Seninle Başlamadı PDF *2023 ÜCRETSİZ

İçerikler

Seninle Başlamadı kitabını PDF olarak indirmek istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerinden Seninle Başlamadı kitabını ücretsiz bir şekilde indirip, ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Seninle Başlamadı PDF

Mark Wolynn ‘a ait Seninle Başlamadı kitabını sizler için aşağıya ekledik, size uygun olan bağlantı üzerinden PDF dosyasını indirip kolaylıkla PDF olarak kitabı kullanabilirsiniz.

Seninle Başlamadı PDF
Seninle Başlamadı PDF

Seninle Başlamadı Kitabı Hakkında Bilgiler

  • Hamur Tipi: 2. Hamur
  • Sayfa Sayısı: 280
  • Ebat: 13,5 x 21
  • İlk Baskı Yılı: 2016
  • Dil: Türkçe
  • Orijinal Dili: İngilizce
  • Orijinal Adı: It Didn’t Start With You
  • Medya Cinsi: Ciltsiz

Seninle Başlamadı Kitabı Açıklaması

Yaşadığınız deneyimlere yüklediğiniz anlamların size ait olmama ihtimalini hiç düşünmüş müydünüz? Bir başkasının travmasını yaşıyor, duygularını hissediyor olabilir misiniz? Sebepsiz yere üzgün ya da huzursuz hissetmenizin, geçmişte yaşadıklarınızdan bağımsız, bilinçaltınızın derinliklerinde gizlenen farklı bir nedeni olabilir. Kalıtsal aile travmalarının kişiliğiniz üzerindeki etkilerini merak ediyorsanız Mark Wolynn’in “Seninle Başlamadı” adlı kitabı, kendinizi daha iyi tanıma ve anlama sürecinize katkı sağlayacak harika bir eser! Gelin başucu kitabınız olmaya aday bu eserde sizi neler beklediğinden kısaca bahsedelim.

 

“Seninle Başlamadı” adlı kitabı neden okumalısınız?

“Seninle Başlamadı”, Mark Wolynn’in San Francisco’daki Kalıtsal Aile Travmaları Enstitüsünde yaptığı çalışmalardan elde ettiği deneysel gözlemlerin bir sentezinden oluşuyor. Bilimsel verilerle ve vaka örnekleriyle bezenen kitapta; “Aile Travmaları”, “Çekirdek Dil Haritası” ve “Yeniden Bağlanmaya Giden Yollar” isimli üç bölüm yer alıyor. Yazar; kitabında kalıtsal aile travmalarının nesilden nesile nasıl aktarıldığını, insan üzerinde yarattığı olumsuz etkilerini ve bu sorunlarla nasıl baş edileceğini anlatıyor. İlaçlarla ve geleneksel psikoterapi yöntemleriyle uzun zamandır çözülemeyen sorunlara yönelik mucizevi bir yaklaşım sunan kitap sayesinde çekirdek dilinizi çözebilir, öz benliğinizi tamamlayan sihirli cümleleri bulabilirsiniz. Böylece yaşamsal döngüde tam olarak nerede durduğunuzu belirleyebilir, hayatın akışı içinde farkında olmadan başkasından devraldığınız hislerin ayrımına varabilirsiniz. Bir solukta okuyacağınız eserin son satırlarına geldiğinizde ise muhtemelen kendinizi şu cümleleri düşünürken bulacaksınız: “Ben kimin duygularını yaşıyorum?”

İlgilinizi Çekebilir  100 Soruda Yapı Denetimi Seçkin Yayınevi Pdf İndir **Ücretsiz

 

Bunları biliyor muydunuz?

Mark Wolynn’in aniden ortaya çıkan ve bilinen bir tedavisi olmayan göz hastalığının şifasını aramak için çıktığı yolda çeşitli ezoterik deneyimler yaşaması üzerine kalıtsal aile travmalarıyla ilgili araştırmalar yapmaya başladığını biliyor muydunuz? “Seninle Başlamadı” adlı ilk eseri, 2016 yılında ABD’de “It Didn’t Start With You” ismiyle İngilizce olarak yayımlanır. Usta yazar Tara Brach’in “Kalıpları altüst eden bu kitap, kalıtsal aile travmaları konusunda anlayışı geliştiren ve acı çekmeye son verebilecek güçlü araçlar sunuyor. Mark Wolynn iyileşmeye doğru yapılacak seyahatte güvenilir ve bilge bir rehberdir.” sözleriyle ifade ettiği eser, yayımlanmasının ardından 19 farklı dile tercüme edilerek büyük bir başarıya imza atar. Pittburgh Üniversitesi ve The New York Open Center başta olmak üzere dünyanın dört bir yanında eğitimler veren Wolynn’in eseri, 2016 yılında Gümüş Nautilus Kitap Ödülü’ne layık görülür. Eser yine aynı sene içinde Umut Kısa’nın editörlüğünde Mine Madenoğlu tarafından Türkçeye çevrilir. Sola Unitas Yayınları’nın “Seninle Başlamadı” ismiyle okurlarla buluşturduğu eser, 280 sayfadan oluşur.

Seninle Başlamadı Kitabı İndirme Linkleri

Seninle Başlamadı kitabının indirme linklerine aşağıdaki listeden erişebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamadan Seninle Başlamadı kitabını indirip sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz indirme linkleri aşağıdadır.

Daha fazla kitabın PDF Dosyalarına erişmek istiyorsanız websitemize göz atabilirsiniz.

5/5 - (7 votes)

Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


PDF Yandex Disk İndirme Linki


PDF Alternatif İndirme LinkiYorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül