Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha Pdf İndir – KESİT YAYINLARI Pdf İndir PDF Kitap İndir - Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha Pdf İndir – KESİT YAYINLARI Pdf İndir Kitap İndir

Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha Pdf İndir – KESİT YAYINLARI Pdf İndir

Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha Pdf İndir – KESİT YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha Pdf İndir – KESİT YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha Pdf İndir – KESİT YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha Pdf İndir

Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha Kitabı Hakkında Bilgiler

Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha Kitabı KESİT YAYINLARI çıkarmış olduğu Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha Kitabını PDF İndirHacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha 10.06.2021 Pdf İndir

Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KESİT YAYINLARI ait olan Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha Kitabı 10.06.2021 tarihinde Dr. Deva Özder tarafından yazılıp KESİT YAYINLARI tarafından basılmıştır. Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha kitabında toplamda 1052 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha Kitabı Özeti – Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha Kitabı Açıklaması

Hacı Sâlihzâde Halil Hâcibî tarafından kaleme alınan Şerh-i Yûsuf u Zelîhâ, Fars şiirinin son büyük üstadı kabul edilen Molla Câmî’nin Yûsuf u Zelîhâ mesnevisinin mensur şerhidir. Eser, çift kahramanlı aşk mesnevisine yapılmış bir şerh olması itibarıyla genel olarak dinî-tasavvufî, öğretici metinlere yahut sözlüklere yapılan şerhlerin yoğunlukta olduğu klasik şerh geleneği içerisinde önemli bir yere sahiptir.

Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha Pdf İndir – KESİT YAYINLARI Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Bu çalışma esas olarak şerh ve şerh edebiyatı hakkında bilgiler ihtiva eden giriş bölümü ile “Yusuf u Zeliha hikâyesine genel bir bakış, Molla Câmî ve Yûsuf u Zelîha’sı, Hâcibî’nin hayatı ve eserleri, inceleme, eserin imlâ hususiyetleri ve günümüz Türkçesine aktarılması olmak üzere beş ana bölümden oluşmaktadır. Şerh-i Yûsuf u Zelîhâ’ya ait olduğu tespit edilen iki nüshanın birlikte değerlendirilmesiyle hazırlanan bu eser şerh araştırmalarına katkı sağlayacaktır.
 

İlgilinizi Çekebilir  İçimizdeki Şeytan Sabahattin Ali İş Bankası Kültür Yayınları PDF İndir

Kitap Adı: Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha

Yayınevi / Marka: KESİT YAYINLARI

Yazar: Dr. Deva Özder

Basım Tarihi: 10.06.2021

Sayfa Sayısı: 1052

Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha Kitabı İndirme Linkleri – Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha İndir

Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha PDF Google Drive İndirme Linki

Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha Pdf İndir - KESİT YAYINLARI Pdf İndir

Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha PDF Yandex Disk İndirme Linki

Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha Pdf İndir - KESİT YAYINLARI Pdf İndir

Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha PDF Alternatif İndirme Linki

Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha Pdf İndir - KESİT YAYINLARI Pdf İndir

Rate this post

Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha Pdf İndir – KESİT YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha Pdf İndir – KESİT YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Hacibî Şeh-i Yûsuf u Zelîha Pdf İndir – KESİT YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
ilahi sözleri ilahi sözleri Tümbet Giriş Bizimbahis Giriş