Şamanizm Seti (2 Kitap) Pdf İndir – VAVEYLA YAYINCILIK Pdf İndir PDF Kitap İndir - Şamanizm Seti (2 Kitap) Pdf İndir – VAVEYLA YAYINCILIK Pdf İndir Kitap İndir

Şamanizm Seti (2 Kitap) Pdf İndir – VAVEYLA YAYINCILIK Pdf İndir

Şamanizm Seti (2 Kitap) Pdf İndir – VAVEYLA YAYINCILIK Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Şamanizm Seti (2 Kitap) Pdf İndir – VAVEYLA YAYINCILIK Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Şamanizm Seti (2 Kitap) Pdf İndir – VAVEYLA YAYINCILIK Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Şamanizm Seti (2 Kitap) Pdf İndir

Şamanizm Seti (2 Kitap) Kitabı Hakkında Bilgiler

Şamanizm Seti (2 Kitap) Kitabı VAVEYLA YAYINCILIK çıkarmış olduğu Şamanizm Seti (2 Kitap) Kitabını PDF İndirŞamanizm Seti (2 Kitap) 09.06.2021 Pdf İndir

Şamanizm Seti (2 Kitap) PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Şamanizm Seti (2 Kitap) kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Şamanizm Seti (2 Kitap) Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. VAVEYLA YAYINCILIK ait olan Şamanizm Seti (2 Kitap) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Şamanizm Seti (2 Kitap) Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Şamanizm Seti (2 Kitap) Kitabı 09.06.2021 tarihinde Ayasya tarafından yazılıp VAVEYLA YAYINCILIK tarafından basılmıştır. Şamanizm Seti (2 Kitap) kitabında toplamda 512 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Şamanizm Seti (2 Kitap) kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Şamanizm Seti (2 Kitap) Kitabı Özeti – Şamanizm Seti (2 Kitap) Kitabı Açıklaması

Şamanizm Setimiz, Şamanın Ruhu ve Şamanın Ritmi kitaplarından oluşmaktadır. Eserlerimiz Utkun Ayâsya tarafından yazılmıştır.
Şamanın Ruhu:
İnsanın, Homo Sapiens (M.Ö. 400.000) olarak ortaya çıktığı dönemden itibaren deneyimlediği, gözlemlediği tüm tecrübelerinin akıl ve kalp süzgecinden geçirerek yarattığı dinin adıdır Şaman!
İnsanın gelecek nesillere, kendi varlığını bildirmek üzere çizdiği petrogliflerde (kaya resimleri) Şaman dininin izlerine ilk kez M.Ö. 8.000 yılında rastlarız.
Bu kitap, akıl ve kalp süzgecinden geçerek var olan, bütün engellemelere rağmen hâlâ ayakta kalan “Neo-Şamanizm” inancının kökenlerine ve bu dine ait felsefe terimlerine ulaşacaksınız. Bu inancın kökeni ise gerek alkışlar gerekse Asya kökenli destanlarla -ama özellikle Kök-Türk destanlarıyla- olan bağlantıları açıklanarak yazıldı.
Destanlar her ne kadar M.Ö. 4 ve 5. yüzyıllara ait olsa da unutulmaması gereken bir olgu var: Yazılı her destan binlerce yıllık sözlü gelenek sayesinde günümüze kadar aktarılarak geldi.
Şamanın Ritmi:
Şaman Dinine göre tüm evrenin, insanın bedeninde atan nabzın hızında bir ritmi vardır. Ve bu ritim, tüm evren ile birlikte dünyanın ve onun üzerinde yaşayan canlı; bize cansızmış gibi görünen ama tıpkı bizler gibi bir ruha sahip olan tüm varlıkların yaşam ritmidir.
Ata Ruhları tarafından seçilen bir insan, Kam veya Utkun olarak geri kalan hayatını yaşamayı kabul ettiği anda Eerenlerinin ona ilk gösterdikleri: Bütün göğün, ufuk çizgisi boyunca atan bir nabız gibi Yer-Suyun üzerine nasıl yayıldığıdır.
O andan itibaren Üç Âlemin Eerenleriyle bir olan Kam veya Utkun, tüm Kamlamalarında Tüngürüyle bu ritme eş güdümlü bir ritim tutturur çünkü ancak bu sayede maddenin katı gerçekliğinden bir nefes gibi sıyrılarak, İyelere ait olan Üç Âlemin kapılarından geçebileceğini bilir.
Şaman Dininin felsefesini ve bu dinin üzerinde yükseldiği kaideyi meydana getiren unsurlarını ve bir Kam veya Utkunun ruhunun nasıl temellendiğini anlattığım ilk kitabımın ardından, bu kitabımda Kamlama esnasında kullanılan araç gereçler ile birlikte onların üzerindeki obje ve şekillerin neler olduğunu anlamları ile birlikte yazıp, gerek saha çalışmalarım esnasında gerekse müze ziyaretlerinde çizdiğim resimlerle destekledim. Bu sayede binlerce yıllık birikimin mirası olarak şekillenmiş olan Şaman Dininin kasıtlı veya kasıtsız hep karanlıkta bırakılan, dillendirilmekten kaçınılan hususlarını elimden geldiği kadar ve bu konuda yazılan kitaplardan daha farklı bir yol takip ederek dile getirdim. Bir Utkun olarak üzerime düşen bu görevi layıkıyla yerine getirmiş olmanın huzuruyla yoluma devam ediyorum…

Şamanizm Seti (2 Kitap) Pdf İndir – VAVEYLA YAYINCILIK Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Bir Hıristiyan Müslümanın Çağrısı Pdf İndir - ARAŞTIRMA YAYINLARI Pdf İndir

Kitap Adı: Şamanizm Seti (2 Kitap)

Yayınevi / Marka: VAVEYLA YAYINCILIK

Yazar: Ayasya

Basım Tarihi: 09.06.2021

Sayfa Sayısı: 512

Şamanizm Seti (2 Kitap) Kitabı İndirme Linkleri – Şamanizm Seti (2 Kitap) İndir

Şamanizm Seti (2 Kitap) Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Şamanizm Seti (2 Kitap) Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Şamanizm Seti (2 Kitap) PDF Google Drive İndirme Linki

Şamanizm Seti (2 Kitap) Pdf İndir - VAVEYLA YAYINCILIK Pdf İndir

Şamanizm Seti (2 Kitap) PDF Yandex Disk İndirme Linki

Şamanizm Seti (2 Kitap) Pdf İndir - VAVEYLA YAYINCILIK Pdf İndir

Şamanizm Seti (2 Kitap) PDF Alternatif İndirme Linki

Şamanizm Seti (2 Kitap) Pdf İndir - VAVEYLA YAYINCILIK Pdf İndir

Rate this post

Şamanizm Seti (2 Kitap) Pdf İndir – VAVEYLA YAYINCILIK Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Şamanizm Seti (2 Kitap) Pdf İndir – VAVEYLA YAYINCILIK Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Şamanizm Seti (2 Kitap) Pdf İndir – VAVEYLA YAYINCILIK Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül