Maden Canavarı Pdf İndir – YENİ İNSAN YAYINEVİ Pdf İndir PDF Kitap İndir - Maden Canavarı Pdf İndir – YENİ İNSAN YAYINEVİ Pdf İndir Kitap İndir

Maden Canavarı Pdf İndir – YENİ İNSAN YAYINEVİ Pdf İndir

Maden Canavarı Pdf İndir – YENİ İNSAN YAYINEVİ Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Maden Canavarı Pdf İndir – YENİ İNSAN YAYINEVİ Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Maden Canavarı Pdf İndir – YENİ İNSAN YAYINEVİ Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Maden Canavarı Pdf İndir

Maden Canavarı Kitabı Hakkında Bilgiler

Maden Canavarı Kitabı YENİ İNSAN YAYINEVİ çıkarmış olduğu Maden Canavarı Kitabını PDF İndirMaden Canavarı 15.06.2021 Pdf İndir

Maden Canavarı PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Maden Canavarı kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Maden Canavarı Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. YENİ İNSAN YAYINEVİ ait olan Maden Canavarı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Maden Canavarı Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Maden Canavarı Kitabı 15.06.2021 tarihinde Nurtaç Şen tarafından yazılıp YENİ İNSAN YAYINEVİ tarafından basılmıştır. Maden Canavarı kitabında toplamda 24 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Maden Canavarı kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Maden Canavarı Kitabı Özeti – Maden Canavarı Kitabı Açıklaması

Maden arayacağım diye dağlarımızı yok ediyorlar. Altın diyorlar, kömür diyorlar, sayısız ağacın canına kıyıyorlar. Dereler, göller kuruyor; yaylalar, vadiler yaşanmaz hale geliyor. Bugün sancısı hepimizi sarmasa da çok yakında bu bela, şimdiki çocukların yaşamını zehir edecek. Yeni İnsan Yayınevi olarak her yaştan çocuğun her türlü yaşantıyla kitaplarda karşılaşmasını değerli buluyoruz. Çocuk yaştaki okurlarımızın zekasına hürmet gösteriyoruz. Onlarla bütün dertlerimizi bir bir paylaşıyoruz. 
 
Dağları yiyip yutan, her lokmasında altına ve kömüre dönüştüren Gri Canavar, alegorik bir anlatımla dünyanın içerisinde bulunduğu “evimizi kaybetme” trajedisini temsil ediyor. Yüzyıllar öncesine ait destansı bir anlatım biçimiyle bu yakıcı meseleyi irdeleyen Nurtaç Şen, bize ve çocuklarımıza ışık olsun, hepimiz tüm dünyadaki gri canavarların karşısına dikilelim.
 
Evimiz yıkılıyor,
Ağaçlar gidiyor,
Altın, kömür gerekmez,
Dağlar gerek bize
 

Maden Canavarı Pdf İndir – YENİ İNSAN YAYINEVİ Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Pumza’nın Hortumu Pdf İndir - CEZVE ÇOCUK Pdf İndir

Kitap Adı: Maden Canavarı

Yayınevi / Marka: YENİ İNSAN YAYINEVİ

Yazar: Nurtaç Şen

Basım Tarihi: 15.06.2021

Sayfa Sayısı: 24

Maden Canavarı Kitabı İndirme Linkleri – Maden Canavarı İndir

Maden Canavarı Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Maden Canavarı Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Maden Canavarı PDF Google Drive İndirme Linki

Maden Canavarı Pdf İndir - YENİ İNSAN YAYINEVİ Pdf İndir

Maden Canavarı PDF Yandex Disk İndirme Linki

Maden Canavarı Pdf İndir - YENİ İNSAN YAYINEVİ Pdf İndir

Maden Canavarı PDF Alternatif İndirme Linki

Maden Canavarı Pdf İndir - YENİ İNSAN YAYINEVİ Pdf İndir

Rate this post

Maden Canavarı Pdf İndir – YENİ İNSAN YAYINEVİ Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Maden Canavarı Pdf İndir – YENİ İNSAN YAYINEVİ Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Maden Canavarı Pdf İndir – YENİ İNSAN YAYINEVİ Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel Deneme Bonusu Veren Siteler