İçimde Ne Var Doktor? Pdf İndir – AKIL FİKİR YAYINLARI Pdf İndir PDF Kitap İndir - İçimde Ne Var Doktor? Pdf İndir – AKIL FİKİR YAYINLARI Pdf İndir Kitap İndir

İçimde Ne Var Doktor? Pdf İndir – AKIL FİKİR YAYINLARI Pdf İndir

İçimde Ne Var Doktor? Pdf İndir – AKIL FİKİR YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


İçimde Ne Var Doktor? Pdf İndir – AKIL FİKİR YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


İçimde Ne Var Doktor? Pdf İndir – AKIL FİKİR YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

İçimde Ne Var Doktor? Pdf İndir – İçimde Ne Var Doktor? PDF EPUB İndir

İçimde Ne Var Doktor? Kitabı Hakkında Bilgiler

İçimde Ne Var Doktor? Kitabı AKIL FİKİR YAYINLARI çıkarmış olduğu İçimde Ne Var Doktor? Kitabını PDF İndirİçimde Ne Var Doktor? 08.07.2021 Pdf İndir

İçimde Ne Var Doktor? PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan İçimde Ne Var Doktor? kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için İçimde Ne Var Doktor? Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. AKIL FİKİR YAYINLARI ait olan İçimde Ne Var Doktor? kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

İçimde Ne Var Doktor? Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

İçimde Ne Var Doktor? Kitabı 08.07.2021 tarihinde Dr. Musa Güven tarafından yazılıp AKIL FİKİR YAYINLARI tarafından basılmıştır. İçimde Ne Var Doktor? kitabında toplamda 160 sayfa bulunmaktadır. Sizler için İçimde Ne Var Doktor? kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

İçimde Ne Var Doktor? Kitabı Özeti – İçimde Ne Var Doktor? Kitabı Açıklaması

……Daha yirmili yaşımda  hayata tutunacak halim kalmamıştı. Tek tesellim beni gören kızımın gözlerinde parlayan ışıktı, sevgiyle çırpınışı, yüzündeki sevgi gülücükleriydi. Bana sevilmenin ne olduğunu, nasıl bir duygu olduğunu  o küçük  yüreği ile o gösterdi.
               ***
……Ormandan aşağı nehir kıyılarına doğru kuş sürülerinin süzüldüğünü, ırmak içinde rengarenk kuşların büyük bir iştahla yiyecek peşinde koştuklarını gördüm. Dalıp çıkan karabatakların hareketleri beni adeta büyülüyordu. Yemyeşil ve salkım saçak dalların su üzerine teması, akan suyla yaptığı hareketler insana ilahi bir dansı  düşündürüyordu.
***
……Bu intihar mıydı, yoksa toplum duyarsızlığını gözler önüne sermenin bir  göstergesi miydi? Cenazesini devlete kaldırtmak sureti ile “Beni yaşatmak için elimden tutmadınız”ın mesajı mıydı? İşin doğrusu benim de duygularım karma karışık hale geldi.  Yaşamdan vaz geçip ölümü seçmek bu kadar basit mi? İnsan hayatı bu kadar değersiz mi? Allah’ın verdiği canı yok  etme yetki ve  takdiri bize mi  ait?
***
……Kim bilir yüzünde görüpte çözemediğim  o gizemli tebessümü, bizlerin göremediği, yaşayamadığı, onun temiz kalbinde yaşattığı gizemli bir mutluluğun işareti miydi?  Yoksa o  güleryüz,  tatlı tebessüm onun yüreğinde var olan dayanılmaz acıların,ızdırap ve çaresizliklerin kapatılmasını sağlayan ilahi bir örtü müydü? Bu sorunun cevabını  öğrenmek hiç bir zaman mümkün olmadı, olamadı.
***
……Abdestimi alıp,  Allah’ın bu güne kadar verdiği sağlık ve nimetler için iki rekat namaz kılmadan önce son duamı okuyup Yaradan’a seslendim:          “Beni kimse anlamadı, kendimi onlara anlatamadım. Ama inanıyorumki sen  anlarsın. Çünkü gerçekleri sen biliyorsun. Son sözüm bu!..”

İçimde Ne Var Doktor? Pdf İndir – AKIL FİKİR YAYINLARI Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Taaşşuk-ı Tal`at ve Fitnat Akçağ Kitabevi

Kitap Adı: İçimde Ne Var Doktor?

Yayınevi / Marka: AKIL FİKİR YAYINLARI

Yazar: Dr. Musa Güven

Basım Tarihi: 08.07.2021

Sayfa Sayısı: 160

İçimde Ne Var Doktor? Kitabı İndirme Linkleri – İçimde Ne Var Doktor? İndir

İçimde Ne Var Doktor? Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. İçimde Ne Var Doktor? Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

İçimde Ne Var Doktor? PDF Google Drive İndirme Linki

İçimde Ne Var Doktor? Pdf İndir - AKIL FİKİR YAYINLARI Pdf İndir

İçimde Ne Var Doktor? PDF Yandex Disk İndirme Linki

İçimde Ne Var Doktor? Pdf İndir - AKIL FİKİR YAYINLARI Pdf İndir

İçimde Ne Var Doktor? PDF Alternatif İndirme Linki

İçimde Ne Var Doktor? Pdf İndir - AKIL FİKİR YAYINLARI Pdf İndir

Rate this post

İçimde Ne Var Doktor? Pdf İndir – AKIL FİKİR YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


İçimde Ne Var Doktor? Pdf İndir – AKIL FİKİR YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


İçimde Ne Var Doktor? Pdf İndir – AKIL FİKİR YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
ilahi sözleri ilahi sözleri Tümbet Giriş