İz Bıraktığın Kadar Varsın PDF *2023 Güncel

İçerikler

İz Bıraktığın Kadar Varsın kitabını PDF olarak indirmek istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerinden İz Bıraktığın Kadar Varsın kitabını ücretsiz bir şekilde indirip, ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

İz Bıraktığın Kadar Varsın PDF *2023 Güncel

İz Bıraktığın Kadar Varsın PDF

Esra Ezmeci‘ye ait İz Bıraktığın Kadar Varsın kitabını sizler için aşağıya ekledik, size uygun olan bağlantı üzerinden PDF dosyasını indirip kolaylıkla PDF olarak kitabı kullanabilirsiniz.

İz Bıraktığın Kadar Varsın Kitabı Hakkında Bilgiler

Yayın Tarihi:

01.11.2021

ISBN:

9786254414855

Dil:

TÜRKÇE

Sayfa Sayısı:

328

Cilt Tipi:

Karton Kapak

Kağıt Cinsi:

Kitap Kağıdı

Boyut:

13.5 x 21 cm

İz Bıraktığın Kadar Varsın Kitabı Açıklaması

NE KADAR İZ BIRAKIRSANIZ O KADAR VAZGEÇİLMEZ OLURSUNUZ.
Kusursuz bir bütün için harikulade parçalar gerekir. Tıkır tıkır işleyen bir sistem ancak böyle yürür, bir kovandaki arıları ya da devasa bir karınca yuvasını düşünün. İlişkiler de böyledir, hiçbir şey tek başına tüm ilişkiyi ayakta tutmaya yetmez. Fırtınaya yakalanmış bir tekneye yelkenler tek başına yardımcı olamaz, sağlam bir motor, belki devreye girmesi gereken kürekler ve güvertede teknenin seyrini sağlayan hünerli birkaç insan lazımdır.
Bu bir keşif yolculuğu olacak, yelkenlerinizi ayarlayın, birazdan rüzgâr onları şişirecek ve gitmeye korktuğunuz yabancı kıyılara sürükleneceksiniz. Korkmayın, bu yabancı topraklar aslında şimdiye dek ayak basmadığınız kendi kıyılarınız olacak…
Uzman Psikolog Esra Ezmeci bu kez cinsellikten çapalamaya, eril ve dişil enerjilerden iletişime iz bırakmanın ve vazgeçilmez olmanın yollarını anlatıyor. İlişkilerde cesaretin ve özgür doğanızı hissettirebilmenin fark yaratan, devrimci yollarını incelikle tarif ediyor.
Tarih nice korkak insan hikâyesiyle doludur ama biz hiçbirinin adını duymamışızdır. Cesur olduğunuz kadar iz bırakırsınız ve iz bıraktığınız kadar yaşarsınız…

 

İz Bıraktığın Kadar Varsın Kitabı İndirme Linkleri

İz Bıraktığın Kadar Varsın kitabının indirme linklerine aşağıdaki listeden erişebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamadan İz Bıraktığın Kadar Varsın kitabını indirip sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz indirme linkleri aşağıdadır.

5/5 - (1 vote)
İlgilinizi Çekebilir  En Çok Kendine Mahkumdur Kadın Sevgi Soluk Gece Kitaplığı

Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


PDF Yandex Disk İndirme Linki


PDF Alternatif İndirme LinkiYorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül