Sırlı Bahçe Pdf İndir – MYRİNA YAYINLARI Pdf İndir PDF Kitap İndir - Sırlı Bahçe Pdf İndir – MYRİNA YAYINLARI Pdf İndir Kitap İndir

Sırlı Bahçe Pdf İndir – MYRİNA YAYINLARI Pdf İndir

Sırlı Bahçe Pdf İndir – MYRİNA YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Sırlı Bahçe Pdf İndir – MYRİNA YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Sırlı Bahçe Pdf İndir – MYRİNA YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Sırlı Bahçe Pdf İndir

Sırlı Bahçe Kitabı Hakkında Bilgiler

Sırlı Bahçe Kitabı MYRİNA YAYINLARI çıkarmış olduğu Sırlı Bahçe Kitabını PDF İndirSırlı Bahçe 12.06.2021 Pdf İndir

Sırlı Bahçe PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Sırlı Bahçe kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Sırlı Bahçe Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. MYRİNA YAYINLARI ait olan Sırlı Bahçe kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Sırlı Bahçe Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Sırlı Bahçe Kitabı 12.06.2021 tarihinde Züleyha Şener tarafından yazılıp MYRİNA YAYINLARI tarafından basılmıştır. Sırlı Bahçe kitabında toplamda 182 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Sırlı Bahçe kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Sırlı Bahçe Kitabı Özeti – Sırlı Bahçe Kitabı Açıklaması

Hikâyenin kilit ismi Yahya Efendi isimli bir kereste tüccarıdır. Bir Anadolu şehrine bağlı küçük bir ilçede tekerlekli sandalyeye mahkûm kızıyla birlikte hayat sürmektedir. Yaşadıkları yer, geniş bir arazi ortasında “Yeni Köşk” olarak adlandırılan bir yapıdır. Aynı arazi içinde bir de “Eski Köşk” diye anılan bir başka yapı vardır. Bu iki köşk arasındaki gizemin en büyük tanığı ise arazinin ortasında yer alan elma ağacıdır.
Eski Köşk ne kadar hayat dolu ve yaşanılırsa, Yeni Köşk o kadar kasvet dolu ve çekilmezdir. Bir gün bu Eski Köşke bir kiracı taşınır. Namık adındaki bu kiracının gelişiyle senelerdir saklanan büyük sır gün yüzüne çıkacak, hikâyenin başkahramanları geçmişleriyle birer birer yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Sırlı Bahçe Pdf İndir – MYRİNA YAYINLARI Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Kitap Adı: Sırlı Bahçe

Yayınevi / Marka: MYRİNA YAYINLARI

Yazar: Züleyha Şener

Basım Tarihi: 12.06.2021

Sayfa Sayısı: 182

Sırlı Bahçe Kitabı İndirme Linkleri – Sırlı Bahçe İndir

Sırlı Bahçe Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Sırlı Bahçe Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

İlgilinizi Çekebilir  Şanghay Büyüsü Juan Marse Jaguar Kitap

Sırlı Bahçe PDF Google Drive İndirme Linki

Sırlı Bahçe Pdf İndir - MYRİNA YAYINLARI Pdf İndir

Sırlı Bahçe PDF Yandex Disk İndirme Linki

Sırlı Bahçe Pdf İndir - MYRİNA YAYINLARI Pdf İndir

Sırlı Bahçe PDF Alternatif İndirme Linki

Sırlı Bahçe Pdf İndir - MYRİNA YAYINLARI Pdf İndir

Rate this post

Sırlı Bahçe Pdf İndir – MYRİNA YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Sırlı Bahçe Pdf İndir – MYRİNA YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Sırlı Bahçe Pdf İndir – MYRİNA YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel Deneme Bonusu Veren Siteler