Son Öpüş Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir PDF Kitap İndir - Son Öpüş Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir Kitap İndir

Son Öpüş Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir

Son Öpüş Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Son Öpüş Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Son Öpüş Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Son Öpüş Pdf İndir – Son Öpüş PDF EPUB İndir

Son Öpüş Kitabı Hakkında Bilgiler

Son Öpüş Kitabı CAN YAYINLARI çıkarmış olduğu Son Öpüş Kitabını PDF İndirSon Öpüş 13.07.2021 Pdf İndir

Son Öpüş PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Son Öpüş kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Son Öpüş Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. CAN YAYINLARI ait olan Son Öpüş kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Son Öpüş Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Son Öpüş Kitabı 13.07.2021 tarihinde Kenan Hulusi Koray tarafından yazılıp CAN YAYINLARI tarafından basılmıştır. Son Öpüş kitabında toplamda 88 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Son Öpüş kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Son Öpüş Kitabı Özeti – Son Öpüş Kitabı Açıklaması

“Haçdağı köyünde bir gece jandarma karakolu basıldıktan sonra civardaki bütün köylüler ikindi olur olmaz kapılarını kapamayı itiyat edinmişlerdi. Halbuki henüz kış değildi ve Akviran tepelerine soğuk yalnız kar ve tipiyle gelmez, kurt sürüleriyle beraber uğrardı. Onun için olacak ki eşkıyalarla başa çıkamayan köylüler, hiçbir yıl kışın erken geldiğini istemezken bu sefer eylül sonuna doğru Akviran’ı bir kar kıyametin kapamasını bekliyorlar, ‘Eşkıyaları ancak kurtlar temizleyebilir,’ diyorlardı. Bir sabah ağıl kapılarını örten bir kar tabakasına tesadüf ederlerse bütün bir kışı ocak başında geçirmeye razı olacaklardı. Fakat eşkıyalar aç kalıp da bu sefer Akviran’a kadar sarkarlarsa!”
 
Öykücülüğümüzün en kendine has isimlerinden Kenan Hulusi Koray’ın uzun öyküsü Son Öpüş, kırsala, doğaya ve aşka dair çarpıcı bir metin.
 
Kuşakları etkilemiş romanlar, ufuk açıcı öyküler, ezberlere kazınmış şiirler… Gazetelerde kalmış söyleşiler, gezi yazıları, denemeler, makaleler… Edebiyatımızın farklı dönemlerinden, iz bırakan metinler Kısa Miras’la bir araya geliyor.

Son Öpüş Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Peygamberin Son Beş Günü Tahsin Yücel Can Yayınları

Kitap Adı: Son Öpüş

Yayınevi / Marka: CAN YAYINLARI

Yazar: Kenan Hulusi Koray

Basım Tarihi: 13.07.2021

Sayfa Sayısı: 88

Son Öpüş Kitabı İndirme Linkleri – Son Öpüş İndir

Son Öpüş Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Son Öpüş Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Son Öpüş PDF Google Drive İndirme Linki

Son Öpüş Pdf İndir - CAN YAYINLARI Pdf İndir

Son Öpüş PDF Yandex Disk İndirme Linki

Son Öpüş Pdf İndir - CAN YAYINLARI Pdf İndir

Son Öpüş PDF Alternatif İndirme Linki

Son Öpüş Pdf İndir - CAN YAYINLARI Pdf İndir

Rate this post

Son Öpüş Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Son Öpüş Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Son Öpüş Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
ilahi sözleri ilahi sözleri Tümbet Giriş