John Verdon Kitapları PDF İndir PDF Kitap İndir - John Verdon Kitapları PDF İndir Kitap İndir

John Verdon Kitapları PDF İndir

John Verdon Kitapları PDF İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


John Verdon Kitapları PDF İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


John Verdon Kitapları PDF İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

John Verdon Kitapları PDF İndir: Başlıklar ve Özetler

John Verdon, Amerikalı gizem kurgu yazarıdır. Bütün hayatını edebiyat ve öykü yazarlığına adamıştır yeni ve geçmiş okuyuculara her zamankinden daha fazla heyecan ve çekicilik sunarak hikayelerini sürükleyici dünyalara dönüştürmeyi başarmıştır. Sanatına olan tutkusu sayesinde, gizem seven herkesin John Verdon kitaplarını PDF İndirme için aradığı başlıkları bu makalede bulacak.

Kaderin Hikayesi

Verdon’un ilk kitaplarından biri olan Kaderin Hikayesi, 1970’lerde ortaya çıkan Casanova adlı bir suçlunun arkasındaki gerçekleri keşfe çıkan bir dedektif hikayesidir. Bu romanda, tuhaf casusluk maceraları içerisinde, Buoyant Police Chief Dave Gurney’in yakın arkadaşı Joel Lightner’dan istediği cesaretlenmesi ve esrarengiz cinayetleri aydınlatmak üzere harekete geçmesi anlatılmaktadır.

Adam Öfkesi

Dave Gurney’in ikinci romanı olan Adam Öfkesi, akıl almaz trajedilerle kömür ocaklarında yaşayan insanların klişeli hikayelerinin arka planını gizlemeye çalışmaktadır. Dave Gurney tarafından yazılan bu kitap, aynı zamanda komplo teorileri ve kayıp adamlar hikayelerini incelemeyi ve anlamayi amaç edinmiştir. Bir grup teröristin Çin’in bir kısmına saldırı planlarının tespit edilişiyle komplikasyon ve kaos artar.

Bu Berbat Dünya

John Verdon’un en son romanı olan Bu Berbat Dünya kendisini zorlu kriminal vakalara atacak olan adamın hikayesini konu alıyor. Ding Chavez, Dave Gurney’yi New York bölgesindeki bir hırsızlık dosyasına dâhil etmiş ve böylece kurgulanan plana kapılmıştır. Bu plan, Dave Gurney’nin hem kendi özel hayatını hem de tüm pazarlık için beklenilenden çok daha fazlasını belirleyecektir.

Gülen Ölüm

Bir başka ayrıntılı ve etkileyici roman olan Gülen Ölüm, suç araştırmacısı Dave Gurney’in güvendiği konsantrasyon dağ outpos’taki ayırt edilemeyen bir cinayet üzerinde çalışmaya başlama sürecini işlemektedir. Kitap Gurney’in dehşet verici bir icatla karşı karşıya kalmasını ve daha da kötüsü, tehditle karşı karşıya kalan insanların sıklıkla giriştiği baskıcı yöntemleri kullanımını tespit etmesini konu almaktadır.

Başka İhtiyaçlarınız Var mı?

John Verdon kitapları arasında daha fazla seçenek bulabilirsiniz. Bunlar arasında And The Dark Waters Closes, Locked In, Think Of A Number ve Shut Your Eyes Tight yazılı kitaplardan bazılarıdır. Son olarak, PDF İndirme için John Verdon kitaplarıyla ilgili ne aradığınızı belirlemiş bulunursunuz – iletişim kurmak için kendisine mektup yazarak veya web sitene giderek aradığınız kitapları edinmek için ödeme yaparak olmak üzere.

John Verdon Kitapları PDF İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Rate this post

John Verdon Kitapları PDF İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


John Verdon Kitapları PDF İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


John Verdon Kitapları PDF İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül