Ters Düz Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir PDF Kitap İndir - Ters Düz Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir Kitap İndir

Ters Düz Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir

Ters Düz Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Ters Düz Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Ters Düz Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiTers Düz Pdf İndir

Ters Düz Kitabı Hakkında Bilgiler

Ters Düz Kitabı KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) çıkarmış olduğu Ters Düz Kitabını PDF İndirTers Düz 14.06.2021 Pdf İndir

Ters Düz PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Ters Düz kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Ters Düz Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) ait olan Ters Düz kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Ters Düz Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Ters Düz Kitabı 14.06.2021 tarihinde Mert Ofluoğlu tarafından yazılıp KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) tarafından basılmıştır. Ters Düz kitabında toplamda 252 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Ters Düz kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Ters Düz Kitabı Özeti – Ters Düz Kitabı Açıklaması

KIZ KÖYE GERİ DÖNER. VE KOVANDA GİZLENEN ARILARIN SAKLADIĞI BİR SIR VARDIR.

Ters Düz Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Dehşet Gecesi Özgün Çınar Hiç Yayınları

Yakında yeni kitabını çıkaracak genç bir yazar olan Ece Duman, yıllardan beri hiç iletişim kurmadığı babasının kaybolduğunu öğrenince herkesten, kendisinden bile sakladığı geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalır. Ece, on sekiz yıl sonra çocukluğunun geçtiği Trabzon’daki Bozbalık Köyü’ne geri döner. Köyde hiçbir şeyin bıraktığı gibi kalmadığını, her şeyin zaman içinde değişmiş olduğunu görür. O zamana dek varlıklarından bile haberdar olmadığı üvey kardeşleriyle tanışır. Kendini bir anda karmaşık bir ilişkiler ağının, karanlıkta gizlenen sırların, baş etmesi zor bir aşk ikileminin içinde bulur. Ve karşılaştığı her imkânsızlığa rağmen, babasına ne olduğunu bulmaya kararlıdır. Ucunda ölüm bile olsa…

Mert Ofluoğlu, Bozbalık Üçlemesi’nin ilk kitabı Ters Düz’de, okurlarını sırlarla örülü bir köye davet ediyor. Aşk, gizem ve beklenmedik bir ihanet. Bu köyden çıkış yok!

Ters Düz’ün yeni baskısı, yepyeni kapak tasarımıyla karşınızda.

Kitap Adı: Ters Düz

Yayınevi / Marka: KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY)

Yazar: Mert Ofluoğlu

Basım Tarihi: 14.06.2021

Sayfa Sayısı: 252

Ters Düz Kitabı İndirme Linkleri – Ters Düz İndir

Ters Düz Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Ters Düz Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Ters Düz PDF Google Drive İndirme Linki

Ters Düz Pdf İndir - KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir

Ters Düz PDF Yandex Disk İndirme Linki

Ters Düz Pdf İndir - KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir

Ters Düz PDF Alternatif İndirme Linki

Ters Düz Pdf İndir - KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir

Rate this post

Ters Düz Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Ters Düz Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Ters Düz Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül