Tonguç Yayınları 0’dan 8’e Hazırlık Seti PDF indir PDF Kitap İndir - Tonguç Yayınları 0’dan 8’e Hazırlık Seti PDF indir Kitap İndir

Tonguç Yayınları 0’dan 8’e Hazırlık Seti PDF indir

Tonguç Yayınları 0’dan 8’e Hazırlık Seti PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Tonguç Yayınları 0’dan 8’e Hazırlık Seti PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Tonguç Yayınları 0’dan 8’e Hazırlık Seti PDF indir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Tonguç Yayınları – Tonguç Yayınları 0’dan 8’e Hazırlık Seti PDF indir

Tonguç Yayınları 0’dan 8’e Hazırlık Seti PDF indir isimli ve Yayınevi Tonguç Yayınları olan kitabın pdf dosyasını paylaşma amacımız kitabın tanıtımını yapmaktır. Kitabın tanıtım halini buradan kontrol ederek kesinlikle orjinalini alıp daha iyi bir sonuca varmış olursunuz. Kitap olarak çözmenin PDF olarak çözmekten daha verimli olduğu tespit edilmiştir.

  • Paylaşımda bulunduğumuz Tonguç Yayınları 0’dan 8’e Hazırlık Seti PDF indir bu kitabın orjinalinin tanıtılması amaçlanmıştır.
  • Yayıncının talebi doğrultusunda kitaba ait tüm veriler sitemizden kaldırılacaktır.
  • Amacımız herhangi bir topluluğa zarar vermek değil sadece destek olmaktır.

Kitap Adı: Tonguç Yayınları 0’dan 8’e Hazırlık Seti PDF indir

Yayınevi: Tonguç Yayınları

Telif Bildirimi: Telif Hakkı Uyarısı Bildirimi için Tıklayınız.

Tonguç Yayınları 0’dan 8’e Hazırlık Seti PDF indir Hakkında Bilgi 

Başlamak başarmanın yarısıdır. Başlangıcın en iyisi de her şeyi en başından yani sıfırdan ele alarak olur. Çünkü her şeyi yeniden ve en doğru şekliyle kurmak için sıfır en güzel noktadır. Elindeki bu kitaplar 8. sınıfta ve Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) karşınaçıkacak tüm sözel ve sayısal konuları sıfırdan başlayarak sana anlatmayı amaçlıyor.

0’dan 8’e Konu Anlatımlı Soru Bankası’nın sol sayfalarında yenilenen 8. sınıf müfredatına ve yeni sınav sistemine uygun konu özetleri seni bekliyor. Bu sayfalarda öğrenmen gerekenleri senin için detaylı bir şekilde özetledik. Kolayca öğren diye belli yöntemler gösterdik. Bilgeçler ile bilmen gerekenleri anlattık. Çözgeç ile soru çözmeni sağladık. Kitabın sağ sayfalarında ise Süzgeçler var. Süzgeçler bir önceki sayfada anlatılan konu hakkındaki testlerimiz. Süzgeçlerle öğrendiğin konuyu hiç beklemeden kontrol edebileceksin. Böylece konuları adım adım sistematik bir şekilde öğrenecek ve pekiştirmiş olacaksın. Ayrıca her önemli konunun ardına Testgeçler koyduk ki daha fazla soru ile karşılaşıp konuyu tam pekiştirebilesin. Tabi ki çözemediğin soruları TATS ile izleyip öğrenebileceksin.

İlgilinizi Çekebilir  2021 8.Sınıf Türkçe 15 Deneme Aydın Yayınları

Set içindeki kitaplar ve sayfa sayısı:

Tonguç Yayınları 0’dan 8’e Hazırlık Seti PDF indir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

0’dan8’e Sözel  sayfa sayısı 392  

0’dan8’e Sayısal  sayfa sayısı 352 

Türü: Konu Anlatımlı Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 2 Kitap toplam 744 sayfa

Soru Sayısı: 1433

ISBN: 8681794005116

Tonguç Yayınları 0’dan 8’e Hazırlık Seti PDF indir

NOT: İndirmede problem yaşarsanız lütfen yorum olarak yazınız.

Rate this post

Tonguç Yayınları 0’dan 8’e Hazırlık Seti PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Tonguç Yayınları 0’dan 8’e Hazırlık Seti PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Tonguç Yayınları 0’dan 8’e Hazırlık Seti PDF indir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül