli, duygusal ve ateşli bir roman.”
 —Harlequin Junkie
 
“Okunması gereken bir hikâye… Nefret Mektupları’nın ilgi çekici, eğlenceli ve ciddi derecede seksi bir aşk hikâyesi barındıracağını biliyordum ve öyle de oldu. Beklemediğim şey, her anlamda beni harekete geçiren ve duygusal anlamda içime işleyen hikâyeydi.” —USA Today’s Happy Ever After

Nefret Mektupları Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Kitap Adı: Nefret Mektupları

Yayınevi / Marka: EPSİLON YAYINEVİ

Yazar: Vi Keeland

Basım Tarihi: 07.06.2021

Sayfa Sayısı: 336

Nefret Mektupları Kitabı İndirme Linkleri – Nefret Mektupları İndir

Nefret Mektupları Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Nefret Mektupları Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

İlgilinizi Çekebilir  Sevda Yarları Umut Yazıcı Kerasus Yayınları

Nefret Mektupları PDF Google Drive İndirme Linki

Nefret Mektupları Pdf İndir - EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir

Nefret Mektupları PDF Yandex Disk İndirme Linki

Nefret Mektupları Pdf İndir - EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir

Nefret Mektupları PDF Alternatif İndirme Linki

Nefret Mektupları Pdf İndir - EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir

Rate this post

Nefret Mektupları Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Nefret Mektupları Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Nefret Mektupları Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül