Negatif Duyguların Pozitif Gücü Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir PDF Kitap İndir - Negatif Duyguların Pozitif Gücü Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir Kitap İndir

Negatif Duyguların Pozitif Gücü Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir

Negatif Duyguların Pozitif Gücü Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Negatif Duyguların Pozitif Gücü Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Negatif Duyguların Pozitif Gücü Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Negatif Duyguların Pozitif Gücü Pdf İndir – Negatif Duyguların Pozitif Gücü PDF EPUB İndir

Negatif Duyguların Pozitif Gücü Kitabı Hakkında Bilgiler

Negatif Duyguların Pozitif Gücü Kitabı EPSİLON YAYINEVİ çıkarmış olduğu Negatif Duyguların Pozitif Gücü Kitabını PDF İndirNegatif Duyguların Pozitif Gücü 01.07.2021 Pdf İndir

Negatif Duyguların Pozitif Gücü PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Negatif Duyguların Pozitif Gücü kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Negatif Duyguların Pozitif Gücü Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. EPSİLON YAYINEVİ ait olan Negatif Duyguların Pozitif Gücü kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Negatif Duyguların Pozitif Gücü Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Negatif Duyguların Pozitif Gücü Kitabı 01.07.2021 tarihinde Tim Lomas tarafından yazılıp EPSİLON YAYINEVİ tarafından basılmıştır. Negatif Duyguların Pozitif Gücü kitabında toplamda 248 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Negatif Duyguların Pozitif Gücü kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Negatif Duyguların Pozitif Gücü Kitabı Özeti – Negatif Duyguların Pozitif Gücü Kitabı Açıklaması

Negatif Duyguların Pozitif Gücü
Karanlık duygularınız, daha aydınlık bir yaşama sahip olmanıza nasıl yardımcı olabilir?
Dr. Tim Lomas
 
İNGİLİZ PSİKOLOJİ DERNEĞİ 2017 YILI KİTAP ÖDÜLÜ
 
Endişeli düşünceleri, karamsarlığı kafamızdan atamazsak mutluluğu nasıl yakalayabiliriz?
 
“Hepimizin katlanmak zorunda olduğu bazı durumlar olsa da bu durumlar kendi dönüşümümüzü sembolize edebilir. Çoğu zaman çirkin yaralar olarak kötülenen negatif duygularımız altın izler hâline gelebilir, hatta bizi gelişime götüren değer kaynaklarımız olabilir.”
 
Mutluluk arayışı evrenseldir. Hepimiz neşe ve sevinç dolu bir hayat yaşamak isteriz ancak bu idealden mahrum kaldığımızı hissettiğimizde, sık sık üzüntü duyabiliriz. Zaman zaman öfke ve kıskançlık gibi “karanlık” duyguları karakter kusurları veya ciddi hastalıkların işaretleri olarak bile değerlendirebiliriz.
 
Negatif Duyguların Pozitif Gücü adlı kitabında bu “negatif” duyguları deneyimlememizin aslında doğal olduğunu söyleyen Dr. Tim Lomas, mutluluk ve gelişmeye giden yolda bu duyguların bize hizmet edebileceğini de ortaya koyuyor. Üzüntü, kaygı, öfke, suçluluk, kıskançlık, can sıkıntısı, yalnızlık ya da ıstırabın neden olduğu bir ruhsal bozukluktan nasıl kurtulabileceğimize; daha da önemlisi bu kurtuluştan sonra hayatımızı pozitif yönde nasıl değiştirebileceğimize dair ipuçları veriyor.
 
Negatif Duyguların Pozitif Gücü, gerçekten istediğiniz şeyleri ve olmayı arzuladığınız kişiyi keşfetmek için karanlık duygularınızı nasıl kullanabileceğinizi öğreten, rehber niteliğinde bir çalışma. Duygu durumunuzu değerlendirme şeklinizi kökten değiştirecek ve negatif duygularınızı pozitif yönde kullanmanız için size destek olacak bu kitap, negatif düşüncelerin yarattığı karanlık döngüde hapsolan herkes için devrim niteliğinde.
 
“Gerçekten ilham verici bir kitap.”
Daily Mail
 
“Bu kitap, negatif duygulara ‘katlanma’ argümanından çok daha fazlasını içeriyor. Tim Lomas felsefe, sanat, psikoloji gibi alanlardan ve kendi kişisel deneyimlerinden faydalanarak üzüntünün, kaygının, öfkenin ve diğer olumsuz duyguların büyümeye giden bir yol olabileceğini gösteriyor. Ayrıca olumsuz duygularımızı kullanmayı öğrenmenin sevinç kapasitemizi artıracağı yönünde olumlu bir mesaj da veriyor.”
Oliver Burkeman, Panzehir: Pozitif Düşünmeye Katlanamayanlar İçin Mutluluk kitabının yazarı
 
“Korku, üzüntü ve yalnızlık gibi duygularımızla yüzleşmek istemesek de bunlar bedenimizin bizi uyarmak için gönderdiği işaretlerdir. Bu faydalı ve keyifli kitapta Tim Lomas, duygularımızın bizlere nasıl daha iyi bir yaşam kurabileceğimize dair ipuçları verdiğini gösteriyor. Bilgeliğin içsesini dinlemeyi öğrenin.”
Prof. Stephen Joseph, Authentic: How to be yourself and why it matters kitabının yazarı
 
İlgilinizi Çekebilir  Lacancı Psikanaliz ve Karakter Çözümleme Pdf İndir - İMGE KİTABEVİ YAYINLARI Pdf İndir

Kitap Adı: Negatif Duyguların Pozitif Gücü

Yayınevi / Marka: EPSİLON YAYINEVİ

Yazar: Tim Lomas

Basım Tarihi: 01.07.2021

Sayfa Sayısı: 248

Negatif Duyguların Pozitif Gücü Kitabı İndirme Linkleri – Negatif Duyguların Pozitif Gücü İndir

Negatif Duyguların Pozitif Gücü Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Negatif Duyguların Pozitif Gücü Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Negatif Duyguların Pozitif Gücü Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Negatif Duyguların Pozitif Gücü PDF Google Drive İndirme Linki

Negatif Duyguların Pozitif Gücü Pdf İndir - EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir

Negatif Duyguların Pozitif Gücü PDF Yandex Disk İndirme Linki

Negatif Duyguların Pozitif Gücü Pdf İndir - EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir

Negatif Duyguların Pozitif Gücü PDF Alternatif İndirme Linki

Negatif Duyguların Pozitif Gücü Pdf İndir - EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir

Rate this post

Negatif Duyguların Pozitif Gücü Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Negatif Duyguların Pozitif Gücü Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Negatif Duyguların Pozitif Gücü Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül