Sıra Dışı Eğitim Pdf İndir – AKIL FİKİR YAYINLARI Pdf İndir PDF Kitap İndir - Sıra Dışı Eğitim Pdf İndir – AKIL FİKİR YAYINLARI Pdf İndir Kitap İndir

Sıra Dışı Eğitim Pdf İndir – AKIL FİKİR YAYINLARI Pdf İndir

Sıra Dışı Eğitim Pdf İndir – AKIL FİKİR YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Sıra Dışı Eğitim Pdf İndir – AKIL FİKİR YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Sıra Dışı Eğitim Pdf İndir – AKIL FİKİR YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Sıra Dışı Eğitim Pdf İndir

Sıra Dışı Eğitim Kitabı Hakkında Bilgiler

Sıra Dışı Eğitim Kitabı AKIL FİKİR YAYINLARI çıkarmış olduğu Sıra Dışı Eğitim Kitabını PDF İndirSıra Dışı Eğitim 12.06.2021 Pdf İndir

Sıra Dışı Eğitim PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Sıra Dışı Eğitim kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Sıra Dışı Eğitim Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. AKIL FİKİR YAYINLARI ait olan Sıra Dışı Eğitim kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Sıra Dışı Eğitim Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Sıra Dışı Eğitim Kitabı 12.06.2021 tarihinde Tadil Birinci tarafından yazılıp AKIL FİKİR YAYINLARI tarafından basılmıştır. Sıra Dışı Eğitim kitabında toplamda 104 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Sıra Dışı Eğitim kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Sıra Dışı Eğitim Kitabı Özeti – Sıra Dışı Eğitim Kitabı Açıklaması

“Gençler sağ olun, bana çok saygılı davranıyorsunuz, karşıma gelirken ceketinizi ilikliyorsunuz, eliniz cebinizde konuşmuyorsunuz ancak sadece bu yetmez. Sizin gibi iyi aile terbiyesi almış gençlerin, diğer öğretmenlerine ve çevresindeki bütün büyüklerine de böyle davranması gerekir. Sizlere yakışan da budur.”
Mustafa HELVACI
 
Aslında biz bugüne kadar bütün görgü ve nezaket kurallarını yağcılık, yalakalık zannedip hiç kimseye uygulamayarak kaba saba bir adam olmuştuk ama maalesef farkında değildik.
 
***
 
Her gün atölyede en az iki üç kere Mustafa Helvacı hocamızın karşısında yarım ay şeklinde toplanıp meslekle ilgili konuşmalarını ilgiyle dinlerdik. Bu konuşmaların arasında bize çoğu kez anlamlı bazı hikâyeler anlatırdı.
Her anlattığı bir dersti bizim için. O gün de; “Gençler! Aranızda bu sabah evden çıkarken annesinin elini öpenler el kaldırsın.” dedi. Hepimiz birbirimize bakarken; “Yarın evlendiğinizde karınızı öpmeden çıkmazsınız ama!” diyerek gülümsedi. Hepimiz hoşumuza giden bu sözle gülüşmeye başladık. Ben ertesi sabah evden çıkarken annemin elini öptüm. Annem tuhaf, tuhaf yüzüme baktı. Pek anlam verememişti ama memnun olduğu da her halinden belliydi. Arkamdan bakarken benim için hayırlı dualar mırıldandığını duyunca çok mutlu olmuştum. O günden sonra annemin vefatına kadar bir kere olsun elini öpmeden, hayır duasını almadan evden çıkmadım.
 
Bugüne kadar teknik konuları içeren dört kitaba ve çeşitli makalelere imza atan Tadil Birinci “EN İYİ İNSAN;İNSANLARA EN FAYDALI OLANDIR” düsturuyla, çalışkan, sorumluluk sahibi, işini seven, sosyal ilişkilere önem veren, ahde vefalı gençlere rehber olabilir ve onların ufkunu açabilir düşüncesiyle, kendi yaşadıklarından bazı kesitleri Sıra Dışı Eğitim’de topladı. Ve Sıra Dışı Eğitim’i başta hayatında çok müstesna bir yeri olan muhterem öğretmeni Mustafa HELVACI olmak üzere, kendisine en küçük bir faydası ve hakkı geçmiş tüm dostlarına ithaf etmiştir.

Sıra Dışı Eğitim Pdf İndir – AKIL FİKİR YAYINLARI Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Ünlü Şairlerin En Güzel Aşk Şiirleri 1. Kitap Birey Yayıncılık

Kitap Adı: Sıra Dışı Eğitim

Yayınevi / Marka: AKIL FİKİR YAYINLARI

Yazar: Tadil Birinci

Basım Tarihi: 12.06.2021

Sayfa Sayısı: 104

Sıra Dışı Eğitim Kitabı İndirme Linkleri – Sıra Dışı Eğitim İndir

Sıra Dışı Eğitim Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Sıra Dışı Eğitim Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Sıra Dışı Eğitim PDF Google Drive İndirme Linki

Sıra Dışı Eğitim Pdf İndir - AKIL FİKİR YAYINLARI Pdf İndir

Sıra Dışı Eğitim PDF Yandex Disk İndirme Linki

Sıra Dışı Eğitim Pdf İndir - AKIL FİKİR YAYINLARI Pdf İndir

Sıra Dışı Eğitim PDF Alternatif İndirme Linki

Sıra Dışı Eğitim Pdf İndir - AKIL FİKİR YAYINLARI Pdf İndir

Rate this post

Sıra Dışı Eğitim Pdf İndir – AKIL FİKİR YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Sıra Dışı Eğitim Pdf İndir – AKIL FİKİR YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Sıra Dışı Eğitim Pdf İndir – AKIL FİKİR YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel Deneme Bonusu Veren Siteler