Modern İş Yerinde İslam Pdf İndir – ALBARAKA YAYINLARI Pdf İndir PDF Kitap İndir - Modern İş Yerinde İslam Pdf İndir – ALBARAKA YAYINLARI Pdf İndir Kitap İndir

Modern İş Yerinde İslam Pdf İndir – ALBARAKA YAYINLARI Pdf İndir

Modern İş Yerinde İslam Pdf İndir – ALBARAKA YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Modern İş Yerinde İslam Pdf İndir – ALBARAKA YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Modern İş Yerinde İslam Pdf İndir – ALBARAKA YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Modern İş Yerinde İslam Pdf İndir

Modern İş Yerinde İslam Kitabı Hakkında Bilgiler

Modern İş Yerinde İslam Kitabı ALBARAKA YAYINLARI çıkarmış olduğu Modern İş Yerinde İslam Kitabını PDF İndirModern İş Yerinde İslam 17.06.2021 Pdf İndir

Modern İş Yerinde İslam PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Modern İş Yerinde İslam kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Modern İş Yerinde İslam Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. ALBARAKA YAYINLARI ait olan Modern İş Yerinde İslam kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Modern İş Yerinde İslam Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Modern İş Yerinde İslam Kitabı 17.06.2021 tarihinde Patricia Sloane-White tarafından yazılıp ALBARAKA YAYINLARI tarafından basılmıştır. Modern İş Yerinde İslam kitabında toplamda 324 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Modern İş Yerinde İslam kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Modern İş Yerinde İslam Kitabı Özeti – Modern İş Yerinde İslam Kitabı Açıklaması

“Bu kitap, geç kapitalizm çağında İslami ahlak inşasının kilit alanı olan şirketlere dair oldukça girift bir etnografik analiz ortaya koyuyor. Malezya’da şeriatın modern iş yerindeki ‘güzergâhı ve oraya nasıl yerleştiğinin’ izini süren Sloane-White, öznellik ve maişetin yine ve yeniden inşa edildiği iş alanlarına dair okurlarına ilgi çekici bir anlatı sunuyor.”
 
Laura Elder, Anthropology of Work Review
 
Patricia Sloane-White’ın uzun ve titiz çalışmaları sonrasında ortaya çıkan bu kitap; iktidarın, ilişkilerin, birey kimliklerinin, cinsiyet rollerinin –ve muazzam finans kaynaklarının- İslam adına nasıl harekete geçirildiğini göstermek suretiyle modern İslami şirkete müstesna bir ışık tutuyor. Çalışmasında Malezya’daki Müslümanları odağına alan yazar, bölgede hâkim İslam iktisadına şekil veren şer‘î prensiplerin; giderek muhafazakârlaşan, finansal ve mali açıdan güçlü, Müslim ve gayrimüslimlerin kamusal ve özel hayatlarını kontrolü altına alan bir İslam modeli ürettiğini ileri sürüyor. Dikkat çekici ayrıntılarla dolu bu eser, modern çağda İslam siyaseti ve kültürüne ilgi duyan herkes için temel bir okuma kitabı niteliğinde.

Modern İş Yerinde İslam Pdf İndir – ALBARAKA YAYINLARI Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Hanımlara Özel Hadisler (Riyazu's-Salihat) Pdf İndir - POLEN YAYINLARI Pdf İndir

Kitap Adı: Modern İş Yerinde İslam

Yayınevi / Marka: ALBARAKA YAYINLARI

Yazar: Patricia Sloane-White

Basım Tarihi: 17.06.2021

Sayfa Sayısı: 324

Modern İş Yerinde İslam Kitabı İndirme Linkleri – Modern İş Yerinde İslam İndir

Modern İş Yerinde İslam Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Modern İş Yerinde İslam Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Modern İş Yerinde İslam PDF Google Drive İndirme Linki

Modern İş Yerinde İslam Pdf İndir - ALBARAKA YAYINLARI Pdf İndir

Modern İş Yerinde İslam PDF Yandex Disk İndirme Linki

Modern İş Yerinde İslam Pdf İndir - ALBARAKA YAYINLARI Pdf İndir

Modern İş Yerinde İslam PDF Alternatif İndirme Linki

Modern İş Yerinde İslam Pdf İndir - ALBARAKA YAYINLARI Pdf İndir

Rate this post

Modern İş Yerinde İslam Pdf İndir – ALBARAKA YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Modern İş Yerinde İslam Pdf İndir – ALBARAKA YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Modern İş Yerinde İslam Pdf İndir – ALBARAKA YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül