Tehlikeli Zeka Pdf İndir – İMPALA YAYINLARI Pdf İndir PDF Kitap İndir - Tehlikeli Zeka Pdf İndir – İMPALA YAYINLARI Pdf İndir Kitap İndir

Tehlikeli Zeka Pdf İndir – İMPALA YAYINLARI Pdf İndir

Tehlikeli Zeka Pdf İndir – İMPALA YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Tehlikeli Zeka Pdf İndir – İMPALA YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Tehlikeli Zeka Pdf İndir – İMPALA YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiTehlikeli Zeka Pdf İndir

Tehlikeli Zeka Kitabı Hakkında Bilgiler

Tehlikeli Zeka Kitabı İMPALA YAYINLARI çıkarmış olduğu Tehlikeli Zeka Kitabını PDF İndirTehlikeli Zeka 08.06.2021 Pdf İndir

Tehlikeli Zeka PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Tehlikeli Zeka kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Tehlikeli Zeka Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. İMPALA YAYINLARI ait olan Tehlikeli Zeka kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Tehlikeli Zeka Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Tehlikeli Zeka Kitabı 08.06.2021 tarihinde Eray Aydın tarafından yazılıp İMPALA YAYINLARI tarafından basılmıştır. Tehlikeli Zeka kitabında toplamda 256 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Tehlikeli Zeka kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Tehlikeli Zeka Kitabı Özeti – Tehlikeli Zeka Kitabı Açıklaması

Ülkenin en ünlü dört yazarı, zengin bir iş adamı tarafından bir adaya çağırılır. Zengin iş adamı yazarlardan on yaşındayken trafik kazasında ölen oğlu Timur için bir roman yazmalarını ister. Roman, eğer Timur yaşasaydı nasıl bir hayatı olurdu kurgusuyla kaleme alınacaktır. Bu iş için oldukça yüklü bir ödeme teklif eden iş adamının ayrıca bir şartı vardır; yazarlar roman bitene kadar adadan ayrılamayacaktır.
İlk başta her şey iyidir ancak zamanla adada garip olaylar yaşanmaya başlar yazarların romanda kurguladıkları olaylar başlarına gelir ve kitabın kötü karakteri karga başlı adam zaman zaman karşılarına çıkar. Yazarlar ya adadan kaçmak ya da kalıp mücadele etmek zorundadırlar.

Tehlikeli Zeka Pdf İndir – İMPALA YAYINLARI Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Gece Sürücüsü Pdf İndir - FORS YAYINLARI Pdf İndir

Kitap Adı: Tehlikeli Zeka

Yayınevi / Marka: İMPALA YAYINLARI

Yazar: Eray Aydın

Basım Tarihi: 08.06.2021

Sayfa Sayısı: 256

Tehlikeli Zeka Kitabı İndirme Linkleri – Tehlikeli Zeka İndir

Tehlikeli Zeka Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Tehlikeli Zeka Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Tehlikeli Zeka PDF Google Drive İndirme Linki

Tehlikeli Zeka Pdf İndir - İMPALA YAYINLARI Pdf İndir

Tehlikeli Zeka PDF Yandex Disk İndirme Linki

Tehlikeli Zeka Pdf İndir - İMPALA YAYINLARI Pdf İndir

Tehlikeli Zeka PDF Alternatif İndirme Linki

Tehlikeli Zeka Pdf İndir - İMPALA YAYINLARI Pdf İndir

Rate this post

Tehlikeli Zeka Pdf İndir – İMPALA YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Tehlikeli Zeka Pdf İndir – İMPALA YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Tehlikeli Zeka Pdf İndir – İMPALA YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül