Psikopat 5 PDF İndir PDF Kitap İndir - Psikopat 5 PDF İndir Kitap İndir

Psikopat 5 PDF İndir

Psikopat 5 PDF İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Psikopat 5 PDF İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Psikopat 5 PDF İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Psikopat 5, daha önceki Psikopat oyunu versiyonlarından otyansiyonel olarak daha gelişmiş bir hale getirilmiştir. Mükemmel grafikleri ve kapsamlı özellikleriyle bilgisayar oyuncu topluluğunda gözde bir yer edinenbu oyun, yenilenen keskin ses efektleri ile oyuncuların kafalarını karıştıracaktır. Bildiğiniz gibi seriye age keyifli anlar yaşatmak için industrial metal müzikler kullanarak çok başarılı bir şekilde desteklenmiştir.

Nedir Psikopat 5?

Psikopat 5, Euro Truck Simulator’a atfedilmiş; etkileyici grafikleri olan, open world türü bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyunda hayal gücü sınırlı olmayan 14 ayrı araba ile insanların kendi haritada istedikleri rotalardan ve yollardan araba sürmelerini sağlamaya çalışıyor ve tüm bu araçları farklı vites seviyeleri ile destekliyor. Tüm detaylar üst seviyede olduğundan, her oyuncu deneyimini bu sefer bambaşka bir düzleme taşıyabiliyor.

Psikopat 5’in Özellikleri

Psikopat 5, bir sürü kayda değer özelliği ile donatılmıştır. Başlıca özellikler;

 • Grafik motoru olarak Unreal Engine 4 kullanılmıştır.
 • Araç modelleri, efektler ve haritalar gerçek hayattaki arabalara yakın ölçüde hazırlanmıştır.
 • Görevleri kolaylaştırmak için profesyonel araç GPS’i kullanma imkanı sunar.
 • Kontrolün, daha iyi hizmet sunmak için geliştirilmiş basit menüsü vardır.
 • İster tek başına oynayın, ister diğer oyuncular ile oyun oynayın.
 • Farklı zenginliğe ulaşmak için farklı düzeyleri geçebilirsiniz.

Ne Gerekiyor Psikopat 5 İndirme İçin?

Psikopat 5 oyununu PC için indirmek için RAR programının yanı sıra Steam 15 GB boş disk alanı sunması gerekiyor. Ayrıca DirectX 9 or Higher, Intel Dual Core 2.0GHz veya daha yüksek CPU sürücüleri ile birlikte 8 GB RAM ye ihtiyaç duyulacaktır. Ek olarak, Windows 7 ve üzeri bir işletim sistemi kullanmalısınız.

Psikopat 5 PDF İndir

Psikopat 5’in internetten doğru şekilde PDF formatında indirilmesi için, ana sitesinden girin ve üst açılır menüden “PDF#5” sekmesine tıklayın ve bunun ardından geçerli bir abonelik ile, yazılımın tam versiyonunu doğru şekilde indirebilirsiniz. PDF dosyasının içeriği şu şekilde olacaktır:

 • Gelecek Sürüm Notları
 • Hata Bölgesi Verileri
 • Görseller için Lisanslar
 • Oyunu Kurulum Rehberi
 • Diğer Kullanıcılarla İletişim hakkında bilgiler

Sonuç

Psikopat 5, geniş bir alana sahip açık dünya türü bir oyun olarak tasarlanmıştır. Güçlü ve etkileyici grafikleri sunmaktadır. Bu oyun, hesaplayıcı sistemlerin güncel kurulumuyla birlikte indirilmeye ve oynanmaya hazırdır. Oyun garip bir şekilde başlamazsa ve USB cihazlar desteklenmediğinde, sorunlu ekranlar oluşur.

Psikopat 5 PDF İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Rate this post

Psikopat 5 PDF İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Psikopat 5 PDF İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Psikopat 5 PDF İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
ilahi sözleri ilahi sözleri Tümbet Giriş