Noktalama İmla Oyunu Pdf İndir – MARTI ÇOCUK YAYINLARI Pdf İndir PDF Kitap İndir - Noktalama İmla Oyunu Pdf İndir – MARTI ÇOCUK YAYINLARI Pdf İndir Kitap İndir

Noktalama İmla Oyunu Pdf İndir – MARTI ÇOCUK YAYINLARI Pdf İndir

Noktalama İmla Oyunu Pdf İndir – MARTI ÇOCUK YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Noktalama İmla Oyunu Pdf İndir – MARTI ÇOCUK YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Noktalama İmla Oyunu Pdf İndir – MARTI ÇOCUK YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Noktalama İmla Oyunu Pdf İndir – Noktalama İmla Oyunu PDF EPUB İndir

Noktalama İmla Oyunu Kitabı Hakkında Bilgiler

Noktalama İmla Oyunu Kitabı MARTI ÇOCUK YAYINLARI çıkarmış olduğu Noktalama İmla Oyunu Kitabını PDF İndirNoktalama İmla Oyunu 02.07.2021 Pdf İndir

Noktalama İmla Oyunu PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Noktalama İmla Oyunu kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Noktalama İmla Oyunu Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. MARTI ÇOCUK YAYINLARI ait olan Noktalama İmla Oyunu kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Noktalama İmla Oyunu Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Noktalama İmla Oyunu Kitabı 02.07.2021 tarihinde Doç.Dr. Nazife Burcu Takıl tarafından yazılıp MARTI ÇOCUK YAYINLARI tarafından basılmıştır. Noktalama İmla Oyunu kitabında toplamda sayfa bulunmaktadır. Sizler için Noktalama İmla Oyunu kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Noktalama İmla Oyunu Kitabı Özeti – Noktalama İmla Oyunu Kitabı Açıklaması

TÜRKİYE’DE İLK DEFA…
 
İMLA KURALLARINI OYNAYARAK VE EĞLENEREK ÖĞRENİN…
 
 
Merhaba,
Hepimiz günlük hayatta kendimizi daha anlaşılır ve net ifade etmek isteriz. Bunun içinse gerekli olan birçok unsur vardır. Bu unsurların en önemlilerinden biri de noktalama işaretleridir. Bu kadar küçük olmalarına rağmen, hani derler ya “nokta kadar küçük” diye, işte tam da o kadar olmalarına rağmen hayatımızı kökten etkileyebilirler. Hikâyeyi çoğumuz duymuştur. “Adam ol baban gibi eşek olma.” cümlesinin “Gibiden sonra virgül vardı. Olması gereken: Adam ol baban gibi, eşek olma.” diye düzeltildiğini ve bir virgülün neleri değiştirdiğini…
Ben de istedim ki bu minik işaretleri fantastik bir ortamda keyifle eğlenerek öğrensin herkes. Öğrenmek keyiflidir, öğrenirken keyif almak ise paha biçilemez bir şeydir. Bunu Türkçe öğretmeni olarak çalıştığım köy okullarındaki öğrencilerimle, akademisyen olarak derslerine girdiğim Türkçe öğretmenleri adaylarıyla daha da iyi anladım. Gençlik ve çocukluk yılları, ezber yapmaktan çok daha fazlasını hak ediyor.
Keyifle öğrenmeniz için aylarca düşündüğüm, her satırına ipucu ve bilmece gizlediğim, soruların cevaplarında işaretlerin örnek kullanımlarını gösterdiğim kartları bitirdiğinizde noktalama işaretlerini eskisinden çok daha iyi kullanacağınızı düşünüyorum. Siz ezber yapmadan eğlenerek öğrenmenin keyfini çıkarın diye bu oyunu hazırlamış olmaktan mutluluk duyuyorum. Ayrıca oyunda yer alan Lav Lama ve Taş Mağara kartlarını okuduğunuzda kahkaha atarsanız bilin ki gülüşünüz kulaklarıma kadar gelecek. Şimdi herkes lamasını seçsin. Çünkü fantastik ve bilmecelerle dolu bir yolculuk sizi bekliyor.
Keyifli vakit geçirmeniz temennisiyle
 
Doç. Dr. Nazife Burcu Takıl
 

Noktalama İmla Oyunu Pdf İndir – MARTI ÇOCUK YAYINLARI Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Okyanus Yayınları - AYT 40 Seans Matematik Soru Bankası PDF İndir

Kitap Adı: Noktalama İmla Oyunu

Yayınevi / Marka: MARTI ÇOCUK YAYINLARI

Yazar: Doç.Dr. Nazife Burcu Takıl

Basım Tarihi: 02.07.2021

Sayfa Sayısı:

Noktalama İmla Oyunu Kitabı İndirme Linkleri – Noktalama İmla Oyunu İndir

Noktalama İmla Oyunu Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Noktalama İmla Oyunu Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Noktalama İmla Oyunu PDF Google Drive İndirme Linki

Noktalama İmla Oyunu Pdf İndir - MARTI ÇOCUK YAYINLARI Pdf İndir

Noktalama İmla Oyunu PDF Yandex Disk İndirme Linki

Noktalama İmla Oyunu Pdf İndir - MARTI ÇOCUK YAYINLARI Pdf İndir

Noktalama İmla Oyunu PDF Alternatif İndirme Linki

Noktalama İmla Oyunu Pdf İndir - MARTI ÇOCUK YAYINLARI Pdf İndir

Rate this post

Noktalama İmla Oyunu Pdf İndir – MARTI ÇOCUK YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Noktalama İmla Oyunu Pdf İndir – MARTI ÇOCUK YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Noktalama İmla Oyunu Pdf İndir – MARTI ÇOCUK YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül