Virginia M. Axline – Benliğini Arayan Çocuk PDF indir PDF Kitap İndir - Virginia M. Axline – Benliğini Arayan Çocuk PDF indir Kitap İndir

Virginia M. Axline – Benliğini Arayan Çocuk PDF indir

Virginia M. Axline – Benliğini Arayan Çocuk PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Virginia M. Axline – Benliğini Arayan Çocuk PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Virginia M. Axline – Benliğini Arayan Çocuk PDF indir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Virginia M. Axline – Benliğini Arayan Çocuk PDF indir

Kitap Adı: Benliğini Arayan Çocuk

Yazar Adı: Virginia M. Axline

Yayınevi: PANAMA YAYINCILIK

Telif Bildirimi: Telif Hakkı Uyarısı Bildirimi için Tıklayınız.

Benliğini Arayan Çocuk Hakkında Bilgi 

Benliğini Arayan Çocuk yazıldığı tarihten bu yana güncelliğini ve etkisini yitirmeyen, benzerleri arasından orijinalliği ve içtenliğiyle sıyrılan önemli bir mesleki ve edebi çalışma. Zekâ geriliği olduğu düşünülen, içine kapanık ve iletişim kuramayan Dibs’in, oyun terapisiyle yeteneklerini adım adım nasıl keşfettiğini, benliğini ararken ortaya çıkan samimi duygularıyla nasıl baş ettiğini, sürece bizzat dahil olduğunuzu hissederek okuyacaksınız.
Bir anne baba gerçekten istemedikleri halde dünyaya bir çocuk getirirler mi? Peki, o çocuk ana rahmine düştüğü anda bunu hissedebilir mi? Böyle bir aile ortamında bir çocuğun sığınabileceği, kendi iç dünyasından daha güvenli bir yer var mıdır? Gerçek terapi kayıtlarından derlenerek yazılmış olan bu kitap, çocukları tanımak, anlamak ve onlara nasıl yaklaşmak gerektiği konusunda hayatınızda yeni ve çok insani bir pencere açacak.
Anne babalar, öğretmenler, öğrenciler ve çocukların eşsiz iç dünyalarını merak eden herkes için bir başucu kitabı olacağını düşündüğümüz Benliğini Arayan Çocuk, bir çocuk psikolojisi uzmanı eliyle yenilenen Türkçe çevirisiyle sizlerle…
 
“Bence tüm çocukların tırmanmak için kendi tepeleri olmalı. Ve bence tüm çocukların gökyüzünde sadece kendilerine ait bir yıldızları olmalı. Ve bence tüm çocukların kendilerine ait bir ağaçları da olmalı. Bence böyle olmalı…”

Benliğini Arayan Çocuk PDF indir

Virginia M. Axline - Benliğini Arayan Çocuk PDF indir

Virginia M. Axline – Benliğini Arayan Çocuk PDF indir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

NOT: İndirmede problem yaşarsanız lütfen yorum olarak yazınız.

Rate this post
İlgilinizi Çekebilir  Paul Mckenna - Duygusal Yemeden Kurtulma (Cd ve Dvd Ekli) PDF indir

Virginia M. Axline – Benliğini Arayan Çocuk PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Virginia M. Axline – Benliğini Arayan Çocuk PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Virginia M. Axline – Benliğini Arayan Çocuk PDF indir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül