Tanısal ve Girişimsel Sialendoskopi PDF indir PDF Kitap İndir - Tanısal ve Girişimsel Sialendoskopi PDF indir Kitap İndir

Tanısal ve Girişimsel Sialendoskopi PDF indir

Tanısal ve Girişimsel Sialendoskopi PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Tanısal ve Girişimsel Sialendoskopi PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Tanısal ve Girişimsel Sialendoskopi PDF indir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

186 – Tanısal ve Girişimsel Sialendoskopi PDF indir

Tanısal ve Girişimsel Sialendoskopi PDF indir isimli ve Yazarı 186 olan kitabın pdf dosyasını paylaşma amacımız kitabın tanıtımını yapmaktır. Kitabın tanıtım halini buradan kontrol ederek kesinlikle orjinalini alıp daha iyi bir sonuca varmış olursunuz. Kitap olarak çözmenin PDF olarak çözmekten daha verimli olduğu tespit edilmiştir.

  • Paylaşımda bulunduğumuz Tanısal ve Girişimsel Sialendoskopi PDF indir bu kitabın orjinalinin tanıtılması amaçlanmıştır.
  • Yayıncının talebi doğrultusunda kitaba ait tüm veriler sitemizden kaldırılacaktır.
  • Amacımız herhangi bir topluluğa zarar vermek değil sadece destek olmaktır.

Kitap Adı: Tanısal ve Girişimsel Sialendoskopi PDF indir

Yazar Adı: 186

Çevirmen: Doç. Dr. Erhun ŞERBETCİ, Uz. Dr. G. Atilla ŞENGÖR

Basım Yılı: 16 x 23,5 cm

Telif Bildirimi: Telif Hakkı Uyarısı Bildirimi için Tıklayınız.

Tanısal ve Girişimsel Sialendoskopi PDF indir Hakkında Bilgi 

  • ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
  • BENZER ÜRÜNLER

İlk sialendoskopik girişimlerimize 2004 yılında başlamıştık. Aslında bu konudaki öncül çalışmalarımız birkaç yıl daha eskiye gider. Günümüze gelene dek konunun dünyadaki öncülerini yakından izledik. Başlangıçta birkaç kişiydiler ve her fırsatta kendileriyle buluşmaya çalıştık. Doğrusu yaşadığımız süreç zaman zaman çok sıkıntılı idi. Hatta birkaç kez bırakmayı bile düşünmüştük. Ancak dördüncü yılın sonunda en son gittiğimiz Almanya’daki kursta; Almanya, İsrail, Fransa ve İsviçre’deki uzmanlardan sonra konuya en hakim diğer uzmanlar arasında bulduk kendimizi. Elbette ki olgu sunumları ya da küçük serilerle literatüre katkıda bulunmuş başka uzmanlar da vardı, ama örneğin intraduktal endoskopik taş kırma teknikleri gibi hala boş bir alanda bizlerin de ilgi uyandıran deneyimleri olmuştu. Katıldığımız ilk kurslarda tanıştığımız çoğu uzmanın ya hiç başlamamış, ya da başlayıp da bırakmış olduklarını da öğrenmiştik. Oysa ki konu mutlak bir şekilde gelecek vaadetmekteydi ve öncü klinikler “duktusu engelleyen bir taş” yüzünden gland rezeksiyonuna neredeyse hiç başvurmaz hale gelmişlerdi. Bütün bunlara tanıklık ediyor olmak bizleri yeniden kamçıladı ve sialendoskopik girişimler konusunda ülkemizi dünyadaki öncüler arasında saydırmaya azmettirdi. Böylelikle güç koşullarda ve salt kişisel olanaklarla sürdürdüğümüz çalışmalarımızı yoğunlaştırdık ve konu üzerine kitap hazırlayabilecek bir birikime ulaştık. Tükürük bezlerinin sadece duktal patolojilerine tümör dışı- ve sialendoskopinin inceliklerine bu kadar spesifik bir şekilde yönelmiş bir kitap henüz başka bir dilde yayınlanmamıştır. Bizler bu konuyla ilgili pek çok şeyi dünya ile aynı zamanda ve çoğu kez kendi kendimize öğrenmek zorunda kaldık. Bizden sonra başlayacak meslektaşlarımız bizlerin sıkıntılarını yaşasın istemedik. Ülkemizde henüz bir başka klinikte bile yapılmazken, sialendoskopi üzerine kitap yazmamızın asıl sebebi budur. Bu kitabın oluşmasına, ülkemizdeki kongre ve toplantıların adeta tekelleşmesi ve meslektaşlarımıza ulaşmamızdaki güçlükler de bir yerde sebep olmuştur.

İlgilinizi Çekebilir  Pediatri'nin Efsane İkilisi PDF indir

Tanısal ve Girişimsel Sialendoskopi PDF indir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

 

Sialendoskopi gibi talepkar bir girişimin yoğun bir eğitim gerektirmesinin ve uzun ve çok çeşitli unsurları kapsayan öğrenme sürecinin bizlere bir dört yıla malolduğunu ya da konuya hakim olduğumuza üzerinden bir dört yıl geçtikten sonra inandığımızı söylersek bu çabanın değeri sanırız daha iyi anlaşılacaktır. Umarız bu süreç bizden sonrakiler için daha kısa ve rahat olur. Buna katkımız olabilecekse her şeye değmiş olacak.

Endoskopik Sinüs Cerrahisi El Kitabı

Stok Kodu
9789754206791

Fiyat

110,00 TL

Endoskopik Sinüs Cerrahi

Stok Kodu
CGHJNRT5

Fiyat

40,00 TL

Orta Kulak ve Mastoid Cerrahisi

Stok Kodu
9756466154

Fiyat

92,59 TL

Vertigoya Olgular Eşliğinde Multidisipliner Yaklaşım

Stok Kodu
9786057607409

Fiyat

90,00 TL

Beyaz - Love Medicine Bez Çanta

Stok Kodu
AGJQUXY8

Fiyat

35,90 TL
İndirimli
32,90 TL

Yenidoğan İşitme Taraması ve Erken Müdahale El Kitabı

Stok Kodu
9786057874016

Fiyat

35,00 TL

Kulak Burun Boğaz Hastalıklarında Tanı - Tedavi Kılavuzu

Stok Kodu
9786053354079

Fiyat

48,00 TL

A 'dan Z 'ye Klinik Tiroidoloji

Stok Kodu
9786059160087

Fiyat

135,00 TL

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahisi

Stok Kodu
9789752777675

Fiyat

1.080,00 TL

Temel Odyoloji Konu + Soru Kitabı

Stok Kodu
ADEJMPVX

Fiyat

135,00 TL

Tanısal ve Girişimsel Sialendoskopi PDF indir

NOT: İndirmede problem yaşarsanız lütfen yorum olarak yazınız.

Rate this post

Tanısal ve Girişimsel Sialendoskopi PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Tanısal ve Girişimsel Sialendoskopi PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Tanısal ve Girişimsel Sialendoskopi PDF indir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül