Liktorun Kılıcı Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Kitap İndir - Liktorun Kılıcı Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir Kitap İndir

Liktorun Kılıcı Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir

Liktorun Kılıcı Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Liktorun Kılıcı Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Liktorun Kılıcı Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Liktorun Kılıcı Pdf İndir

Liktorun Kılıcı Kitabı Hakkında Bilgiler

Liktorun Kılıcı Kitabı İTHAKİ YAYINLARI çıkarmış olduğu Liktorun Kılıcı Kitabını PDF İndirLiktorun Kılıcı 16.06.2021 Pdf İndir

Liktorun Kılıcı PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Liktorun Kılıcı kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Liktorun Kılıcı Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. İTHAKİ YAYINLARI ait olan Liktorun Kılıcı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Liktorun Kılıcı Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Liktorun Kılıcı Kitabı 16.06.2021 tarihinde Gene Wolfe tarafından yazılıp İTHAKİ YAYINLARI tarafından basılmıştır. Liktorun Kılıcı kitabında toplamda 304 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Liktorun Kılıcı kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Liktorun Kılıcı Kitabı Özeti – Liktorun Kılıcı Kitabı Açıklaması

“Son elli yılın en olağanüstü bilimkurgu kitabı. Yeni Güneş Kitabı, bilimkurgu edebiyatının Kayıp Zamanın İzinde’si olmaya en yakın eser.” –Neil Gaiman
 
Locus En İyi Fantazi Romanı Ödülü
August Derleth Yılın En İyi Romanı Ödülü
 
“BAZEN BİR OĞLAN ÇOCUĞUNUN GÖZLERİNDEN ANLARIM ONUN GELECEKTE GAMLI BİR ADAM OLACAĞINI.”
 
Bilimkurgunun Melville’i olarak bilinen Gene Wolfe, spekülatif edebiyatın sınırlarını zorlayan, fantaziden bilim ve bilimden de fantazi çıkarmayı başaran, türün her alanında eşit muazzamlıkta eserler veren ender yazarlardan biri. Wolfe’un dilin ve türün imkânlarını sonuna kadar kullandığı, bilimkurgunun Ulysses’i olarak da anılan Yeni Güneş Kitabı’nın üçüncü cildi Liktorun Kılıcı’nda ise bu gizemli yolculuğun sonuna yaklaşıyoruz artık.
 
Günümüzden yüz binlerce yıl sonrası. Ancak öyle bir gelecek ki geçmişten farkı yok. Bugüne ait kültür ve olaylar artık bir anı bile değil. Gezegen, beklenmedik ve gizemli biçimlerde değişimler geçirmiş. Güneş’in ömrünün sonu gelmiş, sönmekte.
 
İşkenceci Severian, sürgün edildiği Thrax’a, Penceresiz Odalar Şehri’ne ulaştı sonunda. Ancak vicdanı yüzünden burayı da terk etmek zorunda kalacak ve dağları aşacağı bu yolculuğunda, adaş olduğu bir oğlan da yoldaşlık edecek ona.
 
Serinin bu cildinde, Severian, kaderin kendisi kadar azametli kılıcı Terminus Est ve pek kudretli bir ışığa sahip cevheri Pençe ile yoluna devam edecek, karşısına çıkan canavarları alt edecek, bu yıkılmış dünyanın mazisine dair biraz daha bilgi edinecek ve bazı eski yüzlerle tekrar karşılaşacak. Güneş elbet bir gün ölecek. Ve Yeni Güneş elbet bir gün doğacak.
 
Liktorun Kılıcı, tek hamleyle birbirinden ayrılmayan doğru ile yanlışın kitabı.

Liktorun Kılıcı Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Kitap Adı: Liktorun Kılıcı

Yayınevi / Marka: İTHAKİ YAYINLARI

Yazar: Gene Wolfe

Basım Tarihi: 16.06.2021

Sayfa Sayısı: 304

Liktorun Kılıcı Kitabı İndirme Linkleri – Liktorun Kılıcı İndir

Liktorun Kılıcı Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Liktorun Kılıcı Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

İlgilinizi Çekebilir  Cezmi Namık Kemal Rönesans Yayınları

Liktorun Kılıcı PDF Google Drive İndirme Linki

Liktorun Kılıcı Pdf İndir - İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir

Liktorun Kılıcı PDF Yandex Disk İndirme Linki

Liktorun Kılıcı Pdf İndir - İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir

Liktorun Kılıcı PDF Alternatif İndirme Linki

Liktorun Kılıcı Pdf İndir - İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir

Rate this post

Liktorun Kılıcı Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Liktorun Kılıcı Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Liktorun Kılıcı Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül