Sitarem Pdf İndir – DİGA KİTAP Pdf İndir PDF Kitap İndir - Sitarem Pdf İndir – DİGA KİTAP Pdf İndir Kitap İndir

Sitarem Pdf İndir – DİGA KİTAP Pdf İndir

Sitarem Pdf İndir – DİGA KİTAP Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Sitarem Pdf İndir – DİGA KİTAP Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Sitarem Pdf İndir – DİGA KİTAP Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiSitarem Pdf İndir – Sitarem PDF EPUB İndir

Sitarem Kitabı Hakkında Bilgiler

Sitarem Kitabı DİGA KİTAP çıkarmış olduğu Sitarem Kitabını PDF İndirSitarem 29.07.2021 Pdf İndir

Sitarem PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Sitarem kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Sitarem Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DİGA KİTAP ait olan Sitarem kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Sitarem Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Sitarem Kitabı 29.07.2021 tarihinde Okan Cevahir tarafından yazılıp DİGA KİTAP tarafından basılmıştır. Sitarem kitabında toplamda 150 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Sitarem kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Sitarem Kitabı Özeti – Sitarem Kitabı Açıklaması

Bazı kelimeler vardır tek başlarına pek anlam ifade etmezler ama yana yana gelince çok şey değişir insanın kalbinde. Basit ve hızlı söylenir bu kelimeler ama çok kişiyi hareket edemeyecek duruma sokmuştur, en sert yumruktan daha çok acı verebilir bazen ve bazen de anne sevgisine denk bir sıcaklık hissettirebilir kişiye.
 
İçeri girdim ve çıktım yüksekçe bir yere Urganı geçirdim evet ölüm bu bile bile Derin bir iç çekiş ve doldurdum ciğerleri Son kez, vermek istemiyorum aldığım bu son nefesi…
 
Bedeninde yaşanmış bir yalanın izleri oluşmaya başlıyor, gözleri doldu ağlamak istiyor işe yaramayacağını bile bile, yediremiyordu kendine, bu sözlerden sonra nasıl sevebilirsin nasıl hala fotoğraflarına bakıp iç geçirirsin nasıl… Kalbi bu yaraya alışık olmadığını o kadar belli ediyordu ki sanki o an canının çekileceğini anlamıştı. Ölüm ilk defa bu kadar kolay gelmişti ona.
 
Ayrı kaldım gözlerden, sözlerden, gamzelerden Bir aşk hikayesi bu sonu iyi bitmeyenlerden….

Sitarem Pdf İndir – DİGA KİTAP Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Şizopat Cinius Yayınları

Kitap Adı: Sitarem

Yayınevi / Marka: DİGA KİTAP

Yazar: Okan Cevahir

Basım Tarihi: 29.07.2021

Sayfa Sayısı: 150

Sitarem Kitabı İndirme Linkleri – Sitarem İndir

Sitarem Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Sitarem Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Sitarem PDF Google Drive İndirme Linki

Sitarem Pdf İndir - DİGA KİTAP Pdf İndir

Sitarem PDF Yandex Disk İndirme Linki

Sitarem Pdf İndir - DİGA KİTAP Pdf İndir

Sitarem PDF Alternatif İndirme Linki

Sitarem Pdf İndir - DİGA KİTAP Pdf İndir

Rate this post

Sitarem Pdf İndir – DİGA KİTAP Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Sitarem Pdf İndir – DİGA KİTAP Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Sitarem Pdf İndir – DİGA KİTAP Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül