Holografik Evren Pdf İndir – OMEGA YAYINLARI Pdf İndir PDF Kitap İndir - Holografik Evren Pdf İndir – OMEGA YAYINLARI Pdf İndir Kitap İndir

Holografik Evren Pdf İndir – OMEGA YAYINLARI Pdf İndir

Holografik Evren Pdf İndir – OMEGA YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Holografik Evren Pdf İndir – OMEGA YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Holografik Evren Pdf İndir – OMEGA YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Holografik Evren Pdf İndir – Holografik Evren PDF EPUB İndir

Holografik Evren Kitabı Hakkında Bilgiler

Holografik Evren Kitabı OMEGA YAYINLARI çıkarmış olduğu Holografik Evren Kitabını PDF İndirHolografik Evren 01.07.2021 Pdf İndir

Holografik Evren PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Holografik Evren kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Holografik Evren Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. OMEGA YAYINLARI ait olan Holografik Evren kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Holografik Evren Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Holografik Evren Kitabı 01.07.2021 tarihinde Michael Talbot tarafından yazılıp OMEGA YAYINLARI tarafından basılmıştır. Holografik Evren kitabında toplamda 456 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Holografik Evren kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Holografik Evren Kitabı Özeti – Holografik Evren Kitabı Açıklaması

Lazer ışınları yardımıyla boşluğa yansıtılan üç boyutlu imgeler olan hologramları bugün herkes biliyor. Dünyanın en saygın bilimadamlarından ikisi, Einstein’ın öğrencisi ve Londra Üniversitesi öğretim üyesi kuantum fizikçisi David Bohm ile modern beyin anlayışımızın mimarlarından Stanford Üniversitesi nörofizyoloğu Karl Pribram evrenin bir hologram yani kelimenin tam manasıyla insan beyni tarafından yaratılmış bir imge olabileceğini düşünmektedirler. Bu çok çarpıcı yeni evren anlayışı sadece birçok fizik bilmecesini çözmekle kalmıyor, telepati, vücut dışı deneyim ve ölüme yakın deneyim gibi gizemli olaylara, hatta kozmik birlik ve mucizevi iyileşme gibi dinsel ve mistik deneyimlere de açıklık getiriyor.

Holografik Evren Pdf İndir – OMEGA YAYINLARI Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

“Maddeyi ve bilinci tek bir bütün halinde içeren dev hologram olarak evren fikri eminim ki ‘Gerçeklik nedir?’ sorusunu soran herkes için kışkırtıcı olacaktır. Bu kitap soruya kalıcı bir yanıt getirebilir.”
—Dr. Fred Allan Wolf, Kuantum Bilmecesi adlı kitabın yazarı

İlgilinizi Çekebilir  Mert Irmağı Havzası’nda (Samsun) Doğal Afet Risklerinin Analizi Pdf İndir - KRİTER BASIM YAYIN DAĞITIM Pdf İndir

“Bu yeni verilerin ilgi alanı o denli geniş ve kapsamlıdır ki, insan psikolojisi, ruh hastalıkları ve tedavi süreçleri konusundaki görüşlerimizde bir devrim yaratabilir. Gözlemlerden bazıları, önemleri bakımından, psikoloji ve psikiyatrinin çerçevesini aşmakta ve Batı biliminin yürürlükte olan Newtoncu-Kartezyen modeline ciddi biçimde meydan okumaktadır. Bu görüşler insan doğası, kültürü, tarihi ve gerçeği konusundaki imgelerimizi etkin bir biçimde değiştirebilir.”
—Stanislav Grof, Kozmik Oyun adlı kitabın yazarı

Kitap Adı: Holografik Evren

Yayınevi / Marka: OMEGA YAYINLARI

Yazar: Michael Talbot

Basım Tarihi: 01.07.2021

Sayfa Sayısı: 456

Holografik Evren Kitabı İndirme Linkleri – Holografik Evren İndir

Holografik Evren Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Holografik Evren Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Holografik Evren PDF Google Drive İndirme Linki

Holografik Evren Pdf İndir - OMEGA YAYINLARI Pdf İndir

Holografik Evren PDF Yandex Disk İndirme Linki

Holografik Evren Pdf İndir - OMEGA YAYINLARI Pdf İndir

Holografik Evren PDF Alternatif İndirme Linki

Holografik Evren Pdf İndir - OMEGA YAYINLARI Pdf İndir

Rate this post

Holografik Evren Pdf İndir – OMEGA YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Holografik Evren Pdf İndir – OMEGA YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Holografik Evren Pdf İndir – OMEGA YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül