Marcello Ticca – Beslenme Hakkında Doğru Bildiğimiz Yanlışlar PDF indir PDF Kitap İndir - Marcello Ticca – Beslenme Hakkında Doğru Bildiğimiz Yanlışlar PDF indir Kitap İndir

Marcello Ticca – Beslenme Hakkında Doğru Bildiğimiz Yanlışlar PDF indir

Marcello Ticca – Beslenme Hakkında Doğru Bildiğimiz Yanlışlar PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Marcello Ticca – Beslenme Hakkında Doğru Bildiğimiz Yanlışlar PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Marcello Ticca – Beslenme Hakkında Doğru Bildiğimiz Yanlışlar PDF indir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Beslenme Hakkında Doğru Bildiğimiz Yanlışlar isimli ve Yazarı Marcello Ticca olan kitabın pdf dosyasını paylaşma amacımız kitabın tanıtımını yapmaktır. Kitabın tanıtım halini buradan kontrol ederek kesinlikle orjinalini alıp daha iyi bir sonuca varmış olursunuz. Kitap olarak çözmenin PDF olarak çözmekten daha verimli olduğu tespit edilmiştir.

  • Paylaşımda bulunduğumuz Beslenme Hakkında Doğru Bildiğimiz Yanlışlar bu kitabın orjinalinin tanıtılması amaçlanmıştır.
  • Yayıncının talebi doğrultusunda kitaba ait tüm veriler sitemizden kaldırılacaktır.
  • Amacımız herhangi bir topluluğa zarar vermek değil sadece destek olmaktır.

Kitap Adı: Beslenme Hakkında Doğru Bildiğimiz Yanlışlar

Yazar Adı: Marcello Ticca

Yayınevi: KOLEKTİF KİTAP

Telif Bildirimi: Telif Hakkı Uyarısı Bildirimi için Tıklayınız.

Beslenme Hakkında Doğru Bildiğimiz Yanlışlar Hakkında Bilgi 

Sağlığımız için büyük önem taşıyan gıda ve beslenmeyle alakalı sayısız önyargı, klişe, yanlış inanış ve yalan mevcut. Köhnemiş yanlış bilgilerin yanı sıra özellikle günümüzde internet ve basın yoluyla hiçbir kontrole tabi tutulmadan, bilimsel kanıtlara dayanıp dayanmadığı önemsenmeden hızla dolaşıma giren haberler birçoğumuzu sağlığımızı tehlikeye sokabilecek tercihler yapmaya itiyor.
 
İtalya’nın önde gelen gıda ve beslenme uzmanlarından Marcello Ticca bu kitabında insanların zihninde kök salmış yanlış inanışların en yaygınlarını bilimsel zeminde inceleyip çürütürken temel besinlerimizin bileşenlerine, tavsiye edilen tüketim miktarlarına ve besinlerden en fazla faydayı sağlamak için yapılması gerekenlere dair pratik bilgi ve önerilerle bilinçli bir beslenme düzenini nasıl benimseyebileceğimizi anlatıyor.
 
“… beslenme konusundaki yanlış bilgilerin günümüzde de çok kolay doğduğu, kök saldığı ve yayıldığı bir gerçek. Yoksa ‘özellikle’ günümüzde mi demeliyiz? Çünkü 2000’lerde internetle beraber bazı haberlerin kurgulanıp ‘viral’ hale gelmesi, beslenme konusundaki ‘sahte haberlerin’ azalmak yerine çarpıcı şekilde çoğalmasına ve günbegün yenilerinin ortaya çıkmasına neden oldu. Tek başına bu gözlem bile durumu değerlendirmenin ve son yirmi yılda hazırlanan en geçerli derlemeleri dahi güncelleştirmenin gerekliliğini ortaya koymaya yeter.”

İlgilinizi Çekebilir  Metin Gökçe - Ali Baba And The Forty Thieves (İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler) PDF indir

Beslenme Hakkında Doğru Bildiğimiz Yanlışlar PDF indir

Marcello Ticca - Beslenme Hakkında Doğru Bildiğimiz Yanlışlar PDF indir

Marcello Ticca – Beslenme Hakkında Doğru Bildiğimiz Yanlışlar PDF indir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

NOT: İndirmede problem yaşarsanız lütfen yorum olarak yazınız.

Rate this post

Marcello Ticca – Beslenme Hakkında Doğru Bildiğimiz Yanlışlar PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Marcello Ticca – Beslenme Hakkında Doğru Bildiğimiz Yanlışlar PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Marcello Ticca – Beslenme Hakkında Doğru Bildiğimiz Yanlışlar PDF indir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül