Grinin Elli Tonu PDF *2023 ÜCRETSİZ

İçerikler

Grinin Elli Tonu kitabını PDF olarak indirmek istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerinden Grinin Elli Tonu kitabını ücretsiz bir şekilde indirip, ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Grinin Elli Tonu PDF

E L James isimli yazara ait olan Grinin Elli Tonu kitabını sizler için aşağıya ekledik, size uygun olan bağlantı üzerinden PDF dosyasını indirip kolaylıkla PDF olarak kitabı kullanabilirsiniz.

Grinin Elli Tonu PDF
Grinin Elli Tonu PDF

Grinin Elli Tonu Kitabı Hakkında Bilgiler

Yayın Tarihi: 05.04.2023
ISBN: 9786050933390
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 560
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: 13.6 x 21 cm

Grinin Elli Tonu Kitabı Açıklaması

Edebiyat öğrencisi Ana Steele genç girişimci Christian Grey ile röportaj yapmaya gittiğinde karşısında yakışıklı, zeki ve hükmedici bir adam bulur. Toy ve masum Ana bir anda bu adama karşı arzu duymaya başladığını şaşkınlıkla fark eder. Grey’in gizemli hali ona yakınlaşma arzusunu daha da alevlendirir. Ana’nın güzelliğine, zekâsına ve özgür ruhuna karşı koyamayan Grey de onu istediğini itiraf eder ama kendi şartları vardır… Grey’in kendine has erotik istekleri karşısında şoke olan Ana bir yandan da heyecanına engel olamaz ama tereddütleri vardır. Büyük başarısına rağmen –çokuluslu şirketler, inanılmaz bir servet ve sevgi dolu bir aile Grey kendi canavarlarına esir olmuş ve hükmetme takıntısı olan bir adamdır. Ana ve Grey cüretkâr, tutkulu bir tensel ilişkiye yelken açarken Ana, Christian Grey’in sırlarını ve kendi karanlık arzularını da keşfedecektir.

Grinin Elli Tonu Kitabı İndirme Linkleri

Grinin Elli Tonu kitabının indirme linklerine aşağıdaki listeden erişebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamadan Grinin Elli Tonu kitabını indirip sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz indirme linkleri aşağıdadır.

Daha fazla kitabın PDF Dosyalarına erişmek istiyorsanız websitemize göz atabilirsiniz.

5/5 - (4 votes)
İlgilinizi Çekebilir  Peygamberler Tarihi PDF *2023 ÜCRETSİZ

Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


PDF Yandex Disk İndirme Linki


PDF Alternatif İndirme LinkiYorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel Deneme Bonusu Veren Siteler