Tonguç Kampüs TYT-AYT Geometri Fasikülleri-Çokgenler ve Dörtgenler PDF indir PDF Kitap İndir - Tonguç Kampüs TYT-AYT Geometri Fasikülleri-Çokgenler ve Dörtgenler PDF indir Kitap İndir

Tonguç Kampüs TYT-AYT Geometri Fasikülleri-Çokgenler ve Dörtgenler PDF indir

Tonguç Kampüs TYT-AYT Geometri Fasikülleri-Çokgenler ve Dörtgenler PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Tonguç Kampüs TYT-AYT Geometri Fasikülleri-Çokgenler ve Dörtgenler PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Tonguç Kampüs TYT-AYT Geometri Fasikülleri-Çokgenler ve Dörtgenler PDF indir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Tonguç Kampüs – Tonguç Kampüs TYT-AYT Geometri Fasikülleri-Çokgenler ve Dörtgenler PDF indir

Tonguç Kampüs TYT-AYT Geometri Fasikülleri-Çokgenler ve Dörtgenler PDF indir isimli ve Yayınevi Tonguç Kampüs olan kitabın pdf dosyasını paylaşma amacımız kitabın tanıtımını yapmaktır. Kitabın tanıtım halini buradan kontrol ederek kesinlikle orjinalini alıp daha iyi bir sonuca varmış olursunuz. Kitap olarak çözmenin PDF olarak çözmekten daha verimli olduğu tespit edilmiştir.

  • Paylaşımda bulunduğumuz Tonguç Kampüs TYT-AYT Geometri Fasikülleri-Çokgenler ve Dörtgenler PDF indir bu kitabın orjinalinin tanıtılması amaçlanmıştır.
  • Yayıncının talebi doğrultusunda kitaba ait tüm veriler sitemizden kaldırılacaktır.
  • Amacımız herhangi bir topluluğa zarar vermek değil sadece destek olmaktır.

Kitap Adı: Tonguç Kampüs TYT-AYT Geometri Fasikülleri-Çokgenler ve Dörtgenler PDF indir

Yayınevi: Tonguç Kampüs

Kitap: Geometri fasikülü serilerinden olan çokgenler ve dörtgenlerden sonra gelecek olan diğer geometri fasikülleri TYT-AYT’de istediğin nete ulaşmanı sağlayacak.

Telif Bildirimi: Telif Hakkı Uyarısı Bildirimi için Tıklayınız.

Tonguç Kampüs TYT-AYT Geometri Fasikülleri-Çokgenler ve Dörtgenler PDF indir Hakkında Bilgi 

Merhaba üniversite adayı arkadaşım,

Elindeki bu fasikül geometri içinde yer alan çokgenler ve dörtgenler konusuna ait tüm soruları doğru cevaplayabilmen için hazırlandı. Fasikülümüzün içerisindeki ÖSYM’nin yeni nesil sorularına birebir uyumlu, özgün sorular MEB kazanımları göz önüne alınarak oluşturuldu.

Çokgenler ve dörtgenler fasikülüne girişte Gri Koç’un videosunu izleyerek fasikülü kaç günde ve nasıl bitirmen gerektiğini öğrenebilirsin. Ayrıca çokgenler ve dörtgenler konusunu işlerken işine yarayacak hap bilgileri Hatırla kısmından edinebileceksin. Föy sayfalarının başında bulunan Özet, Örnek Çözüm ve Pekiştir bölümleriyle önce konuyu öğrenecek, örnek soru ve çözümüyle mantığını kavrayacak sonra da pekiştireceksin. Hemen ardından föy testleriyle de kendini geliştireceksin.

Tonguç Kampüs TYT-AYT Geometri Fasikülleri-Çokgenler ve Dörtgenler PDF indir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Temel Düzey, Orta Düzey, İleri Düzey ve Sınav Tarzı soruların yer aldığı bölüm testleri konuları öğretecek, sınayacak, zorlayacak ve sana sınav provası yaptıracak. Fasikülünün bölüm testlerinden sonra gelen ve çokgenler ve dörtgenleri baştan sona tarayan Tekrar Testleri ise eksiğin kalmamasını sağlayacak. Fasikülde her testin başında bulunan karekodları okutarak takıldığın soruların çözümünü uzman hocalardan dinleyebilirsin.

İlgilinizi Çekebilir  Toprak Tamamı Çözümlü Yeni Nesil Problemler PDF İndir

Geometri fasikülü serilerinden olan çokgenler ve dörtgenlerden sonra gelecek olan diğer geometri fasikülleri TYT-AYT’de istediğin nete ulaşmanı sağlayacak.

Kendine güven ve unutma: Doğru yöntemle ve kaynakla çalışırsan üniversitesınavında başarı seni bekliyor!

Türü: Fasikül

Sayfa Sayısı: 160

Soru Sayısı: 530

ISBN: 978-625-7894-03-6

Tonguç Kampüs TYT-AYT Geometri Fasikülleri-Çokgenler ve Dörtgenler PDF indir

NOT: İndirmede problem yaşarsanız lütfen yorum olarak yazınız.

Rate this post

Tonguç Kampüs TYT-AYT Geometri Fasikülleri-Çokgenler ve Dörtgenler PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Tonguç Kampüs TYT-AYT Geometri Fasikülleri-Çokgenler ve Dörtgenler PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Tonguç Kampüs TYT-AYT Geometri Fasikülleri-Çokgenler ve Dörtgenler PDF indir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül