Tonguç Yayınları 7. Sınıf Uzaktan Eğitim Programı Kasım-Aralık-Ocak PDF indir PDF Kitap İndir - Tonguç Yayınları 7. Sınıf Uzaktan Eğitim Programı Kasım-Aralık-Ocak PDF indir Kitap İndir

Tonguç Yayınları 7. Sınıf Uzaktan Eğitim Programı Kasım-Aralık-Ocak PDF indir

Tonguç Yayınları 7. Sınıf Uzaktan Eğitim Programı Kasım-Aralık-Ocak PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Tonguç Yayınları 7. Sınıf Uzaktan Eğitim Programı Kasım-Aralık-Ocak PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Tonguç Yayınları 7. Sınıf Uzaktan Eğitim Programı Kasım-Aralık-Ocak PDF indir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Tonguç Yayınları – Tonguç Yayınları 7. Sınıf Uzaktan Eğitim Programı Kasım-Aralık-Ocak PDF indir

Tonguç Yayınları 7. Sınıf Uzaktan Eğitim Programı Kasım-Aralık-Ocak PDF indir isimli ve Yayınevi Tonguç Yayınları olan kitabın pdf dosyasını paylaşma amacımız kitabın tanıtımını yapmaktır. Kitabın tanıtım halini buradan kontrol ederek kesinlikle orjinalini alıp daha iyi bir sonuca varmış olursunuz. Kitap olarak çözmenin PDF olarak çözmekten daha verimli olduğu tespit edilmiştir.

  • Paylaşımda bulunduğumuz Tonguç Yayınları 7. Sınıf Uzaktan Eğitim Programı Kasım-Aralık-Ocak PDF indir bu kitabın orjinalinin tanıtılması amaçlanmıştır.
  • Yayıncının talebi doğrultusunda kitaba ait tüm veriler sitemizden kaldırılacaktır.
  • Amacımız herhangi bir topluluğa zarar vermek değil sadece destek olmaktır.

Kitap Adı: Tonguç Yayınları 7. Sınıf Uzaktan Eğitim Programı Kasım-Aralık-Ocak PDF indir

Yayınevi: Tonguç Yayınları

Telif Bildirimi: Telif Hakkı Uyarısı Bildirimi için Tıklayınız.

Tonguç Yayınları 7. Sınıf Uzaktan Eğitim Programı Kasım-Aralık-Ocak PDF indir Hakkında Bilgi 

Bu kitapçığın içeriğinde 7. sınıfa geçen öğrenciler için hazırlanan 3 hafta kasım, 5 hafta aralık ve 3 hafta da ocak ayı olmak üzere toplam 11 haftalık çalışma programı ve 7. sınıflar için yetmiş soruluk UEP deneme sınavı bulunmaktadır.

Çalışma programı;

Tonguç Yayınları 7. Sınıf Uzaktan Eğitim Programı Kasım-Aralık-Ocak PDF indir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Uzaktan eğitim süresince yüzyüze eğitimle kapatılamayan müfredat eksiklerini tamamlamayı hedefler. Ayrıca aktiviteler ve görevler ile evde geçirilen zamanın doğru programlamasını amaçlar.

Program detayları;

*Programdaki ‘Görevler’ bölümü ile EBA dersi, Canlı ders ve Tonguç dersleriyle ilgili videolar izlenir. Böylece 7. sınıf konuları çalışılmaya başlanır.

*EBA dersi izle TRT EBA TV’den izleyebilirsiniz.

*”Canlı derse katıl” Okul öğretmenlerinizle yaptığınız dersler.

*”Tonguç dersi izle” “7. Sınıf Evokul Kampı” youtube.com/tonguc7 kanalından, izleyebilirsiniz.

*Hafta sonu “ Tonguç Eba’da” bölümü ile derslerimizin videoları  izlenebilir, böylece konular tekrar edilmiş ve kalıcılığı artırılmış olur. 

İlgilinizi Çekebilir  Tonguç Yayınları 6. Sınıf Dinamo Sosyal Bilgiler Soru Bankası PDF indir

*Uzaktan Eğitimin ardından önerilen konularla ilgili “Ödevler” bölümünde yönlendirdiğimiz testler çözülür. Çözülen sorular sayesinde farklı kaynaklardan konular pekiştirilmiş olur.

*“Aktiviteler” bölümünde önerilen okuma çalışmasıyla LGS sınavı için çok önemli olan okuduğunu anlama becerisi geliştirilmiş olur. Ayrıca önerilen spor, animasyon, sosyal medya, gezi, araştırma içerikleriyle de, çeşitli ilgili alanlarına göre yönlendirme çalışması yapılır. Böylece sınav maratonuna sağlıklı ve başarılı bir şekilde hazırlanılır.

Türü: Uzaktan Eğitim Programı ve deneme

Sayfa Sayısı: 56

Soru Sayısı: 70

ISBN: 978-625-7749-29-9

Tonguç Yayınları 7. Sınıf Uzaktan Eğitim Programı Kasım-Aralık-Ocak PDF indir

NOT: İndirmede problem yaşarsanız lütfen yorum olarak yazınız.

Rate this post

Tonguç Yayınları 7. Sınıf Uzaktan Eğitim Programı Kasım-Aralık-Ocak PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Tonguç Yayınları 7. Sınıf Uzaktan Eğitim Programı Kasım-Aralık-Ocak PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Tonguç Yayınları 7. Sınıf Uzaktan Eğitim Programı Kasım-Aralık-Ocak PDF indir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül