Muhteşem İkili – Muhteşem Fiyatla PDF indir PDF Kitap İndir - Muhteşem İkili – Muhteşem Fiyatla PDF indir Kitap İndir

Muhteşem İkili – Muhteşem Fiyatla PDF indir

Muhteşem İkili – Muhteşem Fiyatla PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Muhteşem İkili – Muhteşem Fiyatla PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Muhteşem İkili – Muhteşem Fiyatla PDF indir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

– Muhteşem İkili – Muhteşem Fiyatla PDF indir

Muhteşem İkili – Muhteşem Fiyatla PDF indir isimli ve Yazarı olan kitabın pdf dosyasını paylaşma amacımız kitabın tanıtımını yapmaktır. Kitabın tanıtım halini buradan kontrol ederek kesinlikle orjinalini alıp daha iyi bir sonuca varmış olursunuz. Kitap olarak çözmenin PDF olarak çözmekten daha verimli olduğu tespit edilmiştir.

  • Paylaşımda bulunduğumuz Muhteşem İkili – Muhteşem Fiyatla PDF indir bu kitabın orjinalinin tanıtılması amaçlanmıştır.
  • Yayıncının talebi doğrultusunda kitaba ait tüm veriler sitemizden kaldırılacaktır.
  • Amacımız herhangi bir topluluğa zarar vermek değil sadece destek olmaktır.

Kitap Adı: Muhteşem İkili – Muhteşem Fiyatla PDF indir

Yazar Adı:

Çevirmen:

Basım Yılı:

Telif Bildirimi: Telif Hakkı Uyarısı Bildirimi için Tıklayınız.

Muhteşem İkili – Muhteşem Fiyatla PDF indir Hakkında Bilgi 

  • ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
  • BENZER ÜRÜNLER

Muhteşem İkili – Muhteşem Fiyatla

 

Muhteşem İkili – Muhteşem Fiyatla PDF indir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

1. Barash Klinik Anestezi+DVD

Uzmanların anesteziyolojide kesin cevapları bulduğu EN BAŞARILI KAYNAK!


Klinik Anestezi; farmakoloji, fizyoloji, eşlik eden hastalıklar ve cerrahi işlemlerin derinlemesine ele alınmasını sağlayarak, anestezi alanındaki tüm klinik konu ve seçenekleri kapsar.


Berraklığı, derin kapsamı ve sağlam multimedya özellikleriyle benzersiz olan bu klasik klinik referans, size bugünün bakım standartlarını etkin bir şekilde uygulamanız ve hastalarınız adına en uygun klinik kararları vermeniz için en son temel bilgileri sunar.


*** Görsel-işitsel kaynakların yenilikçi kullanımı Klinik Anestezi serisinin kalitesini ortaya koyan ayırt edici bir özelliğidir. Farklı eğitim materyallerinin her bölümün dokusuna yerleştirilmesi, okuyucunun deneyimini zenginleştirmeye hizmet eden ekindeki DVD, En İyi Bilim, Teknoloji, Tıp DVD dalında prestijli Uluslararası Folio Bilgi Bankası Ödülü’nü kazanmıştır.


Özellikler:
• Kardiyovasküler farmakoloji üzerine yeni bir bölüm, otonomik farmakolojinin yeniden yorumlanması, büyük ölçüde genişletilmiş Klinik Güncellemeler bölümü, mesleki tehlikelerin güncellenmiş kapsamı ve diğer birçok önemli ilavelerle en son bilgileri edinin.• Her bölümdeki Önemli Noktalar ile en önemli bilgilere odaklanın.


175’i aşkın yeni hikayeleştirilmiş interaktif klinik vinyetler (kısa not ve çizimler) ile becerilerinizi geliştirin; size usta bir öğretmenin rehberlik ettiği sanal bir sınıf ortamında, sık rastlanan ve nadir görülen klinik konulara odaklanmış tartışmalara katılın. Burada size klinik bir soru sorularak uygun cevabı geliştirmeniz için zaman verilecek. Ardından aşamalarla cevabın açıldığını görecek ve duyacaksınız.


Güçlü video koleksiyonunda gösterildiği gibi temel girişimlerin nasıl uygulandığını görürsünüz.

 

2. Yoğun Bakım Sorunları ve Tedavileri (Şahinoğlu) Kitap + DVDKENDİ ALANINDA 28 SENEDİR ZİRVEDE OLAN REFERANS KİTAP, SİZİN İÇİN TAMAMEN GÜNCELLENDİ.


İlk baskısı 1992 yılında basılan ”Yoğun Bakım Sorunları ve Tedavileri”  eserinin kazandırılması 1990’larda yetişen Anesteziyoloji ve Reanimasyon asistanları ve uzmanlarının eğitimine büyük katkı sağlamıştır. Yoğun Bakım alanında ortaya çıkan bilimsel gelişmeler ve teknolojik ilerlemelerin ışığında bu eserin ikinci baskısı 2003 yılında, üçüncü baskısı da 2011 yılında basılmıştır. Dördüncü baskısının içeriği daha da genişletilmiş, yoğun bakım konularının tamamı daha derinlemesine irdelenerek bu MUHTEŞEM KAYNAK oluşturulmuştur.


*** Kendi alanında otör 232 yazar, 203 konu başlığı ve yaklaşık 2000 sayfada, bu alanının ençok satan kaynağını tamamen revize ederek güncellemişlerdir.


Ülkemizde sağlık hizmeti veren herkesin, özellikle her düzeyde yoğun bakım çalışanlarının, yararlanabileceği bir kaynak kitap olarak tasarlanıp yayına hazırlanmıştır.

 


İlk baskısının yapıldığı 1992 yılından beri, Sürekli  olarak teknolojideki ve sağlıktaki değişim ve hızlı gelişmelerden bahsetmekteyiz. Bu baş döndürücü gelişmelerin, teknolojinin ağırlıklı  olarak kullanıldığı yoğun bakımlara aynı oranda yansıması kaçınılmazdır. Buna paralel olarak bilinçlenen toplumda, insanların sağlıklı yaşam beklentileri artmakta, toplum, hasta hakları, tedavi süreçleri ile ilgili bilgi sahibi olmak, gerektiğinde, takip etmek, sormak, sorgulamak ve hak aramak ihtiyacı duymaktadır.


Bundan böyle, kapalı kapılar arkasında mahrem bir yoğun bakım uygulamasından bahsetmek mümkün olmayacaktır. Bu durum, yoğun bakım çalışanlarını, daha donanımlı, daha titiz, daha ulaşılabilir ve daha dikkatli olmaya mecbur kılmaktadır. Bu, bilgi ve iletişim çağının getirdiği bir zorunluluk ve gerekliliktir.


Bu ilkeler doğrultusunda, bu kitap Yoğun Bakım çalışmalarına ve Yoğun Bakım kültürünün yerleşmesine CİDDİ KATKI VERMEYE DEVAM EDİYOR.

Kadın Doğum BESTSELLER Seti

Stok Kodu
CJLQZ457

Fiyat

4.900,00 TL
İndirimli
3.699,00 TL

Muhteşem Diyaliz Seti

Stok Kodu
EKQTWZ13

Fiyat

430,00 TL
İndirimli
339,00 TL

Güvenli Uygulama İçin ANESTEZİ

Stok Kodu
9786057607843

Fiyat

45,00 TL

Yatakbaşı Ultrasonografi

Stok Kodu
9786057607867

Fiyat

160,00 TL

Efsane 4 Kitap Muhteşem Fiyatla

Stok Kodu
ADPVX268

Fiyat

1.228,00 TL
İndirimli
999,00 TL

Veteriner Reçete Rehberi + DVD

Stok Kodu
9789752778191

Fiyat

165,00 TL

Muhteşem İkili Muhteşem Fiyat

Stok Kodu
BGLQTVX6

Fiyat

350,00 TL
İndirimli
299,00 TL

DeLisa Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Stok Kodu
AGPWY268

Fiyat

900,00 TL
İndirimli
699,00 TL

OLGULARLA COVID-19

Stok Kodu
9786057607676

Fiyat

60,00 TL

Muhteşem İkili – Muhteşem Fiyatla PDF indir

NOT: İndirmede problem yaşarsanız lütfen yorum olarak yazınız.

Rate this post

Muhteşem İkili – Muhteşem Fiyatla PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Muhteşem İkili – Muhteşem Fiyatla PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Muhteşem İkili – Muhteşem Fiyatla PDF indir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
ilahi sözleri ilahi sözleri Tümbet Giriş