Kış Yaza Kavuşunca Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir PDF Kitap İndir - Kış Yaza Kavuşunca Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir Kitap İndir

Kış Yaza Kavuşunca Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir

Kış Yaza Kavuşunca Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Kış Yaza Kavuşunca Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Kış Yaza Kavuşunca Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Kış Yaza Kavuşunca Pdf İndir – Kış Yaza Kavuşunca PDF EPUB İndir

Kış Yaza Kavuşunca Kitabı Hakkında Bilgiler

Kış Yaza Kavuşunca Kitabı EPSİLON YAYINEVİ çıkarmış olduğu Kış Yaza Kavuşunca Kitabını PDF İndirKış Yaza Kavuşunca 01.07.2021 Pdf İndir

Kış Yaza Kavuşunca PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Kış Yaza Kavuşunca kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Kış Yaza Kavuşunca Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. EPSİLON YAYINEVİ ait olan Kış Yaza Kavuşunca kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Kış Yaza Kavuşunca Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Kış Yaza Kavuşunca Kitabı 01.07.2021 tarihinde Emily Henry tarafından yazılıp EPSİLON YAYINEVİ tarafından basılmıştır. Kış Yaza Kavuşunca kitabında toplamda 40 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Kış Yaza Kavuşunca kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Kış Yaza Kavuşunca Kitabı Özeti – Kış Yaza Kavuşunca Kitabı Açıklaması

 
İki kırık kalbin sevgiyi yeniden kucaklama hikâyesi…
 
Aşk romanı yazarı January Andrews ve edebi kurgu yazarı Augustus Everett…
 
Tamamen zıt iki karakter.
 
Tek ortak özellikleri, yazarlık hayatlarında kendilerini kapana kısılmış hissetmeleri ve sahil kenarında kısa süre yaşadıkları göl evidir. Hayatının muhteşem olduğunu düşündüğü bir dönemde tüm bildiklerinin bir yalandan ibaret olduğunu öğrenen January, babasının sırlarını barındıran bu göl evinin sakladıklarıyla yüzleşirken, Augustus da geçmişe dair tüm kapıları kapatmaya çalışmaktadır.
 
Ta ki puslu bir akşam yolları kesişene dek… Hayatın getirdiği zorlukların üstesinden gelmeye çalışırken roman yazma konusunda da birbirlerine yardım etmeye karar verirler. Ancak bir farkla… January edebi bir roman kaleme alırken, gerçek aşkın ancak kitaplarda olduğuna inanan Augustus hayatında ilk defa mutlu sonla biten bir hikâye yazacaktır. Tek şartları ise birbirlerine âşık olmamaktır. Peki, aşk kural tanır mı?
 
“Muhteşem bir kitap, bayıldım! Kış Yaza Kavuşunca içime çektiğim bir nefes gibiydi. January’ye içim gitti, Gus ise tam ölünesi… Ateşli, akıllıca ve incelikli bir romantizm. Beni tamamen içine aldı!”
Josie Silver, Hâlâ Zamanımız Varken kitabının New York Times çoksatan yazarı
 
“Size yeniden âşık olmayı öğreten; ihanet, hüzün ve hayal kırıklıklarıyla dolu, yüreklere dokunan bir aşk romanı. Gus ve January’nin macerasına bayıldım.”
Jasmine Gillory, Düğün Günü kitabının New York Times çoksatan yazarı
 
“Romantik ve dokunaklı hikâyesiyle Kış Yaza Kavuşunca, incelikli şakalar içeren ve sizi içine hapseden bir metin. Edebiyatseverler için rekabet dolu bir macera, yaratıcı tartışmalar, aile sırları ve tepetaklak içine düşeceğiniz bir aşk öyküsü vaat ediyor. Emily Henry’nin Kış Yaza Kavuşunca romanı her daim okunacak nitelikte.”
Christina Lauren, Sahte Balayı kitabının New York Times çoksatan yazarı
 
Kış Yaza Kavuşunca duygu yüklü, orijinal bir anlatıma sahip. Dünyaya, uzun zamandır birbirini beğenen ve rekabet eden kişilerin gözlerinden bakmak hiç bu kadar güçlü ve dokunaklı olmamıştı. Nokta atışı şakalar ve üstü kapalı cinsel gerilimden hoşlanıyorsanız bu kitaba bayılacaksınız.”
Sally Thorne, Nefret Oyunu ve %99 Benim kitaplarının USA Today çoksatan yazarı
İlgilinizi Çekebilir  Sesine Kurşun Değen Çocuklar Harun Korkmaz Su Yayınevi

Kitap Adı: Kış Yaza Kavuşunca

Yayınevi / Marka: EPSİLON YAYINEVİ

Yazar: Emily Henry

Basım Tarihi: 01.07.2021

Sayfa Sayısı: 40

Kış Yaza Kavuşunca Kitabı İndirme Linkleri – Kış Yaza Kavuşunca İndir

Kış Yaza Kavuşunca Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Kış Yaza Kavuşunca Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Kış Yaza Kavuşunca Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Kış Yaza Kavuşunca PDF Google Drive İndirme Linki

Kış Yaza Kavuşunca Pdf İndir - EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir

Kış Yaza Kavuşunca PDF Yandex Disk İndirme Linki

Kış Yaza Kavuşunca Pdf İndir - EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir

Kış Yaza Kavuşunca PDF Alternatif İndirme Linki

Kış Yaza Kavuşunca Pdf İndir - EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir

Rate this post

Kış Yaza Kavuşunca Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Kış Yaza Kavuşunca Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Kış Yaza Kavuşunca Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül