Kanla Abdest Alanlar Pdf İndir – SARMAL KİTABEVİ Pdf İndir PDF Kitap İndir - Kanla Abdest Alanlar Pdf İndir – SARMAL KİTABEVİ Pdf İndir Kitap İndir

Kanla Abdest Alanlar Pdf İndir – SARMAL KİTABEVİ Pdf İndir

Kanla Abdest Alanlar Pdf İndir – SARMAL KİTABEVİ Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Kanla Abdest Alanlar Pdf İndir – SARMAL KİTABEVİ Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Kanla Abdest Alanlar Pdf İndir – SARMAL KİTABEVİ Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Kanla Abdest Alanlar Pdf İndir – Kanla Abdest Alanlar PDF EPUB İndir

Kanla Abdest Alanlar Kitabı Hakkında Bilgiler

Kanla Abdest Alanlar Kitabı SARMAL KİTABEVİ çıkarmış olduğu Kanla Abdest Alanlar Kitabını PDF İndirKanla Abdest Alanlar 29.06.2021 Pdf İndir

Kanla Abdest Alanlar PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Kanla Abdest Alanlar kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Kanla Abdest Alanlar Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. SARMAL KİTABEVİ ait olan Kanla Abdest Alanlar kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Kanla Abdest Alanlar Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Kanla Abdest Alanlar Kitabı 29.06.2021 tarihinde Ergün Poyraz tarafından yazılıp SARMAL KİTABEVİ tarafından basılmıştır. Kanla Abdest Alanlar kitabında toplamda 414 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Kanla Abdest Alanlar kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Kanla Abdest Alanlar Kitabı Özeti – Kanla Abdest Alanlar Kitabı Açıklaması

Bu kitapta; Pür demokrasi aşkıyla, bezirganlar ile havarilerce “Hoşgörü” abidesi olarak lanse edilen Fethullah Gülen’in ve onun, izinden gittiği üstadı Said-i Nursi’nin ve nurculuğun gerçek yüzünü bulacaksınız.
Sözde hoşgörü abidesinin Hizbullah’a olan övgülerini, kanla abdest almayı yüceltmesini, Şeriat ve Hilafet sistemine olan özlem ve sevgisini, ideallerini, ışık ordularını, demokrasi, devrimler ve Cumhuriyet’e karşı olan hasmane görüşlerini, Said-i Nursi’nin gerçek kimliği ile Said-i Kürdi olarak anıldığını, yegane amacının Şeriatçı ve Kürtçü bir devlet kurmak olduğunu ve bu uğurdaki çabalarını ibretle okuyacaksınız.
Said-i Nursi’ye ve Fethullah Gülen’e övgüler düzmede birbirleri ile yarışan Süleyman Demirel, Bülent Ecevit, Mesut Yılmaz, Hüsamettin Cindoruk ve diğerlerinin bu hareketleri karşısında elinizi şakağınıza dayayarak uzun uzun düşüneceksiniz.
Emine Erdoğan’ın her fırsatta övgüye boğduğu,“Onu seviyorsak onun yolundan gitmeliyiz” dediği, Kürt Said’i çok yakından öğreneceksiniz..
Peki, Kürt ve İslam maskeli Ermeni kökenli Said’in yolu ne idi? Yanıt; son derece basit: “Amerikan ve İngiliz istihbaratı ile uydurdukları ‘Amerikano İslam’ modeli ile İslam’ı Amerikalıların çıkarları doğrultusunda yozlaştırmak ve insanları Amerika’ya kul köle yapmak…” Elinizde tuttuğunuz kitap da, tüm bu gerçekleri ibretle okuyacak, sonra dönüp, Emine’nin bu söylemlerine paralel hikayesi ne diye düşüneceksiniz.
Tabii bunun yanında 13 yıl boyunca “ne istediler de vermedik” diyenlerin bugün ayağı yanmış kediler gibi ortalıkta dört dönmelerinin altında yatan gerçekleri göreceksiniz…
Oysa, Mustafa Kemal Atatürk, bundan seksendokuz yıl önce; “Efendiler; ve ey millet iyi bilinizki Türkiye Cumhuriyeti, şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz” demişti. Onun bu söyleminde ne kadar haklı olduğuna bir kere daha tanık olacaksınız.
 

Kanla Abdest Alanlar Pdf İndir – SARMAL KİTABEVİ Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Bunlar Daha İyi Günlerimiz Kapitalizm Sonrasında Hayatta Kalmak İçin Bir Rehber Pdf İndir - RUNİK KİTAP Pdf İndir

Kitap Adı: Kanla Abdest Alanlar

Yayınevi / Marka: SARMAL KİTABEVİ

Yazar: Ergün Poyraz

Basım Tarihi: 29.06.2021

Sayfa Sayısı: 414

Kanla Abdest Alanlar Kitabı İndirme Linkleri – Kanla Abdest Alanlar İndir

Kanla Abdest Alanlar Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Kanla Abdest Alanlar Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Kanla Abdest Alanlar PDF Google Drive İndirme Linki

Kanla Abdest Alanlar Pdf İndir - SARMAL KİTABEVİ Pdf İndir

Kanla Abdest Alanlar PDF Yandex Disk İndirme Linki

Kanla Abdest Alanlar Pdf İndir - SARMAL KİTABEVİ Pdf İndir

Kanla Abdest Alanlar PDF Alternatif İndirme Linki

Kanla Abdest Alanlar Pdf İndir - SARMAL KİTABEVİ Pdf İndir

Rate this post

Kanla Abdest Alanlar Pdf İndir – SARMAL KİTABEVİ Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Kanla Abdest Alanlar Pdf İndir – SARMAL KİTABEVİ Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Kanla Abdest Alanlar Pdf İndir – SARMAL KİTABEVİ Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül