Hileler Kitabı Pdf İndir – KAPRA YAYINCILIK Pdf İndir PDF Kitap İndir - Hileler Kitabı Pdf İndir – KAPRA YAYINCILIK Pdf İndir Kitap İndir

Hileler Kitabı Pdf İndir – KAPRA YAYINCILIK Pdf İndir

Hileler Kitabı Pdf İndir – KAPRA YAYINCILIK Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Hileler Kitabı Pdf İndir – KAPRA YAYINCILIK Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Hileler Kitabı Pdf İndir – KAPRA YAYINCILIK Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Hileler Kitabı Pdf İndir – Hileler Kitabı PDF EPUB İndir

Hileler Kitabı Kitabı Hakkında Bilgiler

Hileler Kitabı Kitabı KAPRA YAYINCILIK çıkarmış olduğu Hileler Kitabı Kitabını PDF İndirHileler Kitabı 29.06.2021 Pdf İndir

Hileler Kitabı PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Hileler Kitabı kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Hileler Kitabı Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KAPRA YAYINCILIK ait olan Hileler Kitabı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Hileler Kitabı Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Hileler Kitabı Kitabı 29.06.2021 tarihinde Gedizli Azmi tarafından yazılıp KAPRA YAYINCILIK tarafından basılmıştır. Hileler Kitabı kitabında toplamda 240 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Hileler Kitabı kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Hileler Kitabı Kitabı Özeti – Hileler Kitabı Kitabı Açıklaması

Osmanlı klasik döneminde yazılan az sayıdaki mensur hikâye kitaplarından biri de Gedizli Azmî tarafından 1587 yılında kaleme alınan Kitab-ı Hiyel’dir. Günümüz Türkçesiyle adı Hileler Kitabı olan eser, iki bölümden oluşmaktadır. İlk bölümde hükümdar, vezir ve âlimlerin başlarından geçen olaylar ve bu olaylardan çeşitli hilelerle kurtulmaları konu edilmiştir. İkinci bölümde ise yazar, toplumun farklı kesimlerinden insanların günlük hayatta karşılaşabileceği olayları anlatır. Toplam 73 hikâyeden oluşan eserin günümüz Türkçesiyle yayıma hazırlanması sırasında eserin dil ve üslubuna mümkün olduğunca sadık kalınmıştır. 16. yüzyıl Anadolu insanının günlük hayatını, örf ve âdetlerini, onların endişe, sevinç ve hüzünlerini yüzyıllar ötesinden bugüne ulaştıran Hileler Kitabı, sadece içinde yer verilen hikâyeleriyle değil, satır aralarından yansıyan kültür malzemesiyle de günümüze ışık tutmaktadır.

Kitap Adı: Hileler Kitabı

Yayınevi / Marka: KAPRA YAYINCILIK

Yazar: Gedizli Azmi

Basım Tarihi: 29.06.2021

Sayfa Sayısı: 240

Hileler Kitabı Kitabı İndirme Linkleri – Hileler Kitabı İndir

Hileler Kitabı Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Hileler Kitabı Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Hileler Kitabı Pdf İndir – KAPRA YAYINCILIK Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Çocukluğum İş Bankası Kültür Yayınları

Hileler Kitabı PDF Google Drive İndirme Linki

Hileler Kitabı Pdf İndir - KAPRA YAYINCILIK Pdf İndir

Hileler Kitabı PDF Yandex Disk İndirme Linki

Hileler Kitabı Pdf İndir - KAPRA YAYINCILIK Pdf İndir

Hileler Kitabı PDF Alternatif İndirme Linki

Hileler Kitabı Pdf İndir - KAPRA YAYINCILIK Pdf İndir

Rate this post

Hileler Kitabı Pdf İndir – KAPRA YAYINCILIK Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Hileler Kitabı Pdf İndir – KAPRA YAYINCILIK Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Hileler Kitabı Pdf İndir – KAPRA YAYINCILIK Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
ilahi sözleri ilahi sözleri Tümbet Giriş