Kazanırsak Kaybederiz PDF İndir PDF Kitap İndir - Kazanırsak Kaybederiz PDF İndir Kitap İndir

Kazanırsak Kaybederiz PDF İndir

Kazanırsak Kaybederiz PDF İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Kazanırsak Kaybederiz PDF İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Kazanırsak Kaybederiz PDF İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Bugün herkes, iyi bir kariyer ve başarılı gelişim için tüm çabayı sarf ediyor. Buna rağmen, hala pek çok insanın başarılı olmasına izin vermeyen, yanlış düşünceleri, görevleri, ya da kötü alışkanlıkları olan olumsuz düşüncelerini ebeveynler, arkadaşlar veya ortam tarafından edinmiş olabileceği unutulmamalıdır. Bu nedenle bu olumsuz düşüncelerin herhangi bir kişinin başarısına engel olmasına izin vermemek için, başarılı olmak isteyen herkesin Kazanırsak Kaybederiz kitabını indirmesini öneriyoruz.

Kazanırsak Kaybederiz Kitabı Nedir?

Kazanırsak Kaybederiz, Kenneth Blanchard ve Spencer Johnson tarafından yazılan ve basılan bir kitaptır. Bu kitap, dünyanın en popüler öğrenme ve gelişim kitaplarından biri olarak ünlüdür. Kitabın amacı, kişilerin başarılarını elde etmesine yardımcı olmak ve olumsuz düşüncelerinin hayatlarına zarar vermesini önlemektir. Etkili öğrenme ve değişme becerileri kazandırmaya çalışan kitap, başarılı olmak isteyen herkesin işine yarayacaktır.

Kazanırsak Kaybederiz kitabında, kutu oyununu kullanarak birbirinden farklı konulara odaklanılmaktadır. Bunlar sırasıyla şunlardır:

Hedefler

Kitap, kişilerin hedefleri doğru şekilde belirlemelerini öğretmeye çalışır. Hedefleri doğru biçimde belirlemek, istediğimiz sonuçları elde etmek için çok önemlidir. Kitap ayrıca zor hedefler belirlemeyi ve bunları gerçekleştirmek için aklını kullanmayı öğretir.

Güçlü ve Zayıf Noktalar

Kitap, bireyin güçlü ve zayıf noktalarını tanımanın önemini vurgular. Başarılı olmak isteyen herkesin beyninin ve yaşamının neredeyse tamamını kullanırken, güçlü ve zayıf noktalarını keşfetmesi, başarının reçetesidir. Böylece, herhangi bir işte başarıyı yakalamak çok daha kolay olacaktır.

Risk Almayı Öğreneceksiniz

Kitap, ne zaman risk almak ve hangi tür riskleri almak gerektiğini önerir. Güvenli yollara gitmektense, kaybedebilecek olsanız bile, yenilikçi yollara sahip çıkmak daha iyidir. Risk almaya hazırlanarak, yeni fırsatlar ve yaklaşımlar edindikçe başarıya ulaşmak çok daha kolay olacaktır.

Kazanırsak Kaybederiz PDF İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Başarıya Ulaşabilmenin Yolları

Kitap, başarıya ulaşmak için gerekli çabayı sarf etmeyi öğretir. Her şeye yeterli zaman ayırmak, zor görevleri iyice düşünmek ve disiplini takip etmek, başarıya ulaşmada en önemli öğelerdir. Bu aynı zamanda, zorluklarının üstesinden gelmeyi ve samimi bir şekilde kendisiyle yüzleşmeyi öğreneceğiniz anlamına da gelir.

Kazanırsak Kaybederiz PDF İndir

Kazanırsak Kaybederiz kitabını, hem İngilizce hem de Türkçe pdf olarak indirmek mümkündür. İndirmek için, bu siteye girin ve Download (İndir) seçeneğini tıklayın. Sonraki sayfada, Kazanırsak Kaybederiz kitabının English veya Turkish seçeneklerinden birini seçin. Son olarak, pdf dosyasının indirilmesi için gerekli talimatları izleyin.

Sonuç

Kazanırsak Kaybederiz kitabı Koneth Blanchard ve Spencer Johnson tarafından yazılmış ve basılmıştır. Başarılı olmak isteyen tüm kişilerin ilgi alanı olmaya devam eden bu kitabı indirmesi gerekiyor. Kitabın PDF dosyası hem İngilizce hem de Türkçe indirilebilir. Kitabın, başarılı olmak için zor hedefler belirlemek, çabalar sarf etmek, güçlü ve zayıf noktalarını belirlemek ve risk almayı öğrenmek gibi temel becerileri öğrettiği düşünülmektedir.

Rate this post

Kazanırsak Kaybederiz PDF İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Kazanırsak Kaybederiz PDF İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Kazanırsak Kaybederiz PDF İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
ilahi sözleri ilahi sözleri Tümbet Giriş