Issızdakiler Pdf İndir – YİTİK ÜLKE YAYINLARI Pdf İndir PDF Kitap İndir - Issızdakiler Pdf İndir – YİTİK ÜLKE YAYINLARI Pdf İndir Kitap İndir

Issızdakiler Pdf İndir – YİTİK ÜLKE YAYINLARI Pdf İndir

Issızdakiler Pdf İndir – YİTİK ÜLKE YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Issızdakiler Pdf İndir – YİTİK ÜLKE YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Issızdakiler Pdf İndir – YİTİK ÜLKE YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Issızdakiler Pdf İndir

Issızdakiler Kitabı Hakkında Bilgiler

Issızdakiler Kitabı YİTİK ÜLKE YAYINLARI çıkarmış olduğu Issızdakiler Kitabını PDF İndirIssızdakiler 17.06.2021 Pdf İndir

Issızdakiler PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Issızdakiler kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Issızdakiler Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. YİTİK ÜLKE YAYINLARI ait olan Issızdakiler kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Issızdakiler Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Issızdakiler Kitabı 17.06.2021 tarihinde Çağıl Yaman tarafından yazılıp YİTİK ÜLKE YAYINLARI tarafından basılmıştır. Issızdakiler kitabında toplamda 178 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Issızdakiler kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Issızdakiler Kitabı Özeti – Issızdakiler Kitabı Açıklaması

Sıradan bir gün gibi başlamıştı. Zaten ne olursa böyle günlerde olur. Öyle bir şey olur ki, hayatın çıldırtıcı tekdüzeliğini mumla aratır.

Issızdakiler Pdf İndir – YİTİK ÜLKE YAYINLARI Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Erdem bir sonbahar akşamı çocukluğundan beri ona yasak olan eve döndüğünde planı belliydi. Geçmişin hesaplaşmalarını bir kenara bırakıp artık bu evde yaşayacaktı. Oysa evde ilk defa tanışacağı hasta kız kardeşini ve birinin hayatını altüst edip, hiçbir şey olmamış gibi gidemeyeceğini hesaba katmamıştı… 
 
Çağıl Yaman ikinci romanında, iki kayıp ruhun karşılaşmasını, geçmiş ile bugün arasında gizemli bir hikâyede buluşturuyor. 

Ben, koyu renk cilası atmış merdivenlerin arasından süzülen bir hayaletim. Karınca kadar sessiz adımlarla her yeri dolaşırım. Beni kimse görmez, kimse duymaz, kimse düşünmez. Beni, benim dışımda kimse bilmez. Tam da bu yüzden hatırladığım her şeyi bu deftere dökmeye karar verdim. Hayalet olarak gördüklerimi asla unutmamak için… Çünkü eninde sonunda yaşamaya başlayacağım. Çevreme ördüğüm bu hastalıklı kabuktan çıkıp iltihaplı bir irin gibi yayılacağım. Değdiğim her şeye bulaşacağım. Zehir olacağım, kendime değil, başkalarına… Sessizce sürünen bir engerekmişim gibi benden çekinecekler. Ben yaşarsam özgür olacağım.

İlgilinizi Çekebilir  Kuğu Gudbergur Bergson Martı Yayınları

Kitap Adı: Issızdakiler

Yayınevi / Marka: YİTİK ÜLKE YAYINLARI

Yazar: Çağıl Yaman

Basım Tarihi: 17.06.2021

Sayfa Sayısı: 178

Issızdakiler Kitabı İndirme Linkleri – Issızdakiler İndir

Issızdakiler Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Issızdakiler Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Issızdakiler PDF Google Drive İndirme Linki

Issızdakiler Pdf İndir - YİTİK ÜLKE YAYINLARI Pdf İndir

Issızdakiler PDF Yandex Disk İndirme Linki

Issızdakiler Pdf İndir - YİTİK ÜLKE YAYINLARI Pdf İndir

Issızdakiler PDF Alternatif İndirme Linki

Issızdakiler Pdf İndir - YİTİK ÜLKE YAYINLARI Pdf İndir

Rate this post

Issızdakiler Pdf İndir – YİTİK ÜLKE YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Issızdakiler Pdf İndir – YİTİK ÜLKE YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Issızdakiler Pdf İndir – YİTİK ÜLKE YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
ilahi sözleri ilahi sözleri Tümbet Giriş