Yedinci Mühür Pdf İndir – PEGASUS YAYINLARI Pdf İndir PDF Kitap İndir - Yedinci Mühür Pdf İndir – PEGASUS YAYINLARI Pdf İndir Kitap İndir

Yedinci Mühür Pdf İndir – PEGASUS YAYINLARI Pdf İndir

Yedinci Mühür Pdf İndir – PEGASUS YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Yedinci Mühür Pdf İndir – PEGASUS YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Yedinci Mühür Pdf İndir – PEGASUS YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Yedinci Mühür Pdf İndir – Yedinci Mühür PDF EPUB İndir

Yedinci Mühür Kitabı Hakkında Bilgiler

Yedinci Mühür Kitabı PEGASUS YAYINLARI çıkarmış olduğu Yedinci Mühür Kitabını PDF İndirYedinci Mühür 21.06.2021 Pdf İndir

Yedinci Mühür PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Yedinci Mühür kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Yedinci Mühür Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. PEGASUS YAYINLARI ait olan Yedinci Mühür kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Yedinci Mühür Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Yedinci Mühür Kitabı 21.06.2021 tarihinde Jose Rodrigues Dos Santos tarafından yazılıp PEGASUS YAYINLARI tarafından basılmıştır. Yedinci Mühür kitabında toplamda 496 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Yedinci Mühür kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Yedinci Mühür Kitabı Özeti – Yedinci Mühür Kitabı Açıklaması

KIYAMET GELDİ. DÜNYA PETROL REZERVLERİ HIZLA AZALIRKEN İNSANLIĞI SADECE GİZEMLİ BİR BULUŞ KURTARABİLİR. 
 
Antarktika’da bir bilim adamı öldürülür ve Interpol, cesedin yanına bırakılan nottaki kutsal bir sır olan iki bin yıllık bir gizemi, 666 sayısını deşifre etmesi için Tomás Noronha’yla temasa geçer. 
 
Bu numarayı çevreleyen gizem, Kodeks 632 ve Tanrı’nın Formülü romanlarının ünlü araştırmacısı Tomás’ı, insanlığın en korkutucu anı olan Kıyamet’le yüzleşmek üzere, Portekiz’den Sibirya’ya, Antarktika’dan Avustralya’ya uzanan nefes kesici yeni bir maceraya sürükleyecektir. 
 
Gerçek ve güncel bilimsel bilgilere dayanan bu roman, petrol krizi, ekoloji, küresel ısınma ve gezegenimizin geleceğini tehdit eden politik ve ekonomik çıkarlar gibi önemli çağdaş temaları ele alıyor. Okurların, başından sonuna kadar elinden düşüremeyeceği muhteşem bir gerilim kitabı olan Yedinci Mühür hepimizi yakından ilgilendiren acı gerçeklerden yola çıkılarak kaleme alınmış, uluslararası entrika ve komplolarla dolu bir roman. 

Yedinci Mühür Pdf İndir – PEGASUS YAYINLARI Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Şairin Ölümü Erendiz Atasü Can Yayınları

 
“José Rodrigues dos Santos gerilim alanındaki ustalığını gösterdiği Yedinci Mühür’de çok katmanlı bir gizem ağı örerek okuru kıskıvrak yakalıyor.” 
Visão 
 
“Okuru içine çekip son sayfaya kadar rahat bırakmayan bir roman. Kitaptaki tehditlerin hayal ürünü değil, gerçek olması ise gerilimin dozunu iki katına çıkarıyor.” 
Extra 
 
 “José Rodrigues dos Santos Yedinci Mühür’de dünyanın son zamanlarda karşı karşıya olduğu en büyük tehlikeleri müthiş bir ustalıkla bir gerilim romanına çevirmiş. Küresel ısınma ve petrol sorunu hakkında bilgi edinmek isteyenlerin başka bir kitap okumasına gerek yok.” 
Diário do Sul 
 
Yedinci Mühür, gerçek bilimsel verilerden yola çıktığı için okuru hem geren hem de gözlerini iklim değişikliği gerçeğine açmalarını sağlayan bir roman.” 
Domingo 
 

Kitap Adı: Yedinci Mühür

Yayınevi / Marka: PEGASUS YAYINLARI

Yazar: Jose Rodrigues Dos Santos

Basım Tarihi: 21.06.2021

Sayfa Sayısı: 496

Yedinci Mühür Kitabı İndirme Linkleri – Yedinci Mühür İndir

Yedinci Mühür Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Yedinci Mühür Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Yedinci Mühür PDF Google Drive İndirme Linki

Yedinci Mühür Pdf İndir - PEGASUS YAYINLARI Pdf İndir

Yedinci Mühür PDF Yandex Disk İndirme Linki

Yedinci Mühür Pdf İndir - PEGASUS YAYINLARI Pdf İndir

Yedinci Mühür PDF Alternatif İndirme Linki

Yedinci Mühür Pdf İndir - PEGASUS YAYINLARI Pdf İndir

Rate this post

Yedinci Mühür Pdf İndir – PEGASUS YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Yedinci Mühür Pdf İndir – PEGASUS YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Yedinci Mühür Pdf İndir – PEGASUS YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül