Tarihe Not Pdf İndir – AVESTA BASIN YAYIN Pdf İndir PDF Kitap İndir - Tarihe Not Pdf İndir – AVESTA BASIN YAYIN Pdf İndir Kitap İndir

Tarihe Not Pdf İndir – AVESTA BASIN YAYIN Pdf İndir

Tarihe Not Pdf İndir – AVESTA BASIN YAYIN Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Tarihe Not Pdf İndir – AVESTA BASIN YAYIN Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Tarihe Not Pdf İndir – AVESTA BASIN YAYIN Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Tarihe Not Pdf İndir

Tarihe Not Kitabı Hakkında Bilgiler

Tarihe Not Kitabı AVESTA BASIN YAYIN çıkarmış olduğu Tarihe Not Kitabını PDF İndirTarihe Not 18.06.2021 Pdf İndir

Tarihe Not PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Tarihe Not kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Tarihe Not Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. AVESTA BASIN YAYIN ait olan Tarihe Not kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Tarihe Not Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Tarihe Not Kitabı 18.06.2021 tarihinde Mesud Barzani tarafından yazılıp AVESTA BASIN YAYIN tarafından basılmıştır. Tarihe Not kitabında toplamda 208 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Tarihe Not kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Tarihe Not Kitabı Özeti – Tarihe Not Kitabı Açıklaması

Kürdistan bağımsızlık referandumu…  Kürdistan, Irak, Ortadoğu; uluslararası ilişkiler ve çıkarlar, bölge ülkelerinin Kürt karşıtı koalisyonu… Çarpıcı bilgi, belge, gözlem ve anekdotlar… Kürdistan dağlarından federal bölge başkanlığına bu süreçlerin en önemli aktörü ve tanığı Mesud Barzani yazdı: “Tarihe Not”
Bu kitap sadece son yılların değil, Kürdistan ulusal kurtuluş mücadelesinin yüz yıllık tarihinin de bir özetidir.
 
“Kürdistan halkı geçtiğimiz yüz yılda Irak devletiyle barış, ortaklık ve eşitlik içinde yaşamak için tüm yolları denedi. Irak hükümetleri buna karşılık ellerinden geldiğince devletin gücünü şovenizm ve mezhepçiliğin hizmetine soktu. Kürtlere karşı marjinalleştirme, Araplaştırma, soykırım, rızık kesme ve inkâr yolunu seçtiler. Kürdistan halkı bütün yolları denemekten umudunu yitirdiğinden dolayı referanduma gitti. Referandum, Kürdistan halkının yüz yıllık zorlu bir davanın modern ve barışçıl bir anlayış ve inanç derinliğiyle çözümünü ortaya koydu. Ancak Kürdistan halkının meşru ve barışçıl sesine yanıt bir kez daha silah dili, zorbalık ve şovenist zihniyet oldu. Irak’ın sorunlarının çözümü ve Kürdistan Bölgesi ile Bağdat arasındaki giriftleri bitirmenin, ilerleme ve barışın yegâne yolu şovenist zihniyetten vazgeçmek ve birbirini kabul etme kültürünü seçmektir.”

Tarihe Not Pdf İndir – AVESTA BASIN YAYIN Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Siyasal ve Karizmatik Liderlik Pdf İndir - ORİON KİTABEVİ Pdf İndir

Kitap Adı: Tarihe Not

Yayınevi / Marka: AVESTA BASIN YAYIN

Yazar: Mesud Barzani

Basım Tarihi: 18.06.2021

Sayfa Sayısı: 208

Tarihe Not Kitabı İndirme Linkleri – Tarihe Not İndir

Tarihe Not Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Tarihe Not Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Tarihe Not PDF Google Drive İndirme Linki

Tarihe Not Pdf İndir - AVESTA BASIN YAYIN Pdf İndir

Tarihe Not PDF Yandex Disk İndirme Linki

Tarihe Not Pdf İndir - AVESTA BASIN YAYIN Pdf İndir

Tarihe Not PDF Alternatif İndirme Linki

Tarihe Not Pdf İndir - AVESTA BASIN YAYIN Pdf İndir

Rate this post

Tarihe Not Pdf İndir – AVESTA BASIN YAYIN Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Tarihe Not Pdf İndir – AVESTA BASIN YAYIN Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Tarihe Not Pdf İndir – AVESTA BASIN YAYIN Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel Deneme Bonusu Veren Siteler