Yastıkname Pdf İndir – METİS YAYINLARI Pdf İndir PDF Kitap İndir - Yastıkname Pdf İndir – METİS YAYINLARI Pdf İndir Kitap İndir

Yastıkname Pdf İndir – METİS YAYINLARI Pdf İndir

Yastıkname Pdf İndir – METİS YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Yastıkname Pdf İndir – METİS YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Yastıkname Pdf İndir – METİS YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Yastıkname Pdf İndir – Yastıkname PDF EPUB İndir

Yastıkname Kitabı Hakkında Bilgiler

Yastıkname Kitabı METİS YAYINLARI çıkarmış olduğu Yastıkname Kitabını PDF İndirYastıkname 30.06.2021 Pdf İndir

Yastıkname PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Yastıkname kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Yastıkname Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. METİS YAYINLARI ait olan Yastıkname kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Yastıkname Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Yastıkname Kitabı 30.06.2021 tarihinde Sei Şonagon tarafından yazılıp METİS YAYINLARI tarafından basılmıştır. Yastıkname kitabında toplamda 376 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Yastıkname kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Yastıkname Kitabı Özeti – Yastıkname Kitabı Açıklaması

Japon kültürünün bin yıllık klasiği şimdi Türkçe’de. Bütün gerçek edebiyat klasikleri gibi bugün bile bizlere söyleyecek çok şeyi olan, benzersiz üslupta bir kitap Yastıkname. Sarayda imparatoriçenin nedimeliğini yapan Sei Şonagon, hep başucunda tuttuğu “defterine” aklına esen her şeyi yazmış: Tanık olduğu küçük, sıradan olayları, anılarını, önemli bulduğu konulardaki fikirlerini; hoşuna giden gitmeyen, muhteşem ya da moral bozucu bulduğu, kalp atışını hızlandıran ya da asabını bozan, “gıcık” ya da hayran olduğu şeyleri… Özel bir duyusallığı ve gözlem yeteneği var Şonagon’un: Kayıt düştüğü inanılmaz ayrıntılara, özgür ve kadınca bir bireyselliğin damgasını vurmayı başarabildiği için olmalı, yüzyılların ötesinden hâlâ bizleri şaşırtmayı sürdürebiliyor.
Yastıkname, Kitap Çevirmenleri Girişimi’nden 83 çevirmenin ortak çalışmasıyla Türkçe’ye çevrildi. Dünyada bir ilk niteliği taşıyan bu ortak çalışma aynı zamanda kitap çevirmenlerinin bir meslek birliği içinde bir araya gelişlerini simgeliyor. Çevirmenler birbirine yabancı dil ve kültürler arasında köprü işlevi görürler. Bu kez de öyle oldu: Uzak bir ülke ve uzak bir geçmiş onlar sayesinde şimdi daha yakınımızda…

Yastıkname Pdf İndir – METİS YAYINLARI Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Kampanya Set 4 (4 Kitap Takım) Parana Yayınları PDF İndir

Kitap Adı: Yastıkname

Yayınevi / Marka: METİS YAYINLARI

Yazar: Sei Şonagon

Basım Tarihi: 30.06.2021

Sayfa Sayısı: 376

Yastıkname Kitabı İndirme Linkleri – Yastıkname İndir

Yastıkname Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Yastıkname Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Yastıkname PDF Google Drive İndirme Linki

Yastıkname Pdf İndir - METİS YAYINLARI Pdf İndir

Yastıkname PDF Yandex Disk İndirme Linki

Yastıkname Pdf İndir - METİS YAYINLARI Pdf İndir

Yastıkname PDF Alternatif İndirme Linki

Yastıkname Pdf İndir - METİS YAYINLARI Pdf İndir

Rate this post

Yastıkname Pdf İndir – METİS YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Yastıkname Pdf İndir – METİS YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Yastıkname Pdf İndir – METİS YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül