Esra Ezmeci Iz Bıraktığın Kadar Varsın PDF İndir PDF Kitap İndir - Esra Ezmeci Iz Bıraktığın Kadar Varsın PDF İndir Kitap İndir

Esra Ezmeci Iz Bıraktığın Kadar Varsın PDF İndir

Esra Ezmeci Iz Bıraktığın Kadar Varsın PDF İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Esra Ezmeci Iz Bıraktığın Kadar Varsın PDF İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Esra Ezmeci Iz Bıraktığın Kadar Varsın PDF İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Esra Ezmeci İz Bıraktığın Kadar Varsın PDF İndir

Esra Ezmeci, 21. yüzyılda gençlik patlaması ve çalışan gençler arasında öncü olmuş Türk pop gitarist ve bestecidir. Uzun müzik kariyeri boyunca, şarkıları ve okuduğu albümler sahne performansları ile insanlara ruhunu hissettirebilmeyi başarmıştır. 2019’da piyasaya sürdüğü albümü “İz Bıraktığın Kadar Varsın” ile bu mesajı herkes için genişletme fırsatı yakalamıştı. Şimdi sizlere bu albümden sunacağımız PDF’nin neler içerdiğini anlatacağız.

Esra Ezmeci İz Bıraktığın Kadar Varsın PDF Hakkında

PDF dosyası Esra Ezmeci tarafından Best of İz Bıraktığın Kadar Varsın CD’sinin bir sürüsünün parçalarıyla birlikte oluşturulmuştur. PDF, 11 albümden esinlenen müziklerden oluşan 60 dakikalık sürü içeren bir kayıt listesinden oluşur. DJ Okan Uçar tarafından 2020 yılında çıkarılan dokümanın ilk sayfası, albüm şarkı sözleriyle beraber diğer detaylı bilgiler de içerir. PDF albüm standartlarını geçen özellikleri ve içeriği ile dinleyicileri hayran bırakmaya yetmiştir.

PDF İçerdiği Şarkılar

PDF dosyasındaki şarkılar herkesin sevebileceği ikonik şarkılar ve klasiklerden oluşur. Deniz Kurtel “The Lighthouse”, Zengin Kiz Fakir Oğlan’dan “Sensiz Yapamam” ve Esra Ezmeci ile Tanita Tikaram’ın ortak single ‘Asla Geri Dönme’ arasında yer alıyor.

“Gemi Vazifemi Bitirdi” başka bir favori olmaya devam etmektedir. Biraz daha etkileyici bir hüznü topluyorsanız, Ezmeci’nin ikamet ettiği kayıp adamlara olan olan özlemi açıkça ifade eden “Avare” eserinden bahsetmek gerekir. Diğer popüler şarkılar arasında Esra Ezmeci’nin Türkan Soray’a olan özlemi anlatan “Varlık” ve Ezmeci’nin 70’li yılların melankolik hit şarkılarından harekete geçirilen “Beşir” bulunmaktadır.

Nasıl İndirebilirim?

PDF dosyasını indirmek hızlı ve kolaydır. Evinizin çalışan kısmına geçerken ya da arabanızın yakıt deposundaki mevsimi ararken albümünüzü istediğiniz zaman İz Bıraktığın Kadar Varsın’ın keyfini çıkarabilirsiniz. Tüm tabloları ve parçaları indirmek için bir internet tarayıcısına gidin, Google Play ya da App Store’dan Esra Ezmeci’nin rehberindeki İz Bıraktığın Kadar Varsın PDF İndir sayfasına tıklayın ve ücretsiz olarak tarayıcınızdan kaydederken keyifle dinleyin.

Sonuç

Size 2019’daki boğa gücünü tanıtan Esra Ezmeci’nin İz Bıraktığın Kadar Varsın albümünün herkesin zevkine uyacak şarkılarından oluşan bir PDF dosyası sunmamızın sebebi, onun umut, tutku ve coşku verici sesi. Şarkıların dinlenmesi kadar beğenilen bu PDF dosyasını indirmek de aynı derecede keyifli. PDF ile Esra Ezmeci’nin cesur liriklerini keşfedin ve evinizin, arabanızın, alanınızın her yerinde size enerji veren maceralar yaşayın.

Esra Ezmeci Iz Bıraktığın Kadar Varsın PDF İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Rate this post

Esra Ezmeci Iz Bıraktığın Kadar Varsın PDF İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Esra Ezmeci Iz Bıraktığın Kadar Varsın PDF İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Esra Ezmeci Iz Bıraktığın Kadar Varsın PDF İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel Deneme Bonusu Veren Siteler