Insan Doğasının Yasaları PDF İndir PDF Kitap İndir - Insan Doğasının Yasaları PDF İndir Kitap İndir

Insan Doğasının Yasaları PDF İndir

Insan Doğasının Yasaları PDF İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Insan Doğasının Yasaları PDF İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Insan Doğasının Yasaları PDF İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Insan Doğasının Yasaları PDF İndir

Her insan evrimsel, psikolojik ve sosyal kurallar tarafından kuşatılır. İnsanlar bu yasalara bağlı kalmayı öğrenir, uygular ve etrafa onlardan ilham alır. İnsan doğası, insanların sezgileri olmadan düşünceleri yaşam boyu öğrense nasıl değişirdi? Bu, insanlık tarihi tarafından kesintisiz olarak azalan deneyimler ve öğretilerin temelden oluşturulmasına ve çoğu bizim için nihai bir şekilde anlaşılamamış bir gelenek olarak öğrenilmesine neden oldu.

Insanların arzularının ve isteklerinin bazen sertçe kabullenmesi gereken doğal yasalar yaydığını kabul etmek bu bilgiyi uygulayarak hayatımızı değiştirebildiğimizi tanıklar. İnsan doğasının yasalarında ve her insana ait tek başına bir hayat deneyimi vardır. İnsan doğasının yasalarının artık çok kolayca bilinebildiğini söyleyebiliriz. Ücretsiz olarak İnsan Doğasının Yasaları PDF’i indirebilirsiniz.

İnsan Doğasının Temel Yasaları

İnsan doğasının yasalarının temelinde, yaşamın karmaşıklığını kavramanın, hayatı hakkıyla anlamanın ve arzularınızla arasındaki dengeyi elde etmenin anahtarı bulunuyor. İnsan doğasının üç temel yasası vardır:

Yasa Bir: Mutlak Özgürlük Ve İradenin Mutlak Egemenliği

Bu yasa, her insanın bedensel, entelektüel ve ruhsal özgürlüklere sahip olduğunu vurgulamaktadır. İradenin her şey üzerinde mutlak egemenliği vardır, ancak iradenin sakin bir kuvvet halinde olmadığı durumlarda etkisi ölçüsüz olabilir.

Yasa İki: Bağımsız Güç

Bağımsız güç, kendi içinde bir potansiyel taşıyan ve kişisel gelişimin öncüsü olan kişisel güce atfen söylenebilir. İnsanların hayatlarını etkileme potansiyelleri taşıyan kendi kişisel güçleriyle birlikte bu gücü artırmalarını kolaylaştıran değerleri öğrenmeleri gerekir.

Yasa Üç: Yaşamın Dengesi

Yaşam kapsamlı bir programdır ve yaşamla sağlanan yasa insanların gerekliliğini vurgulayan bir serbestlik mevcudiyetini kullanmalarını önerir. Kişilerin arzularının ve motivasyonlarının dengeyi sağlaması gerekir.

Insan Doğasının Yasaları PDF İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Kazanımlar

İnsan doğasının üç yasası, her durumda başarıya giden yolu gösterir. Kişisel yetenekleri ve güçleri özgüvenli uygulamayı öğrenmek, hayatlarınızın nerede olduğunu tanımlarken istekleri ve arzuları çoğu zaman olumsuz etkileri en aza indirmek için her zaman mücadele etmek anlamına geliyor. İnsan doğasının yasalarını kullanmak, insanların hayatlarını temel olarak değiştirebilir, öfke, korku, kaygı ve sıkıntıyı çok daha efektif bir şekilde ortadan kaldırarak yaşamlarında yeni ve güçlü arzuları keşfetmelerine yardımcı olur. İnsan doğasının yasalarının uygulanması, insanların otomatik olarak hayatlarının arzularını gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için gereken her şeyi uygulamasını sağlayacaktır.

Sonuç

İnsan doğasının yasaları, insanların yaşadıkları durumları kabullenmesini ve daha iyi bir duruma gitmesini sağlayan kendine güveni sağlayan bir hizmet sunmaktadır. İnsan doğasının yasaları öğrenilip uygulanması sonucunda kişilerin yaşamlarında tercihlerde yapmaları amacıyla gereken bilginin elde edilmesi kolaylaşır. İnsan doğasının yasaları bu ücretsiz pdf dosyasında çok kolaylıkla elde edilebilir. Dosya, yaşamlarını güçlendirmek için insanların ilgilendiği konuları fark etmelerine, arzuların etkisini dengelemelerine ve sahip oldukları sınırsız potansiyellerini ortaya çıkarmalarına yardımcı olabilir.

Rate this post

Insan Doğasının Yasaları PDF İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Insan Doğasının Yasaları PDF İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Insan Doğasının Yasaları PDF İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel Deneme Bonusu Veren Siteler