Haviye’de Kar Pdf İndir – GECE KİTAPLIĞI Pdf İndir PDF Kitap İndir - Haviye’de Kar Pdf İndir – GECE KİTAPLIĞI Pdf İndir Kitap İndir

Haviye’de Kar Pdf İndir – GECE KİTAPLIĞI Pdf İndir

Haviye’de Kar Pdf İndir – GECE KİTAPLIĞI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Haviye’de Kar Pdf İndir – GECE KİTAPLIĞI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Haviye’de Kar Pdf İndir – GECE KİTAPLIĞI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Haviye’de Kar Pdf İndir – Haviye’de Kar PDF EPUB İndir

Haviye’de Kar Kitabı Hakkında Bilgiler

Haviye’de Kar Kitabı GECE KİTAPLIĞI çıkarmış olduğu Haviye’de Kar Kitabını PDF İndirHaviye’de Kar 17.07.2021 Pdf İndir

Haviye’de Kar PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Haviye’de Kar kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Haviye’de Kar Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. GECE KİTAPLIĞI ait olan Haviye’de Kar kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Haviye’de Kar Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Haviye’de Kar Kitabı 17.07.2021 tarihinde Kezban Özdemir tarafından yazılıp GECE KİTAPLIĞI tarafından basılmıştır. Haviye’de Kar kitabında toplamda 167 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Haviye’de Kar kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Haviye’de Kar Kitabı Özeti – Haviye’de Kar Kitabı Açıklaması

“Eve dönerken elini yanından geçtiği surların duvarlarında gezdirerek yürüyordu. Yavaş yavaş atıyordu adımlarını. “Ben Bihar” diye mırıldandı. Sustu, taştan cevap bekledi. Neden sonra devam etmesi gerektiğini düşündü. “Tezadı görebiliyor musun?” Durdu. Taşın üzerindeki girintiyi oydu parmağıyla. “Evin istenmeyen kızıyım, bardağı taşıran son damlayım, sekiz kadarım. Buna rağmen adıma Bihar demişler. Bir ilkbahar sabahı doğmuşum, bilmem hangi ayın kaçıncı sıcak gününde. Bu diyarda her şey belirsiz.” Döndü. Etrafına bakındı. Yalnızlığından cesaret alarak devam etti taşlarla konuşmaya. “Bir ezanla üç defa fısıldamışlar kulağıma. Zalim bir baba-akılsız bir ananın kızıyım. Ömrüm boyunca incelikten nasibini almamış bu insanlar diyarına bir bebek getirmeyeceğime dair sözler verip durdum. Oysa şimdi ben istiyorum diye, Ali istiyor diye, bir cana hiç sormadan, ona buraların nasıl yerler olduğunu anlatmadan, rızasını almadan bir bebeğimiz olsun diye dualar ediyorum.”  Derin bir nefes alıp ilerlemeye devam etti. “Ben Bihar, ya sen? Sen kim olasın ki? Bu şehre başka başka isimler vermişler hep. Amit, Amida, Amed ve sonunda Diyarbekir. Ah, şu isim verenler… İsim verdiklerini kendilerinin mi zannederler? Hem her gün başka başka isimlerimiz olamaz mıydı? Hep aynı isimle aynı kader taşınırmış, öyle derdi Soha. O yüzden, diye eklerdi, ben artık Leyla değil, Soha’yım, herkesim-hiç kimseyim. Oysa ben hep Bihar’ım. Aramızda kalsın, Soha, ismini değiştirince kaderini de değiştirebilir sandı ama bizim alın yazımız babamızdı, çoktan yazılmıştı.” Biraz daha ilerledikten sonra eve yaklaştığını fark etti. Sura eğildi, taşın girinti çıkıntılarını okşadı son kez ve bu defa kendi dilinde fısıldadı. 
“Ez Bihar ım. Min ji bir neke.”
 

Haviye’de Kar Pdf İndir – GECE KİTAPLIĞI Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Üzgün İnsandan Özgür İnsana Uğur Batı Deniz Bayramoğlu Destek Yayınları PDF İndir

Kitap Adı: Haviye’de Kar

Yayınevi / Marka: GECE KİTAPLIĞI

Yazar: Kezban Özdemir

Basım Tarihi: 17.07.2021

Sayfa Sayısı: 167

Haviye’de Kar Kitabı İndirme Linkleri – Haviye’de Kar İndir

Haviye’de Kar Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Haviye’de Kar Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Haviye’de Kar PDF Google Drive İndirme Linki

Haviye’de Kar Pdf İndir - GECE KİTAPLIĞI Pdf İndir

Haviye’de Kar PDF Yandex Disk İndirme Linki

Haviye’de Kar Pdf İndir - GECE KİTAPLIĞI Pdf İndir

Haviye’de Kar PDF Alternatif İndirme Linki

Haviye’de Kar Pdf İndir - GECE KİTAPLIĞI Pdf İndir

Rate this post

Haviye’de Kar Pdf İndir – GECE KİTAPLIĞI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Haviye’de Kar Pdf İndir – GECE KİTAPLIĞI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Haviye’de Kar Pdf İndir – GECE KİTAPLIĞI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel Deneme Bonusu Veren Siteler