Tutuşan Dizeler Pdf İndir – GÜNCE YAYINLARI Pdf İndir PDF Kitap İndir - Tutuşan Dizeler Pdf İndir – GÜNCE YAYINLARI Pdf İndir Kitap İndir

Tutuşan Dizeler Pdf İndir – GÜNCE YAYINLARI Pdf İndir

Tutuşan Dizeler Pdf İndir – GÜNCE YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Tutuşan Dizeler Pdf İndir – GÜNCE YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Tutuşan Dizeler Pdf İndir – GÜNCE YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Tutuşan Dizeler Pdf İndir – Tutuşan Dizeler PDF EPUB İndir

Tutuşan Dizeler Kitabı Hakkında Bilgiler

Tutuşan Dizeler Kitabı GÜNCE YAYINLARI çıkarmış olduğu Tutuşan Dizeler Kitabını PDF İndirTutuşan Dizeler 23.06.2021 Pdf İndir

Tutuşan Dizeler PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Tutuşan Dizeler kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Tutuşan Dizeler Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. GÜNCE YAYINLARI ait olan Tutuşan Dizeler kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Tutuşan Dizeler Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Tutuşan Dizeler Kitabı 23.06.2021 tarihinde Gülay Pelit tarafından yazılıp GÜNCE YAYINLARI tarafından basılmıştır. Tutuşan Dizeler kitabında toplamda 112 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Tutuşan Dizeler kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Tutuşan Dizeler Kitabı Özeti – Tutuşan Dizeler Kitabı Açıklaması

Gülay Pelit kendi hikâyesini ve yazma serüvenini şöyle anlatıyor: “Hayatımda iki dönüm noktası oldu benim için: Birincisi kas erimesi adındaki lanet hastalığa yakalanmam, ikincisi yazma yeteneğimi keşfedip şiirler, öyküler yazmam. Tedavisi olmayan bir hastalığa yakalandığımı öğrendiğimde tabiri caizse bütün dünyam başıma yıkıldı, hayatım bir anda alt üst oldu. Hayattaki planlarımın, hayallerimin birçoğundan istemeyerek vazgeçmek zorunda kaldım. Artık hiçbir şeyin anlamı yoktu benim için. Hastalığı araştırdıkça psikolojim daha çok bozuluyordu.
Çoğu kez kendime hep aynı soruları sormaya başladım; Neden ben? Neden başka bir hastalık değil de kas erimesi hastalığı diye. Ama bu soruların cevabını asla bulamadım. Pek çok kez ölmeyi istedim hatta kendimi öldürmeye karar verdim… Ta ki hayatımın ikinci dönüm noktası olan yazma yeteneğimi keşfedene kadar. Öyle sıradan, bir şeyler karalarken bir arkadaşımın “Bu harika bir şiir Gülay, yazmaya devam et” demesiyle şiir yazmaya başladım.
Yaklaşık 10 yıldır şiir yazıyorum, tedavisi olmayan kas hastalığıma şiirlerim ilaç olmuştu. Artık hastalığımla yaşamayı kabullenmiştim. Madem bu hastalık beni buldu, isyan edip üzülmenin ne anlamı var, keşfettiğim yeteneğim bana özgüven verdi. Artık kendimi sağlıklı insanlarla kıyaslamıyordum. Kendimi onlardan eksik ve hor görmüyordum. Hayatı sevmeye, daha da önemlisi kendimi yeniden sevmeye başladım. Bu hayat bana sunulmuş bir lütuf ve ben başaramadıklarıma değil de başarabildiklerime odaklanmalıyım. Hüzün Yolculuğu adında bir şiir kitabım ve çeşitli antolojilerde yayımlanmış şiirlerim var. Hayat yokuşlu bir yol, elbet inişler çıkışlar olacak. Önemli olan her şeye rağmen hayata tutunmak. Sağlığınızın değerini bilin, hayatınızı sevin, hep umutla ve sevgiyle kalın.”

Tutuşan Dizeler Pdf İndir – GÜNCE YAYINLARI Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Dolunay Kırmızısı Haşmet Işıklı Tara Kitap

Kitap Adı: Tutuşan Dizeler

Yayınevi / Marka: GÜNCE YAYINLARI

Yazar: Gülay Pelit

Basım Tarihi: 23.06.2021

Sayfa Sayısı: 112

Tutuşan Dizeler Kitabı İndirme Linkleri – Tutuşan Dizeler İndir

Tutuşan Dizeler Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Tutuşan Dizeler Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Tutuşan Dizeler PDF Google Drive İndirme Linki

Tutuşan Dizeler Pdf İndir - GÜNCE YAYINLARI Pdf İndir

Tutuşan Dizeler PDF Yandex Disk İndirme Linki

Tutuşan Dizeler Pdf İndir - GÜNCE YAYINLARI Pdf İndir

Tutuşan Dizeler PDF Alternatif İndirme Linki

Tutuşan Dizeler Pdf İndir - GÜNCE YAYINLARI Pdf İndir

Rate this post

Tutuşan Dizeler Pdf İndir – GÜNCE YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Tutuşan Dizeler Pdf İndir – GÜNCE YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Tutuşan Dizeler Pdf İndir – GÜNCE YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül