Toprak Kana Doyunca Pdf İndir – MANA KİTAP Pdf İndir PDF Kitap İndir - Toprak Kana Doyunca Pdf İndir – MANA KİTAP Pdf İndir Kitap İndir

Toprak Kana Doyunca Pdf İndir – MANA KİTAP Pdf İndir

Toprak Kana Doyunca Pdf İndir – MANA KİTAP Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Toprak Kana Doyunca Pdf İndir – MANA KİTAP Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Toprak Kana Doyunca Pdf İndir – MANA KİTAP Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Toprak Kana Doyunca Pdf İndir – Toprak Kana Doyunca PDF EPUB İndir

Toprak Kana Doyunca Kitabı Hakkında Bilgiler

Toprak Kana Doyunca Kitabı MANA KİTAP çıkarmış olduğu Toprak Kana Doyunca Kitabını PDF İndirToprak Kana Doyunca 29.06.2021 Pdf İndir

Toprak Kana Doyunca PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Toprak Kana Doyunca kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Toprak Kana Doyunca Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. MANA KİTAP ait olan Toprak Kana Doyunca kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Toprak Kana Doyunca Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Toprak Kana Doyunca Kitabı 29.06.2021 tarihinde Ayhan Özenci tarafından yazılıp MANA KİTAP tarafından basılmıştır. Toprak Kana Doyunca kitabında toplamda 304 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Toprak Kana Doyunca kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Toprak Kana Doyunca Kitabı Özeti – Toprak Kana Doyunca Kitabı Açıklaması

“Hamza’m, sen dedin ben geldim. Söyle bakalım sen benle neden konuşmadın? Yoksa bu hafta yanına gelemedim diye mi kızdın?” Zeynep sanki karşılıklı konuşuyormuş gibi devam etti. “Neden gelmediğimi sormuyon, Hamza’m. Bir sorsan söyleyecek çok şeyim vardı.” Konuşurken sağ eliyle de toprağı okşuyordu. Hamza’nın saçını okşar gibi. Eline batan dikenin farkında olmadan. Zeynep kendinden geçmişti. “Yaşlılık, hastalık, yalnızlık nedir bilir misin Hamza’m? Çocuklar her gün arıyolar. Onlara çok iyiyim diyom. Derdimi çocuklarıma bile diyemiyom, üzülmesinler diye. Onlar büyük şehirdeler. Buraya çok uzak… İkisi doktor. Biri mühendis oldu. Hatta sağlık ocağı, köprü bile yaptıracaklar buralara. Ama ben yalnızım. Sen, bir hafta yanına gelemeyince benle konuşmadın, ama benim sağlığım çok kötü. Yürürken çok zorlanıyom. Sen beni yalnız bırakalı ben seni hiç unutmadım. Sürekli camın önünde seni gelir diye bekledim, ama sen gelmedin. Gözyaşlarımda hep sen varsın, ama sen gözyaşlarımı silmedin. Aklımdan hiç çıkmadın ama sen uzun süredir rüyalarıma bile gelmedin. Sen beni yanına mı çağrıyon Hamza’m? Buralar, sen olmayınca, bana zindan oldu. Yalnız kalma pahasına da olsa seni bırakıp gidemedim çocuklarımın yanına. Şimdi sen söyle, beni neden çağırdın? Görmek istesen rüyalarıma gelirdin. Ben seni çok bekledim, gelmedin; ama sen bir kere gel dedin, bak yanındayım. Söyle sırlarını, içindekileri tıpkı eskiden olduğu gibi. Biraz önce evdeyken yine seni düşünüyordum. Gözyaşlarımda yine sen vardın. Sen gittin ya Hamza’m, sen gittin ya… Gözyaşım da sensin, yürek sızım da sen. Şu dünyada her zorluğa alıştım, ama sensizliğe alışamadım Hamza’m. Seni çok özledim. Seni özümden çok sevdim.”

Toprak Kana Doyunca Pdf İndir – MANA KİTAP Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Cam Sam Savage Yapı Kredi Yayınları

Kitap Adı: Toprak Kana Doyunca

Yayınevi / Marka: MANA KİTAP

Yazar: Ayhan Özenci

Basım Tarihi: 29.06.2021

Sayfa Sayısı: 304

Toprak Kana Doyunca Kitabı İndirme Linkleri – Toprak Kana Doyunca İndir

Toprak Kana Doyunca Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Toprak Kana Doyunca Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Toprak Kana Doyunca PDF Google Drive İndirme Linki

Toprak Kana Doyunca Pdf İndir - MANA KİTAP Pdf İndir

Toprak Kana Doyunca PDF Yandex Disk İndirme Linki

Toprak Kana Doyunca Pdf İndir - MANA KİTAP Pdf İndir

Toprak Kana Doyunca PDF Alternatif İndirme Linki

Toprak Kana Doyunca Pdf İndir - MANA KİTAP Pdf İndir

Rate this post

Toprak Kana Doyunca Pdf İndir – MANA KİTAP Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Toprak Kana Doyunca Pdf İndir – MANA KİTAP Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Toprak Kana Doyunca Pdf İndir – MANA KİTAP Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
ilahi sözleri ilahi sözleri Tümbet Giriş