Sinopeli Pdf İndir – TUNÇ YAYINCILIK Pdf İndir PDF Kitap İndir - Sinopeli Pdf İndir – TUNÇ YAYINCILIK Pdf İndir Kitap İndir

Sinopeli Pdf İndir – TUNÇ YAYINCILIK Pdf İndir

Sinopeli Pdf İndir – TUNÇ YAYINCILIK Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Sinopeli Pdf İndir – TUNÇ YAYINCILIK Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Sinopeli Pdf İndir – TUNÇ YAYINCILIK Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Sinopeli Pdf İndir

Sinopeli Kitabı Hakkında Bilgiler

Sinopeli Kitabı TUNÇ YAYINCILIK çıkarmış olduğu Sinopeli Kitabını PDF İndirSinopeli 07.06.2021 Pdf İndir

Sinopeli PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Sinopeli kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Sinopeli Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. TUNÇ YAYINCILIK ait olan Sinopeli kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Sinopeli Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Sinopeli Kitabı 07.06.2021 tarihinde Yılmaz Yavuz tarafından yazılıp TUNÇ YAYINCILIK tarafından basılmıştır. Sinopeli kitabında toplamda 304 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Sinopeli kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Sinopeli Kitabı Özeti – Sinopeli Kitabı Açıklaması

Sinoplular adına kültür ve folklörümüz için bir şeyler yapma gereğine inandım. Bu konudaki bilgi ve birikimlerimizin eksikliğini gördüm. Gerçekte kültürümüz, gelenek ve göreneklerimiz Sinop’umuzun tarihi kadar engin ve zengin.
 
Tüm bu gereksinmelerden ve eksiklerden ötürü Türkiye’deki öğretmenlik yıllarımdan elimde bulunan ve son yedi yıllık dernekçilik çalışmalarım sırasında elime geçen, Sinop’la ilgili eserlerin tamamından oluşan bir mozaik eser olarak bu kitabı hazırladım.
 
Kitabımın yazılmasında kitaplarından kısa alıntılar yapabilme iznini veren ve katkılarını esirgemeyen tarihçi, Sayın Prof. Dr. Bilge Umar’a, yine, “Sinop Kale Cezaevi” yazısıyla eserimize katkıda bulunan ve Sinop Üniversitesi’nin kurulması için gerekli ön çalışmaları yapan, altyapısını hazırlayan Sayın Prof. Dr. Mahir Aydın’a, tüm uğraşı ve araştırmalarıma karşın, yazılarımla kendilerine ulaşamadığım “Yurt Ansiklopedisi” sahip ve yazarlarına, ayrıca kitabından kısa  alıntılarda bulunduğum “Ayancık Rehberi”, “Sinop Turistik Rehberi” adlı eserlerin sahibi araştırmacı-yazar Ayancıklı Gökmenoğlu’na, yine internet sitesindeki Sinop’la ilgili yayınları ve araştırma yazıları için meslektaşım Sayın H. Ayla Şentürk’e ve Sayın Servet Yerli’ye yaptıkları başarılı çalışmalardan, “Sinop” adına yararlandığım için,  emeği geçen herkese şükranlarımı sunar, teşekkür ederim.
 
Yılmaz YAVUZ
 

Sinopeli Pdf İndir – TUNÇ YAYINCILIK Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Osmanlı Tarihinin Maddesi (Cilt 3) Hikmet Kıvılcımlı Derleniş Yayınları PDF İndir

Kitap Adı: Sinopeli

Yayınevi / Marka: TUNÇ YAYINCILIK

Yazar: Yılmaz Yavuz

Basım Tarihi: 07.06.2021

Sayfa Sayısı: 304

Sinopeli Kitabı İndirme Linkleri – Sinopeli İndir

Sinopeli Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Sinopeli Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Sinopeli PDF Google Drive İndirme Linki

Sinopeli Pdf İndir - TUNÇ YAYINCILIK Pdf İndir

Sinopeli PDF Yandex Disk İndirme Linki

Sinopeli Pdf İndir - TUNÇ YAYINCILIK Pdf İndir

Sinopeli PDF Alternatif İndirme Linki

Sinopeli Pdf İndir - TUNÇ YAYINCILIK Pdf İndir

Rate this post

Sinopeli Pdf İndir – TUNÇ YAYINCILIK Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Sinopeli Pdf İndir – TUNÇ YAYINCILIK Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Sinopeli Pdf İndir – TUNÇ YAYINCILIK Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
ilahi sözleri ilahi sözleri Tümbet Giriş