Korona Gemisi Pdf İndir – BAYGENÇ YAYINLARI Pdf İndir PDF Kitap İndir - Korona Gemisi Pdf İndir – BAYGENÇ YAYINLARI Pdf İndir Kitap İndir

Korona Gemisi Pdf İndir – BAYGENÇ YAYINLARI Pdf İndir

Korona Gemisi Pdf İndir – BAYGENÇ YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Korona Gemisi Pdf İndir – BAYGENÇ YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Korona Gemisi Pdf İndir – BAYGENÇ YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Korona Gemisi Pdf İndir – Korona Gemisi PDF EPUB İndir

Korona Gemisi Kitabı Hakkında Bilgiler

Korona Gemisi Kitabı BAYGENÇ YAYINLARI çıkarmış olduğu Korona Gemisi Kitabını PDF İndirKorona Gemisi 12.07.2021 Pdf İndir

Korona Gemisi PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Korona Gemisi kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Korona Gemisi Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. BAYGENÇ YAYINLARI ait olan Korona Gemisi kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Korona Gemisi Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Korona Gemisi Kitabı 12.07.2021 tarihinde Mustafa Söylemez tarafından yazılıp BAYGENÇ YAYINLARI tarafından basılmıştır. Korona Gemisi kitabında toplamda 144 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Korona Gemisi kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Korona Gemisi Kitabı Özeti – Korona Gemisi Kitabı Açıklaması

……. Kitapta iki uzun öykü yer almaktadır; birisi “Korona Gemisi” diğeri “Karabıyık Dede.”
        Korona deyince 2019 sonlarından günümüze kadar gelen sayısız insanın ölümüne yol açan ve insanların birbirinden uzaklaştığı bir dönem yaşanmaktadır. Yazar bu dönemde boş durur mu? Durmaz elbet. Mustafa Söylemez de boş durmamış. Bu dönem içinde dostlarıyla bir gemiye atlayarak Akdeniz’in maviliklerinde kafasında kurduğu dünya ile öykü çalışmıştır. Korona Gemisi bu zaman diliminde ortaya çıkmıştır.
Gemi öyle bir gemi ki; iyi dostlar, kıskanç kişilikler ve temiz kalpli insanlar herkes bir aradadır. O gemi ki, Nuh’un gemisindeki kişilere benzerler. İyi yürekli insanların çırpınışları ve yaşama azmi vardır. Kötü dostluklar yerine birbiriyle iyi geçinmeye çalışmaktadırlar.
    Yazar Söylemez’de anlaşılmayacak bir konu, cümle yoktur. Bazen tarihin derinliklerine iniyor, bazen günümüze geliyor. Cleopatra’dan, Harzemşahlara, Türkan Sultan’dan İskender’e kadar tarihi olaylar ve kimlikler bu kitapta yer almaktadır.
.
                                                                  İyi okumalar/ Baygenç Yayıncılık

Korona Gemisi Pdf İndir – BAYGENÇ YAYINLARI Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Kitap Adı: Korona Gemisi

Yayınevi / Marka: BAYGENÇ YAYINLARI

Yazar: Mustafa Söylemez

Basım Tarihi: 12.07.2021

Sayfa Sayısı: 144

Korona Gemisi Kitabı İndirme Linkleri – Korona Gemisi İndir

Korona Gemisi Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Korona Gemisi Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

İlgilinizi Çekebilir  Bir Kadının Yaşamından 24 Saat Nina Yayınları

Korona Gemisi PDF Google Drive İndirme Linki

Korona Gemisi Pdf İndir - BAYGENÇ YAYINLARI Pdf İndir

Korona Gemisi PDF Yandex Disk İndirme Linki

Korona Gemisi Pdf İndir - BAYGENÇ YAYINLARI Pdf İndir

Korona Gemisi PDF Alternatif İndirme Linki

Korona Gemisi Pdf İndir - BAYGENÇ YAYINLARI Pdf İndir

Rate this post

Korona Gemisi Pdf İndir – BAYGENÇ YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Korona Gemisi Pdf İndir – BAYGENÇ YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Korona Gemisi Pdf İndir – BAYGENÇ YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül