Masal Gemisi Pdf İndir – NESİL ÇOCUK YAYINLARI Pdf İndir PDF Kitap İndir - Masal Gemisi Pdf İndir – NESİL ÇOCUK YAYINLARI Pdf İndir Kitap İndir

Masal Gemisi Pdf İndir – NESİL ÇOCUK YAYINLARI Pdf İndir

Masal Gemisi Pdf İndir – NESİL ÇOCUK YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Masal Gemisi Pdf İndir – NESİL ÇOCUK YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Masal Gemisi Pdf İndir – NESİL ÇOCUK YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Masal Gemisi Pdf İndir – Masal Gemisi PDF EPUB İndir

Masal Gemisi Kitabı Hakkında Bilgiler

Masal Gemisi Kitabı NESİL ÇOCUK YAYINLARI çıkarmış olduğu Masal Gemisi Kitabını PDF İndirMasal Gemisi 08.07.2021 Pdf İndir

Masal Gemisi PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Masal Gemisi kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Masal Gemisi Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. NESİL ÇOCUK YAYINLARI ait olan Masal Gemisi kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Masal Gemisi Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Masal Gemisi Kitabı 08.07.2021 tarihinde tarafından yazılıp NESİL ÇOCUK YAYINLARI tarafından basılmıştır. Masal Gemisi kitabında toplamda 370 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Masal Gemisi kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Masal Gemisi Kitabı Özeti – Masal Gemisi Kitabı Açıklaması

Masal, çocuk dünyasının en güzel, en tatlı yanıdır. Orada bir halıya binip seyahat edebilirsiniz. Hayvanlarla konuşup, çiçeklerle arkadaş olabilirsiniz. Pastadan evler, şekerden yollar da oradadır. Sayılar hoplar zıplar, harfler okula giderler. Çocuklar bundan mutluluk duyarlar. Eğlenirler. Yüzlerine kocaman bir gülümseme yerleşir.
Masalların eğiten bir yönü de vardır. Yardımlaşmayı, güler yüzlü olmayı, şükretmeyi, paylaşmayı, kötülüğün zararlarını masalla daha kolay öğrenirler. Hayal gücünün yanında yorumlama becerileri gelişir. Çünkü her masalın sonunda alınacak bir ders vardır.
Masal dinleyen çocukların dili gelişir, güzelleşir. Kendilerini daha iyi ifade etmelerine yardımcı olur.
Masal dinleyen çocuklar iyi bir dinleyici olurlar. Hayatlarının her döneminde bu güzel özelliğin yararlarını görürler.
Masal dinleyen ve okuyan çocukların zengin bir hayal gücü olur. Yeni keşiflerin kaynağı hayal gücüdür. Her meslekte ilerlemenin, hedef koymanın ilk basamağı hayallerimizdir.
Masal gemisi tüm bu güzellikler düşünülerek hazırlandı. Ayrıca çocuklar kendi masallarını kendileri boyasınlar istedik. Böylece masalı dinlerken hayal ettikleri renkleri, Masal Gemisi’ne taşımalarını hedefledik. Kendi boyadıkları masalları daha çok seveceklerini düşündük.
Masal Gemisi’ni La Fontane, Andersen, Kelile ve Dimne, Keloğlan ve Mevlana masallarından derleyerek hazırladık, kurguya bağlı kalarak yeniden yazdık.
Ayrıca güzel bir Türkçe kullanmaya özen gösterdik.
Kitabın sonunda sizin için özel iki sayfa ayırdık. Kendi masalınızı yazmanızı istedik. Hayalinizdeki masalı yazmanızın güzel olacağını düşledik.
Diliyoruz ki, çocukların Masal Gemisi’ne binerek çıktıkları kitap yolculuğu hiç bitmesin.
 

Masal Gemisi Pdf İndir – NESİL ÇOCUK YAYINLARI Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Yaramaz Tarçın / Sesli Kitabım Pdf İndir - NET YAYINCILIK Pdf İndir

Kitap Adı: Masal Gemisi

Yayınevi / Marka: NESİL ÇOCUK YAYINLARI

Yazar:

Basım Tarihi: 08.07.2021

Sayfa Sayısı: 370

Masal Gemisi Kitabı İndirme Linkleri – Masal Gemisi İndir

Masal Gemisi Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Masal Gemisi Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Masal Gemisi PDF Google Drive İndirme Linki

Masal Gemisi Pdf İndir - NESİL ÇOCUK YAYINLARI Pdf İndir

Masal Gemisi PDF Yandex Disk İndirme Linki

Masal Gemisi Pdf İndir - NESİL ÇOCUK YAYINLARI Pdf İndir

Masal Gemisi PDF Alternatif İndirme Linki

Masal Gemisi Pdf İndir - NESİL ÇOCUK YAYINLARI Pdf İndir

Rate this post

Masal Gemisi Pdf İndir – NESİL ÇOCUK YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Masal Gemisi Pdf İndir – NESİL ÇOCUK YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Masal Gemisi Pdf İndir – NESİL ÇOCUK YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
ilahi sözleri ilahi sözleri Tümbet Giriş