Çürük Vişne 1 PDF *2023 ÜCRETSİZ

İçerikler

Çürük Vişne 1 kitabını PDF olarak indirmek istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerinden Çürük Vişne 1 kitabını ücretsiz bir şekilde indirip, ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Çürük Vişne 1 PDF

Emine Tavuz isimli yazara ait olan Çürük Vişne 1 kitabını sizler için aşağıya ekledik, size uygun olan bağlantı üzerinden PDF dosyasını indirip kolaylıkla PDF olarak kitabı kullanabilirsiniz.

Çürük Vişne 1 PDF
Çürük Vişne 1 PDF

Çürük Vişne 1 Kitabı Hakkında Bilgiler

Yayın Tarihi: 16.03.2018
ISBN: 9786051733913
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 608
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: 13.5 x 21 cm

Çürük Vişne 1 Kitabı Açıklaması

Wattpad fenomeni Emine Tavuz’dan

Esila, kirpik uçlarından dudaklarındaki tebessüme kadar acıdan yoğrulmuş bir kızdı. Bedenine atılan darbeler ruhunda çok büyük yaralar açmıştı. Sömürülecek tek bir yeri bile kalmadığı halde bu eziyeti çekmek zorundaydı. Ta ki Asrın’a  kadar.

Asrın, genç kızın sıkışıp kaldığı bu kapanda çaresizce attığı sessiz çığlıklarını işitmişti. Fakat bir sorun vardı. Genç adam yaralı bir aslan gibiydi; sert, hırçın ve etrafı duvarlarla kaplı.

Esila, onunla tanıştığında ruhuna daha fazla acı bulaştıracaktı belki de ama tek bir an bile pişman olmayacaktı. Çünkü geçmişin, sırtlarında açtığı yaraları koparıp atmak o kadar kolay olmasa da ikisi de yalnızca birbirleri sayesinde iyileşebileceklerini fark ettiklerinde, bolca acı vaat eden hastalıklı bir ilişkinin temelleri çoktan atılmıştı.

Bitti sandıkları yerden başlayan, başladığında çoğalan, çoğaldıkça şiddetlenen bu yangın onların hem kurtuluşları hem de bitişleri olacaktı.

“Kurtarılmaya ihtiyacımız var. Asrın, bizi kurtar!
Beni ve çocukluğumu kurtar!”

Çürük Vişne 1 Kitabı İndirme Linkleri

Çürük Vişne 1 kitabının indirme linklerine aşağıdaki listeden erişebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamadan Çürük Vişne 1 kitabını indirip sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz indirme linkleri aşağıdadır.

İlgilinizi Çekebilir  Iz Bıraktığın Kadar Varsın PDF İndir

Daha fazla kitabın PDF Dosyalarına erişmek istiyorsanız websitemize göz atabilirsiniz.

5/5 - (2 votes)

Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


PDF Yandex Disk İndirme Linki


PDF Alternatif İndirme LinkiYorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül