Murakabe ve Muhasebe Pdf İndir – RAVZA YAYINLARI Pdf İndir PDF Kitap İndir - Murakabe ve Muhasebe Pdf İndir – RAVZA YAYINLARI Pdf İndir Kitap İndir

Murakabe ve Muhasebe Pdf İndir – RAVZA YAYINLARI Pdf İndir

Murakabe ve Muhasebe Pdf İndir – RAVZA YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Murakabe ve Muhasebe Pdf İndir – RAVZA YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Murakabe ve Muhasebe Pdf İndir – RAVZA YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Murakabe ve Muhasebe Pdf İndir – Murakabe ve Muhasebe PDF EPUB İndir

Murakabe ve Muhasebe Kitabı Hakkında Bilgiler

Murakabe ve Muhasebe Kitabı RAVZA YAYINLARI çıkarmış olduğu Murakabe ve Muhasebe Kitabını PDF İndirMurakabe ve Muhasebe 29.07.2021 Pdf İndir

Murakabe ve Muhasebe PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Murakabe ve Muhasebe kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Murakabe ve Muhasebe Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. RAVZA YAYINLARI ait olan Murakabe ve Muhasebe kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Murakabe ve Muhasebe Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Murakabe ve Muhasebe Kitabı 29.07.2021 tarihinde İmam Gazali tarafından yazılıp RAVZA YAYINLARI tarafından basılmıştır. Murakabe ve Muhasebe kitabında toplamda 120 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Murakabe ve Muhasebe kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Murakabe ve Muhasebe Kitabı Özeti – Murakabe ve Muhasebe Kitabı Açıklaması

Bilmiş ol ki, ticaretlerde muâmele yapan ve ticaret eşyalarında ortak olan iki şahsın muhasebe ânında maksadları kârın selâmetidir. Nitekim tüccar bir kimsenin ortağından yardım talep ettiğinde tüccar ortağına, malı ticaret yapsın diye önce teslim eder ve sonra da onunla hesaba oturur. İşte böylece
akıllı olan adam da, âhiret yolunun tacirleridir. Onun maksadı ve kârı nefsinin rezaletten arınmasıdır. Çünkü onun kurtuluşu ancak nefsin arınmasına bağlıdır.
Nitekim Yüce Allah buyurmuştur:
“Nefsini arındıran elbette kurtuluşa ermiştir. Onu arzularıyla baş başa bırakan da ziyan etmiştir.” (Şems, 9-10)
Allah’a ve ahiret gününe îmân eden her tedbirli kul için nefsini hesaba çekmekten gafil olmamak, hareket ve durgunluklarında düşünce ve adımlarında, nefsi oldukça sıkıştırmak farzdır. Zirâ hayatın her nefesi pahâ biçilmez bir cevherdir. Mümkündür ki, o cevher ile ebediyen nimeti tükenmez hazînelerden
birisi satın alınsın. Bu nefesleri zayi etmek veya helâki gerektiren mevzulara sarf etmek büyük bir zarardır. Korkunç bir harekettir. Akıllı bir kimsenin nefsi böyle bir harekete razı olmaz. Öyle ise kul sabahladığında ve sabahın farzını edâ ettiğinde bir saatlik zamanı nefsiyle şartlaşmaya tahsis etmelidir.
 

Murakabe ve Muhasebe Pdf İndir – RAVZA YAYINLARI Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  İman (el-Burhan Şerhi) Pdf İndir - ASALET YAYINLARI Pdf İndir

Kitap Adı: Murakabe ve Muhasebe

Yayınevi / Marka: RAVZA YAYINLARI

Yazar: İmam Gazali

Basım Tarihi: 29.07.2021

Sayfa Sayısı: 120

Murakabe ve Muhasebe Kitabı İndirme Linkleri – Murakabe ve Muhasebe İndir

Murakabe ve Muhasebe Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Murakabe ve Muhasebe Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Murakabe ve Muhasebe PDF Google Drive İndirme Linki

Murakabe ve Muhasebe Pdf İndir - RAVZA YAYINLARI Pdf İndir

Murakabe ve Muhasebe PDF Yandex Disk İndirme Linki

Murakabe ve Muhasebe Pdf İndir - RAVZA YAYINLARI Pdf İndir

Murakabe ve Muhasebe PDF Alternatif İndirme Linki

Murakabe ve Muhasebe Pdf İndir - RAVZA YAYINLARI Pdf İndir

Rate this post

Murakabe ve Muhasebe Pdf İndir – RAVZA YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Murakabe ve Muhasebe Pdf İndir – RAVZA YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Murakabe ve Muhasebe Pdf İndir – RAVZA YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel Deneme Bonusu Veren Siteler