En Tatlı Kaçış PDF *2023 ÜCRETSİZ

İçerikler

En Tatlı Kaçış kitabını PDF olarak indirmek istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerinden En Tatlı Kaçış kitabını ücretsiz bir şekilde indirip, ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

En Tatlı Kaçış PDF

Danielle Lori ‘ye ait En Tatlı Kaçış kitabını sizler için aşağıya ekledik, size uygun olan bağlantı üzerinden PDF dosyasını indirip kolaylıkla PDF olarak kitabı kullanabilirsiniz.

En Tatlı Kaçış PDF *2023 ÜCRETSİZ
En Tatlı Kaçış PDF *2023 ÜCRETSİZ

En Tatlı Kaçış Kitabı Hakkında Bilgiler

En Tatlı Kaçış Kitabı Açıklaması

Uysal doğası nedeniyle Tatlı Abelli lakabına sahip olan Elena, herkese gülümser ve her şeye büyüleyici yanıtlar verir. Ailenin en sevilen kızı, mükemmel bir mafya prensesidir… Ya da bir zamanlar öyleydi.

Elena’nın aynadaki yansımasında artık tek görebildiği, ellerine kıpkırmızı bir boya gibi bulaşan kandı.

İLK İZLENİM HER ŞEYDİR DERLER…
New York’un yeraltı dünyasının karanlık sularında Elena’nın kız kardeşinin, Nicolas Russo ile evlenmesine karar verilmiştir. Bu adam bir mafya, bir patron ve mafya standartlarına göre bile bir hilekârdır. Siyah takım elbise ve kravatlarından daha karanlık olan ününü duymayan yoktur. Nicolas ve Elena’nın ilk karşılaşması kazara ters bir bakışla sona erdikten sonra, Elena onun yakışıklı olduğu kadar da kaba olduğunu fark eder.

Adamdan ve temsil ettiği hiçbir şeyden hoşlanmaz ama bu, kalbinin o yanındayken tıpkı cama vuran yağmur damlaları gibi patırdamasını ya da onun sesini duyduğunda omurgasından aşağı bir titreme inmesini engellemez.

Ve Nicolas, her zaman yakınındadır; sürekli Elena’ya ne yapacağını söyleyip duruyor ve ona, bir müstakbel eniştenin olması gerekenden çok daha farklı hissettiriyordur. Elena dışarıdan Tatlı Abelli gibi görünse de karanlığa, sert ellere, sigaraya ve viski rengi gözlere karşı bir zaafı olduğunu fark eder. Ancak bir skandaldan yeni kurtulmuşken bir başkasına daha kapılmayı göze alabilecek midir?

İlgilinizi Çekebilir  Eğitim Planlanması Kuram ve Uygulama Asos Yayınları Pdf İndir **Ücretsiz

Ayrıca Nicolas onun olsa bile, bir mafyaya âşık olunmaması gerektiğini herkes bilir… Değil mi?

En Tatlı Kaçış Kitabı İndirme Linkleri

En Tatlı Kaçış kitabının indirme linklerine aşağıdaki listeden erişebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamadan En Tatlı Kaçış kitabını indirip sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz indirme linkleri aşağıdadır.

Daha fazla kitabın PDF Dosyalarına erişmek istiyorsanız websitemize göz atabilirsiniz.

5/5 - (8 votes)

Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


PDF Yandex Disk İndirme Linki


PDF Alternatif İndirme LinkiYorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel Deneme Bonusu Veren Siteler